Diskuze že by chybička?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mám jeden dotaz na adminy.. U všech profilů které si načtu, tak jak jsou medaile a poháry tak to čísllo na tom (třeba 45) je posunuté vlevo.. Pozoruji to už delší dobu.. A mám to jen já?? Je chyba v mém počítači, nebo nás je víc?;-) ;-) Předem děkuji za odpověď..;-)
Hrancle (02.12.2009 21:17:50) napsal: mám jeden dotaz na adminy.. U všech profilů které si načtu, tak jak jsou medaile a poháry tak to čísllo na tom (třeba 45) je posunuté vlevo.. Pozoruji to už delší dobu.. A mám to jen já?? Je chyba v mém počítači, nebo nás je víc?;-) ;-) Předem děkuji za odpověď..;-) Potvrzuji pro prohlížeč Firefox verze 3.0.15. Díky za upozornění, opravíme.
Veradisia (02.12.2009 21:19:03) napsal: taky to mam posunuty,takze to nebude jen na tvem pocitaci :-D Taky se mi to zobrazuje špatně. A není to počítačem. Přihlašuji ze z více prohlížečů a všude se to zobrazuje posunuté.
blick (03.12.2009 10:20:10) napsal: Opraveno jojo uz je to dany pekne :-D
blick (03.12.2009 10:02:05) napsal: Potvrzuji pro prohlížeč Firefox verze 3.0.15. Díky za upozornění, opravíme. Opraveno
Veradisia (03.12.2009 10:22:09) napsal: jojo uz je to dany pekne :-D Už je to zase rozházené.
Od rána mám problém s hafíky, přeněji řečeno , nemohla jsem dlouho odpovědět na zprávu , zobrazovalo se mi šedé pole , když jsem si najela na svůj profil, neměla jsem zobrazeny žádné své obrázky , ani malé profily uživatelů které mi posílaly vzkazy ...v pc to určitě není , s jiným prohlížením webu problém nemám.
Hrancle (02.12.2009 21:17:50) napsal: mám jeden dotaz na adminy.. U všech profilů které si načtu, tak jak jsou medaile a poháry tak to čísllo na tom (třeba 45) je posunuté vlevo.. Pozoruji to už delší dobu.. A mám to jen já?? Je chyba v mém počítači, nebo nás je víc?;-) ;-) Předem děkuji za odpověď..;-) taky to mam posunuty,takze to nebude jen na tvem pocitaci :-D
Honey (02.12.2009 06:22:23) napsal: hafíci nejdou tak jak by měli...... v minulosti jsem si říkala, že by to mohlo být přetížené, ale dneska v 6.20h ráno to asi tím nebude.... Opět mi nejdou prohlížet fotky, nenačítají se ikonky uživatelů...... Bohužel i mně zlobil web už včera.Pomalé načítání obrázků,pomalé otvírání profilů...;-) Přitom jsem opět dělala kompletní ,,údržbu" PC.Aja.
hafíci nejdou tak jak by měli...... v minulosti jsem si říkala, že by to mohlo být přetížené, ale dneska v 6.20h ráno to asi tím nebude.... Opět mi nejdou prohlížet fotky, nenačítají se ikonky uživatelů......
Ahoj, server, na kterém jsou uložené obrázky, měl dnes asi 5 minut výpadek. Teď by ale mělo vše fungovat normálně.
Honey (01.12.2009 12:48:28) napsal: Taky vám dneska b**.ne servr? Mě se nechtějí otvírat obrázky, ikonky uživatelů a vše trvá dlouho.... Taky mi to dneska desne blbne jindy to slape paradne a dneska se nechtej nacitat obrazky ani ikonky uzivatelu,jestli nedelali treba nejakou udrzbu
Taky vám dneska b**.ne servr? Mě se nechtějí otvírat obrázky, ikonky uživatelů a vše trvá dlouho....
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?