Diskuze zateplený pelíšek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, naše kočka spí ráda na měkkém, příjemném a teplém podkladu. Asi jako každá jiná kočka. Koukněte na petamour.cz, kde mají různé pelíšky pro kočky .
A což takhle koupit nějaký pohodlný látkový pelíšek normálně v obchodě. Pokud potřebuješ něco víc izolačního, mohla by se koupit taková ta látková přenosná budka (nevím jak se tomu říká, ale občas v tom vídám nosit lidi kočky třeba k veterináři). A s tím topením je to špatný, protože se v zimě kočky můžou nachladit a mít rýmu, kašel nebo i třeba něco horšího-třeba zánět močového měchýře...:-| Stačilo by tam třeba na 2 hoďky dát přenosná kamínka na to místo, kde tvoje kočky chodí - nejlíp v noci, když tam chodí v noci, stejně v tu dobu garáž s největší pravděpodobností neotevíráš. Tak doufám, že jsem ti poradila.
Občas necháváme kočky samotné přes noc - mají volný přístup do garáže, kde mají granule, vodu, záchod a mely provizorní (ne příliš vzhledný) pelech ze starých kobercu a dek. chtela bych jim "vybudovat" neco lepšího...nemáte nekdo podobou zkušenost? uvažovala jsem o nejaké polystyreénové krabici, vyložené dekama atd... garáž je spojená s domem, ale nevytápená.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?