Diskuze Zasíťování balkonu proti pádu kočky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Prosím též o podobnou radu .V Polsku jsem viděla, že na panelákové lodgie jsou postaveny jakoby shora klece.Neví někdo,kde se to dá koupit.Do kece,která je přes celou šířku a délku balkonu kočička lezla oknem.Dají se tan dát škarbací stromy,krmítko ,pítko i různé hračky.Prosím poraďte-Bábina
Někdy je to složitější a jindy jednoduché, je potřeba balkon vydět (členitost, zachovat sušák na prádlo, zateplení ...). Obecně také platí, že ne každá síť je vhodná (stbilizátory, lepená, uzlovaná..). Dlouho trvalo než jsem našel vhodné dodavatele, dnes už jsem zasíťoval hodně balkonů a zatím úspěšně. Pokud by jste chtěli vědět více napište na j.necas[at]centrum.cz a já vám poradím.
(19.02.2010 09:34:22) napsal: Zajímají mě všechny Vaše zkušenosti a rady, jak zasíťovat klasický zavěšený vysunutý balkon v paneláku. Myslím, že pro kočku by to bylo zpestření a pro mě míň strachu. Tak jestli máte někdo zkušenosti budu ráda. Nevím třeba jestli se to taky musí ohlašovat někde v baráku a žádat nějaký povolení atd.8-)
(19.02.2010 09:34:22) napsal: Zajímají mě všechny Vaše zkušenosti a rady, jak zasíťovat klasický zavěšený vysunutý balkon v paneláku. Myslím, že pro kočku by to bylo zpestření a pro mě míň strachu. Tak jestli máte někdo zkušenosti budu ráda. Nevím třeba jestli se to taky musí ohlašovat někde v baráku a žádat nějaký povolení atd.8-)
Zajímají mě všechny Vaše zkušenosti a rady, jak zasíťovat klasický zavěšený vysunutý balkon v paneláku. Myslím, že pro kočku by to bylo zpestření a pro mě míň strachu. Tak jestli máte někdo zkušenosti budu ráda. Nevím třeba jestli se to taky musí ohlašovat někde v baráku a žádat nějaký povolení atd.8-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?