Diskuze Zdravé rozčilování je prý zdravé

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kočičky jsou neustálým zdrojem překvapení, zvlášť ty, které musejí žít pouze v bytě. Bohužel ne vždy příjemných. Ale i když si zvyknete nereagovat v noci na pár ran, které otřesou panelákem, ráno vstanete do hlíny a střepů z květináčů, víte jak se vám rozčíří cévy? Uklidíte ten bordel, ošetříte si rozříznutou nohu, a v té chvíli se k vám ti prevíti začnou lísat heboučkými čumáčky.... No, co říct. Život bez koček by byl o hodně šedivější.
Lenka Hoangová (03.12.2011 17:34:22) napsal: Souhlasím s vámi,ale kdybych vám chtěla povídat co se mi přihodilo s kočkami byla bych tu do večera!! !! !! :-) :-) :-) ;-D ;-D Já za těch skoro 23 let bych tady mohla být několik let, kdybch všechno měla vypsat.
Dana (01.12.2011 14:15:09) napsal: Kočičky jsou neustálým zdrojem překvapení, zvlášť ty, které musejí žít pouze v bytě. Bohužel ne vždy příjemných. Ale i když si zvyknete nereagovat v noci na pár ran, které otřesou panelákem, ráno vstanete do hlíny a střepů z květináčů, víte jak se vám rozčíří cévy? Uklidíte ten bordel, ošetříte si rozříznutou nohu, a v té chvíli se k vám ti prevíti začnou lísat heboučkými čumáčky.... No, co říct. Život bez koček by byl o hodně šedivější. :-D :-D Jojo, naprostý souhlas! Vůbec si neumím představit život bez toho našeho Bestiáše:-D Není den, aby něco neprovedl, ale když náááhodou opravdu nic nevyvede, hned šílíme, jestli není nemocný:-D :-D
Dana (01.12.2011 14:15:09) napsal: Kočičky jsou neustálým zdrojem překvapení, zvlášť ty, které musejí žít pouze v bytě. Bohužel ne vždy příjemných. Ale i když si zvyknete nereagovat v noci na pár ran, které otřesou panelákem, ráno vstanete do hlíny a střepů z květináčů, víte jak se vám rozčíří cévy? Uklidíte ten bordel, ošetříte si rozříznutou nohu, a v té chvíli se k vám ti prevíti začnou lísat heboučkými čumáčky.... No, co říct. Život bez koček by byl o hodně šedivější. Souhlasím s vámi,ale kdybych vám chtěla povídat co se mi přihodilo s kočkami byla bych tu do večera!! !! !! :-) :-) :-) ;-D ;-D
To máte naprostou pravdu!! :-) Zrovna včera si tak probírám věci ve skříňce,moje kočička vyskočila do poličky a očichávala věci v ní naskládané.Najednou uslyším ránu.Ta potvůrka zkoušela co to udělá,když bude posunovat packou květináč s kytičkou.Naštěstí byl plastový a nic se nerozbilo.Jen jsem musela doplnit hlínu,zamést poličky,na které hlína popadala a vysát.Ale pak jsem si řekla-no co,aspoň se nenudím:-) Jednou jsem přišla domů a měla jsem v posteli zastlanou kytičku s hlínou,doteď nechápu,jak ji shodila,ta kytka byla docela velká a těžká a polička,na které stála,byla vysoko.Byla jsem pak na ni pěkně naštvaná,ale myslím,že to nechápala:-) Vždyť ona nic neprovedla,ta kytička spadla sama. Dana (01.12.2011 14:15:09) napsal: Kočičky jsou neustálým zdrojem překvapení, zvlášť ty, které musejí žít pouze v bytě. Bohužel ne vždy příjemných. Ale i když si zvyknete nereagovat v noci na pár ran, které otřesou panelákem, ráno vstanete do hlíny a střepů z květináčů, víte jak se vám rozčíří cévy? Uklidíte ten bordel, ošetříte si rozříznutou nohu, a v té chvíli se k vám ti prevíti začnou lísat heboučkými čumáčky.... No, co říct. Život bez koček by byl o hodně šedivější.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?