Diskuze Zasa kruté

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

<blockquote>Jerry (18.11.2010 15:23:49) napsal: Ahoj, uživatel i dáreček smazán. Děkujeme ,Jerry,hlavně za ten dáreček...Hezký večer...Aja.
Ahoj, uživatel i dáreček smazán. Aja (18.11.2010 14:39:54) napsal: Prosím adminy,aby tento dárek odstranili.Mnoho lidí,jistě také písnou,byli i starší,tento dárek dostali...:-( Stačí křídla,ta jsou hezká nebo kytička z květů,apod.Nevěřím,že jde o překliknutí,objeví se jasně,zda chci dárek poslat a za kolik bodů je...;-) Jsou zde i starší a nemocní lidé,takže tohle nepotěší...Aja.
Jarmila (17.11.2010 20:04:52) napsal: Dnes som prišla na to že jednej užívatelke poslali darček to by bolo v poriadku keby bol poslaný z priatelstva ale užívatel6064 ho poslal hrobku no živému psíkovi možno Vás bude viac už tu to raz bolo je to podla mna dosť kruté a svinstvo skutočný psíčkar by to nespravil a ten kto to urobil určite nemôže mať zvieratká rád Prosím adminy,aby tento dárek odstranili.Mnoho lidí,jistě také písnou,byli i starší,tento dárek dostali...:-( Stačí křídla,ta jsou hezká nebo kytička z květů,apod.Nevěřím,že jde o překliknutí,objeví se jasně,zda chci dárek poslat a za kolik bodů je...;-) Jsou zde i starší a nemocní lidé,takže tohle nepotěší...Aja.
Benz (18.11.2010 12:06:11) napsal: to sem vůl-kdo tohle napsal?! Prosím Vás aké nedopatrenie včera som sa na to ozvala a poslali ste živému psíkovi môjmu tiež hoci mám dvoch anjelikov takže je to úmysel a naschvál a ešte dokážete napísať že to bolo omylom môžte ma mať radi myslím si že je to provokácia lebo keby to bol omyl tak je to len u jedného užívatela ale Ja som sa pekne podakovala takže aj tuším kto sa skrýva pod touto provokáciou trvám na svojich slovách a čo som napísala nerobím si z huby riť nech Vám zdravie slúži:-) :-)
(18.11.2010 09:41:48) napsal: Tímto se omlouvám za vložený hrobeček. Bohužel to bylo nedopatření, nevím jak majitelku pejska dohledat a už vůbec nevím, jak tento povedený dáreček smazat. Jsem ale zaskočen tím, co všechno dokáže lidská zloba - obviňovat v diskuzi člověka, který tu není. Přeji hezký zbytek dne. to sem vůl-kdo tohle napsal?!
Tímto se omlouvám za vložený hrobeček. Bohužel to bylo nedopatření, nevím jak majitelku pejska dohledat a už vůbec nevím, jak tento povedený dáreček smazat. Jsem ale zaskočen tím, co všechno dokáže lidská zloba - obviňovat v diskuzi člověka, který tu není. Přeji hezký zbytek dne.
Také Rexík před časem dostal hrobeček. A nebyl sám. Dost dlouho trvala naše korespondence s adminy, aby tento dárek z Rexíkova profilu odstranili a pak nějaký čas se nedal posílat vůbec. Dle mého názoru by bylo vzhledem k tomu, ať jde o překliknutí nebo úmysl, aby se dal posílat jenom tomu pejskovi, kočičce nebo koníkovi,který má vyplněné datum úmrtí. Tím by se celá věc jednoznačně vyřešila. Uživatel Jana (17.11.2010 22:06:34) napsal: Je to opravdu smutné,člověka až zamrazí.To dokáže opravdu jen lidská zloba.Admini by měli teno "dáreček" dstranit.
Lucia (17.11.2010 22:32:52) napsal: já teda nevím, ale jestli to náhodu nevidíte dost černě... já si myslím, že se dá velmi snadno překliknout a vůbec v tom nemusí být úmysl, když už někdo ty body sbírá, tak to není moc logický sbírat zrovna na toto.. no, ale já se ve své přirozenosti snažím ve všem vidět to lepsí. Já si také myslím,že mohlo jít i překliknutí a když už to omylem pošle tak už to nejde vzít zpět,záleží zda si to dotyčný uvědomil a majiteli zvířátka vysvětlil,jak k tomu došlo;-)
já teda nevím, ale jestli to náhodu nevidíte dost černě... já si myslím, že se dá velmi snadno překliknout a vůbec v tom nemusí být úmysl, když už někdo ty body sbírá, tak to není moc logický sbírat zrovna na toto.. no, ale já se ve své přirozenosti snažím ve všem vidět to lepsí.
Helča (17.11.2010 20:15:01) napsal: Někteří uživatelé to mají jako koníčka.Je to opravdu smutné:-( :-( Dávat hrobeček pro pejska který je zdráv.Ten kdo to dělá,měl by se nad sebou zamyslet.Bylo by lepší,kdyby vyhledal lékařskou pomoc.Toto přeci není normální!! !! !! !! !! no s tím souhlasím,je to nepochopitelné,nemoc.... nebo zábava....když mě nikdo nevidí.....?8-| a u Denýska a Věrky.moc hodné paničky a super roštáka,kteří si hledí sami sebe nikoho nenapadají???????,je dobře,že to paní Věra bere s nadhledem.;-)
Helča (17.11.2010 20:15:01) napsal: Někteří uživatelé to mají jako koníčka.Je to opravdu smutné:-( :-( Dávat hrobeček pro pejska který je zdráv.Ten kdo to dělá,měl by se nad sebou zamyslet.Bylo by lepší,kdyby vyhledal lékařskou pomoc.Toto přeci není normální!! !! !! !! !! no s tím souhlasím,je to nepochopitelné,nemoc.... nebo zábava....když mě nikdo nevidí.....?8-| a u Denýska a Věrky.moc hodné paničky a super roštáka,kteří si hledí sami sebe nikoho nenapadají,je dobře,že to paní Věra bere s nadhledem.;-)
Helča (17.11.2010 20:15:01) napsal: Někteří uživatelé to mají jako koníčka.Je to opravdu smutné:-( :-( Dávat hrobeček pro pejska který je zdráv.Ten kdo to dělá,měl by se nad sebou zamyslet.Bylo by lepší,kdyby vyhledal lékařskou pomoc.Toto přeci není normální!! !! !! !! !! Je to opravdu smutné,člověka až zamrazí.To dokáže opravdu jen lidská zloba.Admini by měli teno "dáreček" dstranit.
Jarmila (17.11.2010 20:04:52) napsal: Dnes som prišla na to že jednej užívatelke poslali darček to by bolo v poriadku keby bol poslaný z priatelstva ale užívatel6064 ho poslal hrobku no živému psíkovi možno Vás bude viac už tu to raz bolo je to podla mna dosť kruté a svinstvo skutočný psíčkar by to nespravil a ten kto to urobil určite nemôže mať zvieratká rád
Jarmila (17.11.2010 20:04:52) napsal: Dnes som prišla na to že jednej užívatelke poslali darček to by bolo v poriadku keby bol poslaný z priatelstva ale užívatel6064 ho poslal hrobku no živému psíkovi možno Vás bude viac už tu to raz bolo je to podla mna dosť kruté a svinstvo skutočný psíčkar by to nespravil a ten kto to urobil určite nemôže mať zvieratká rád Někteří uživatelé to mají jako koníčka.Je to opravdu smutné:-( :-( Dávat hrobeček pro pejska který je zdráv.Ten kdo to dělá,měl by se nad sebou zamyslet.Bylo by lepší,kdyby vyhledal lékařskou pomoc.Toto přeci není normální!! !! !! !! !!
Dnes som prišla na to že jednej užívatelke poslali darček to by bolo v poriadku keby bol poslaný z priatelstva ale užívatel6064 ho poslal hrobku no živému psíkovi možno Vás bude viac už tu to raz bolo je to podla mna dosť kruté a svinstvo skutočný psíčkar by to nespravil a ten kto to urobil určite nemôže mať zvieratká rád
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?