Diskuze Zboží za bonusové body - admin

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den objednala jsem asi před týdnem za bonusové body plastová víčka na konzervy. Body mi byly okamžitě strženy, avšak víčka zatím nedorazily. Chtěla jsme se zeptat jak dlouho to trvá a kdy je můžu asi tak očekávat. Děkuji Iveta
Víčka dnes dorazily, jsou super, děkuji moc :-)
Dobrý den objednala jsem si 14.2 na micinách mišky a 24.2. míčky. Ale je to už měsíc a dárky nikde. Body mi to odečetlo hned. Nechala jsem to být protože jsem si říkala že to třeba do toho měsíce přijde ale pořád nic. Tak se chci zeptat jak to bude dál pokračovat?
Ahoj, oba dárky byly určitě poslané, kde je chyba, musím ověřit přes Českou poštu. Budu tě informovat. Dana admin
Objednávka obsahuje 8 nálepek psů a jednu nálepku na auto s logem Hafici.cz. Poštovné se neplatí. dog-dasty (26.03.2013 09:07:33) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat když bych si něco objednala jak je to s poštovným? do zboží byly přidány nálepky - co obsahuje 1 ks? Děkuji:-)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat když bych si něco objednala jak je to s poštovným? do zboží byly přidány nálepky - co obsahuje 1 ks? Děkuji:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?