Diskuze Závada trvá

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už několik dní se nenačítají body za hlasování. Noví hlasující se zobrazují, ale body a počet hlasování se nemění. Vyhledávač konečně funguje, ale ještě by to chtělo odblokovat bodíky ;-) .
Souhlasím, závada stále trvá. Nejdou posílat ani dárečky. Nevidím ochotu admina ani odpovídat:_( Dana (29.06.2013 20:11:26) napsal: :-( Naprosto souhlasím. Závad je stále víc a ochota admin k nápravě stále menší. Taky mě to moc mrzí.
Jjanka (30.06.2013 07:56:57) napsal: Souhlasím, závada stále trvá. Nejdou posílat ani dárečky. Nevidím ochotu admina ani odpovídat:_( Mě taky nic nejde.
panijorksirova (29.06.2013 18:53:29) napsal: Už aspoň 4 dny se nepřipisují kostičky,jablíčka a myšičky To to nikdo neumí odstranit?Nezlobte se,ale poslední dobou se mi zdá ,že se tady na lidi kašle a to se mi přestává líbit!!A tak to byl pěkný servr!!Teď to hodně upadá už to není co to bývalo!!!Nebýt lidí jako je panička Od Čikouška která se tady snaží všechny dát dohromady a to by se mělo ocenit!!!Vy to prosím dejte do pořádku!!Děkuji mrzí mě to!!! :-( Naprosto souhlasím. Závad je stále víc a ochota admin k nápravě stále menší. Taky mě to moc mrzí.
Už aspoň 4 dny se nepřipisují kostičky,jablíčka a myšičky To to nikdo neumí odstranit?Nezlobte se,ale poslední dobou se mi zdá ,že se tady na lidi kašle a to se mi přestává líbit!!A tak to byl pěkný servr!!Teď to hodně upadá už to není co to bývalo!!!Nebýt lidí jako je panička Od Čikouška která se tady snaží všechny dát dohromady a to by se mělo ocenit!!!Vy to prosím dejte do pořádku!!Děkuji mrzí mě to!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?