Diskuze Závodění bez licence

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ano licenci musíš mít :D ale jak to psala Sisa23 veřejné tréninky jsou možné ale jestly chceš opravdu se dostat na Ňáké místo tak je potřeba licence tak se připravuj a můžeš si jí udělat je velmi lehká ;-) A vůbec se toho neboj!
Ano můžeš, jmenují se hobby závody, ale jsoun to jen nízké parkury nebo z L úlohy
ahoj, licenci mít nemusíš - takovým závodům se říká Hobby závody, někdy třeba i ponyoříškiáda a na ní soutěže bez licence. Někteří pořadatelé zase mají soutěže jak pro lidi s licencí tak bez a můžou startovat společně v jakékoliv soutěži. Např. v Olomouckém kraji v Radkově Lhotě je pořádají několikrát do roka: http://www.jkosrl.wbs.cz/Terminy-akci.html přeju hodně úspěchů ;-)
Ahoj Viki, zkus se podívat v okolních stájích, jestli nepořádají tzv. veřejné tréninky. U nás v sousední obci je pořádají a jsou pro koně i jezdce bez licence.Pár jsem jich zajela:-O a myslím si, že je to dobrá příprava na licenci :D
Ahoj.Chtěla bych se zeptat na tuto otázku: Je mi 10 let a ke koním jsem začala chodit od 5 let.Teď umím vše,i skákat a učím se parkurové úlohy.Chtěla bych jet na závody,ale nemám licenci.Je nutné si licenci pořídit abych mohla na závody? ( vím že jsou i některé závody takové jen stáj proti stáji,ale já bych to chtěla zkusit mezi větším stupínkem a né jen soutěžení dvou stájí! Jako sama za sebe):-O :-O :-O
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?