Diskuze Zdá se, že stránky stagnují.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, Hafíci jsou pro mne velmi příjemnou zábavou, kde se mohu pochlubit se svým čtyřnohým kamarádem a dovědět se spoustu nových věcí. Ale mrzí mně, že stránky nejdou kupředu a jsou stále stejné. Žádné nové skiny, žádné vylepšení co se týče orientace na Hafících. Tak doufám, že jsem se nikoho nedotkl.
Romane, máte trochu pravdu. Bohužel i sebemenší změna je většinou uživatelů snášena jen velmi obtížně. I drobnosti jako je úprava hlavičky nebo hlavního menu byla pro spoustu hafikářů zásadní problém. Tedy úpravy děláme, ale snažíme se o citlivé a velmi pozvolné změny. Roman (09.01.2017 14:35:17) napsal: Dobrý den, Hafíci jsou pro mne velmi příjemnou zábavou, kde se mohu pochlubit se svým čtyřnohým kamarádem a dovědět se spoustu nových věcí. Ale mrzí mně, že stránky nejdou kupředu a jsou stále stejné. Žádné nové skiny, žádné vylepšení co se týče orientace na Hafících. Tak doufám, že jsem se nikoho nedotkl.
Kate (03.02.2017 10:44:20) napsal: Romane, máte trochu pravdu. Bohužel i sebemenší změna je většinou uživatelů snášena jen velmi obtížně. I drobnosti jako je úprava hlavičky nebo hlavního menu byla pro spoustu hafikářů zásadní problém. Tedy úpravy děláme, ale snažíme se o citlivé a velmi pozvolné změny. A už tu nejsou ani dárečky, které jsme mohli objednat svým zvířátkům za nastřádané body. :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?