Diskuze (Zatím) bez páníků

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

O uživatelce víme. Byla upozorněna, že takto NE. Profil smazala a svůj uživatelský profil přejmenovala. Nicméně, předpokládám, že svých aktivit zanechá.
Jessica (21.07.2013 10:57:57) napsal: O co jde? O množitele.
Jessica (21.07.2013 10:57:57) napsal: O co jde? O množitele, o podvodníky, co si vydělávají na srdceryvných příbězích...a tak celkově. Konkrétně jistě víš ;-)
Amy (21.07.2013 10:46:16) napsal: Kéž by to šlo... O co jde?
Scylla (21.07.2013 10:29:24) napsal: Kdo dá BAN těm, kdo si na tom založili živobytí? ach jo. Kéž by to šlo...
Amy (21.07.2013 09:21:11) napsal: To doufám ne, pokud je to opravdu tak, jak tu bylo napsáno, tak by měla dostat BAN, a to co nejdřív. Kdo dá BAN těm, kdo si na tom založili živobytí? ach jo.
Claudia (20.07.2013 23:49:38) napsal: Zmiňovaný profil mezitím smazal název a zůstal bezejmenný, místo jména má jen tečku. Nejspíš chystá nějakou další habaďůru To doufám ne, pokud je to opravdu tak, jak tu bylo napsáno, tak by měla dostat BAN, a to co nejdřív.
Jarmila (20.07.2013 18:13:59) napsal: Ja som na to nereagovala hneď ako pýtala tam peniaze vlastne naznačila že bude vyberať vedela som že je to podvod a mazala som to z profilu u Verdiho nereagujem na takéto žobračky u nikoho jednoducho pokiaľ admini o tom nenapíšu článok a nejde to z hafíkov kašlem na všetkých čo žobrú pomáham v globále a nie jednotlivcom a viem komu a kde idú peniaze To děláte dobře. Já chtěla jen varovat, aby nějaká dobrá dušička zbytečně nenaletěla. Zmiňovaný profil mezitím smazal název a zůstal bezejmenný, místo jména má jen tečku. Nejspíš chystá nějakou další habaďůru
Jarmila (20.07.2013 18:13:59) napsal: Ja som na to nereagovala hneď ako pýtala tam peniaze vlastne naznačila že bude vyberať vedela som že je to podvod a mazala som to z profilu u Verdiho nereagujem na takéto žobračky u nikoho jednoducho pokiaľ admini o tom nenapíšu článok a nejde to z hafíkov kašlem na všetkých čo žobrú pomáham v globále a nie jednotlivcom a viem komu a kde idú peniaze To děláte dobře. Já chtěla jen varovat, aby nějaká dobrá dušička zbytečně nenaletěla.
Claudia (19.07.2013 22:45:45) napsal: Chtěla bych varovat před tímto profilem, který žádá uživatele o finanční pomoc. Ráda pomůžu tam kde je potřeba, pravidelně přispívám útulkům atd... ale řídím se zásadou "důvěřuj, ale prověřuj". Tak jsem si to prověřila... Profil "(Zatím ) bez páníků" je podvod. Patří uživatelce s profilem Redbulíci a koťata jsou její. Přečtěte si články pod tím údajně novým profilem "Zatím bez páníků". Dojde Vám to... Napsala je majitelka Redbulíků... I datum založení je nějak staré na "nový" profil. Kvůli takovýmhle podvodníkům lidi potom nechtějí pomáhat ani tam, kde to je opravdu potřeba. Už nikomu nevěří. >:-( >:-( Bohužel servery jako tento přitahují podobné podvodníky jako magnet...>:-( Ja som na to nereagovala hneď ako pýtala tam peniaze vlastne naznačila že bude vyberať vedela som že je to podvod a mazala som to z profilu u Verdiho nereagujem na takéto žobračky u nikoho jednoducho pokiaľ admini o tom nenapíšu článok a nejde to z hafíkov kašlem na všetkých čo žobrú pomáham v globále a nie jednotlivcom a viem komu a kde idú peniaze
SINDIBAD (20.07.2013 11:00:44) napsal: ICQ obou profilů se taky shoduje. Tedy zatím, než si toho ta podvodnice všimne >:-( Datum narození už změnila, ještě včera byla patnáctiletá veterinářka :-D :-D Hrát lidem na city a pod vymyšlenou záminkou pomoci zvířatům z nich tahat peníze, pro to nemám slov! >:-( Mrcha jedna! Nejhorší je, že na takové výzvy většinou slyší lidé, co sami nemají téměř nic. Jsou schopni poslední korunu poslat nějaké potvoře >:-( Nevěřím, že by jediná koruna opravdu byla použita pro zvířata. REDBULÍCI - jak se Ti bude žít s pocitem, že si užíváš za peníze získané podvodem ??? Ale Ty máš tak hroší kůži, že Ti to je jedno viď? Je to pokus o podvod. Ale není sama, kdo jezdí po republice, vydává se za někoho jiného a tahá z lidí peníze nebo psy, na které následně tahá opět z lidí peníze.
ICQ obou profilů se taky shoduje. Tedy zatím, než si toho ta podvodnice všimne >:-( Datum narození už změnila, ještě včera byla patnáctiletá veterinářka :-D :-D Hrát lidem na city a pod vymyšlenou záminkou pomoci zvířatům z nich tahat peníze, pro to nemám slov! >:-( Mrcha jedna! Nejhorší je, že na takové výzvy většinou slyší lidé, co sami nemají téměř nic. Jsou schopni poslední korunu poslat nějaké potvoře >:-( Nevěřím, že by jediná koruna opravdu byla použita pro zvířata. REDBULÍCI - jak se Ti bude žít s pocitem, že si užíváš za peníze získané podvodem ??? Ale Ty máš tak hroší kůži, že Ti to je jedno viď?
Claudia (19.07.2013 22:45:45) napsal: Chtěla bych varovat před tímto profilem, který žádá uživatele o finanční pomoc. Ráda pomůžu tam kde je potřeba, pravidelně přispívám útulkům atd... ale řídím se zásadou "důvěřuj, ale prověřuj". Tak jsem si to prověřila... Profil "(Zatím ) bez páníků" je podvod. Patří uživatelce s profilem Redbulíci a koťata jsou její. Přečtěte si články pod tím údajně novým profilem "Zatím bez páníků". Dojde Vám to... Napsala je majitelka Redbulíků... I datum založení je nějak staré na "nový" profil. Kvůli takovýmhle podvodníkům lidi potom nechtějí pomáhat ani tam, kde to je opravdu potřeba. Už nikomu nevěří. >:-( >:-( Bohužel servery jako tento přitahují podobné podvodníky jako magnet...>:-( Máte pravdu a je to moc smutné:( . Sama (bez nároku na odměnu) pracuji jako hospodářka pro jeden útulek a vidím, kolik kočiček tam našlo dočasný domov.. jak je o ně postaráno i to, kolik členů spolku, který útulek provozuje, poukazuje korunky na jeho účet. Přispívá nám i mnoho dárců "zvenčí" a mně je někdy do breku, když připisuji na náš účet pravidelnou platbu od paní, která nám posílá každý měsíc 50,- Kč, protože víc nemůže.. Ale každý dárce se může na vlastní oči přesvědčit (a někteří to dělají), jak je s jejich korunkami hospodaříme. Pomohli jsme i několika lidem, kteří se ujali kočenek v nouzi a po prověření skutečného stavu jim z našeho účtu přispíváme na provoz jejich depozita. Tak i já varuji před zneužitím lásky ke zvířatům>:-( Než někomu pošlete byť jedinou korunu, prověřte si ho! Slušní lidé, kteří se mohou starat o zvířata v nouzi z vlastních zdrojů o pomoc nežádají. Ostatní by měli kontaktovat útulek s tím, že hodlají fungovat jako depozitum. Pak mohou očekávat nejen korunky, ale i kontrolu hospodaření (coč poctivé nemůže urazit).
Dana (19.07.2013 23:04:34) napsal: (Zatím) bez páníků = rovná se Redbulíci. S údajnou slešnou jsem si v určité dobědost dlouho psala ve snaze jí pomoct, poradit. Takovou kupu lží jsem nezažila. Nejdříve, že jsou chudá rodina. Když jsem jí navrhobvala bridádu, aby Pusíka mohla nechat vykastrovat, napsala, že peníze má, ale raději je dá "TĚŽCE NEMOCNÉ MAMINCE"!!! Lži lži lži. A teď dokonce nějaká sbírka peněz Na co? Komu? Jsou přece registrované útulky a depozit, kam se peníze dají posílat. A mnoho z nás tam přispívá. Takže - proč najednou nějaký soukromý účet? Aokonce s fotografií zamřížovaného jorkšira? Kde tu fotku vzala? A to už se ani nechci ptát,kKde skončila první koťata Pusíka. Byla vůbec nějaká? Markíz si chce vzít jedno koťátko od Pusíka k Žofince. Jsem moc zvědavá, jak to dopadne. :-( jj takových chytrolínů je spousta co se snaží vydělávat na zvířatech a dobrotě lidí ! Je dobré na ně upozornovat,ale vždy se najde někdo,kdo naletí, a peníze pošle- a tím motivuje k dalším podvodům. Díky za upozornění.
(Zatím) bez páníků = rovná se Redbulíci. S údajnou slešnou jsem si v určité dobědost dlouho psala ve snaze jí pomoct, poradit. Takovou kupu lží jsem nezažila. Nejdříve, že jsou chudá rodina. Když jsem jí navrhobvala bridádu, aby Pusíka mohla nechat vykastrovat, napsala, že peníze má, ale raději je dá "TĚŽCE NEMOCNÉ MAMINCE"!!! Lži lži lži. A teď dokonce nějaká sbírka peněz Na co? Komu? Jsou přece registrované útulky a depozit, kam se peníze dají posílat. A mnoho z nás tam přispívá. Takže - proč najednou nějaký soukromý účet? Aokonce s fotografií zamřížovaného jorkšira? Kde tu fotku vzala? A to už se ani nechci ptát,kKde skončila první koťata Pusíka. Byla vůbec nějaká? Markíz si chce vzít jedno koťátko od Pusíka k Žofince. Jsem moc zvědavá, jak to dopadne.
Chtěla bych varovat před tímto profilem, který žádá uživatele o finanční pomoc. Ráda pomůžu tam kde je potřeba, pravidelně přispívám útulkům atd... ale řídím se zásadou "důvěřuj, ale prověřuj". Tak jsem si to prověřila... Profil "(Zatím ) bez páníků" je podvod. Patří uživatelce s profilem Redbulíci a koťata jsou její. Přečtěte si články pod tím údajně novým profilem "Zatím bez páníků". Dojde Vám to... Napsala je majitelka Redbulíků... I datum založení je nějak staré na "nový" profil. Kvůli takovýmhle podvodníkům lidi potom nechtějí pomáhat ani tam, kde to je opravdu potřeba. Už nikomu nevěří. >:-( >:-( Bohužel servery jako tento přitahují podobné podvodníky jako magnet...>:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?