Diskuze ZASE ZMĚNA

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, Evo vzhled jsme ještě neměnili na webu. Nový web budeme spouštět teprve za pár týdnů. Někdy mohou být výpadky a prosíme Vás o strpení, jelikož v současné době přesměrováváme web, ale na design by to nemělo mít vliv. Na novém webu budou nové soutěže a věrnostní programy pro naše čtenáře. Děkujeme za vaše strpení a děkujeme, že jste stále při nás Tým Hafici.cz Uživatel11052Eva (04.10.2017 09:35:58) napsal: Poslední velkou změnou se to hodně pokazilo.Nepěkný a nepřehledný vzhled,věčně něco nefunguje atd.Odešlo nám hodně kamarádů na FB a jiní tady prostě jen nechodí,i když přihlášení jsou.Když jsem začala tak tady bylo opravdu rušno.Člověk se musel opravdu hodně naklikat aby udržel pejsky v první stovce.A nevynechat ani den.Ani se mi o tom nechce psát.Moc mě to mrzí ale když jsem tady začala,bylo to suprové!!!:-(
Poslední velkou změnou se to hodně pokazilo.Nepěkný a nepřehledný vzhled,věčně něco nefunguje atd.Odešlo nám hodně kamarádů na FB a jiní tady prostě jen nechodí,i když přihlášení jsou.Když jsem začala tak tady bylo opravdu rušno.Člověk se musel opravdu hodně naklikat aby udržel pejsky v první stovce.A nevynechat ani den.Ani se mi o tom nechce psát.Moc mě to mrzí ale když jsem tady začala,bylo to suprové!!!:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?