Diskuze Zasílání oznamení o zprávě z hafiků na soukromé emaily

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Na Hafiky nechodim pravidelne kvuli tomu, ze je malokdy stiham. ALe zastavim se vzdy, kdyz dostanu obeznameni, ze me nekdo zanechal soukromou zpravu. Tuto funkci vitam a urcite bych ji zanechala, me osobne vyhovuje a upozornujeme me na deni v mem profilu na hafikach. Spamu v mejlovce mam denne take vice nez dost, ale tohle pro me otrava a spam neni.
Tess (02.07.2009 12:42:21) napsal: Nelíbí se mi, že mi tato oznámení chodí na soukromou poštu. Zpráv na haficích dostávám poměrně hodně a pak když otevřu doručenou poštu na svém soukromém e-mailu, tak jen mažu a mažu. Každý kdo na hafiky chodí, si zprávy přečte tam a nepotřebuje toto zdvojení. Nešlo by toto tzv. vylepšení zrušit ? Podle mě je to zcela zbytečné, co myslíte ostatní ? já jsem celkem ráda, že dostanu upozornění na novou zprávu, ale je fakt, že by měl mít člověk na výběr, zda to chce, či nechce dostávat.
Nevím, proč se tímto „problémem“ vůbec někdo zabývá. Každý uživatel má přece ve svém nastavení možnost zasílání oznámení vypnout. Pro někoho je to zbytečné, někdo to uvítá. Ne každý má možnost vysedávat denně hodiny nad portálem. Pak je za oznámení v mailu rád a zprávu si přečte.
Díky za upozornění. Vůbec jsem si toho nevšimla. Rexík.
Jenda benda (03.07.2009 18:59:29) napsal: Nevím, proč se tímto „problémem“ vůbec někdo zabývá. Každý uživatel má přece ve svém nastavení možnost zasílání oznámení vypnout. Pro někoho je to zbytečné, někdo to uvítá. Ne každý má možnost vysedávat denně hodiny nad portálem. Pak je za oznámení v mailu rád a zprávu si přečte. máš pravdu, je to v nastavení a přehlédla jsem to…už jsem to našla
přesně tak, je to jako poslední položka v nastavení.
Rexíkova panička (03.07.2009 20:54:38) napsal: Díky za upozornění. Vůbec jsem si toho nevšimla. Rexík. ano,já to taky nevěděla,díky ;-) posíláme kostičky:-D
Rexíkova panička (02.07.2009 19:50:53) napsal: Tess (02.07.2009 12:42:21) napsal: Nelíbí se mi, že mi tato oznámení chodí na soukromou poštu. Zpráv na haficích dostávám poměrně hodně a pak když otevřu doručenou poštu na svém soukromém e-mailu, tak jen mažu a mažu. Každý kdo na hafiky chodí, si zprávy přečte tam a nepotřebuje toto zdvojení. Nešlo by toto tzv. vylepšení zrušit ? Podle mě je to zcela zbytečné, co myslíte ostatní ?Dle mého názoru by nám měli dát admini na výběr, zda chceme nebo nechceme zasílání do emailu. Najednou máme zaplněnou schránku, nevím, zda o tom dopředu někdo informoval. Rexík. My teda souhlasíme s Rexíčkem a jeho paničkou,né každý je pořád na mejlu ale opravdu by si měli pejskaři vybírat jak by jim sedělo víc šik!;-)
Tess (02.07.2009 12:42:21) napsal: Nelíbí se mi, že mi tato oznámení chodí na soukromou poštu. Zpráv na haficích dostávám poměrně hodně a pak když otevřu doručenou poštu na svém soukromém e-mailu, tak jen mažu a mažu. Každý kdo na hafiky chodí, si zprávy přečte tam a nepotřebuje toto zdvojení. Nešlo by toto tzv. vylepšení zrušit ? Podle mě je to zcela zbytečné, co myslíte ostatní ? Mě se taky moc nezamlouvá, že dostávám zprávy na soukromý mail.
Tess (02.07.2009 12:42:21) napsal: Nelíbí se mi, že mi tato oznámení chodí na soukromou poštu. Zpráv na haficích dostávám poměrně hodně a pak když otevřu doručenou poštu na svém soukromém e-mailu, tak jen mažu a mažu. Každý kdo na hafiky chodí, si zprávy přečte tam a nepotřebuje toto zdvojení. Nešlo by toto tzv. vylepšení zrušit ? Podle mě je to zcela zbytečné, co myslíte ostatní ? Dle mého názoru by nám měli dát admini na výběr, zda chceme nebo nechceme zasílání do emailu. Najednou máme zaplněnou schránku, nevím, zda o tom dopředu někdo informoval. Rexík.
Nelíbí se mi, že mi tato oznámení chodí na soukromou poštu. Zpráv na haficích dostávám poměrně hodně a pak když otevřu doručenou poštu na svém soukromém e-mailu, tak jen mažu a mažu. Každý kdo na hafiky chodí, si zprávy přečte tam a nepotřebuje toto zdvojení. Nešlo by toto tzv. vylepšení zrušit ? Podle mě je to zcela zbytečné, co myslíte ostatní ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?