Diskuze zeď

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zeď má jeden základní úkol - zvýšit sledovanost !! Mnoho profilů má vymazaný klikání na přihlouplý kostičky, a tím klesl počet kliků na portálu, tedy sledovanost. Sledovanost = peníze. Tak je tu zeď, aby ten pokles zmírnila. V tom je celý vtip. Nemám pravdu ?
musím pochválit novou funkci,je docela dobrá;-D ;-D
Zkoušel se někdo z adminů zamyslet nad tím, proč jsou tyto stránky tak pomalé? Uživatelů je skoro přes 35 tisíc, ale kolik je opravdu aktivních? Falešné profily stránky jenom zatěžují a pročištění od neaktivních po určité době by také udělalo více než nějaká zeď. Je to momentálně hit, tak proč ho také nemít na hafici.cz.
Jasně,zajímavý...,ale rychlý ???????????? Mně to teda rychlý nepřipadá...teďka to tu je jako kdysy...hop sem hop tam...a kámoši nikde...a zítra??...Bude to tu zas půl hoďky ????...Mně to..že to trvá vadí..a moc...jinak zeď..jo...,ale to zpomalení8-} 8-} 8-} >:) >:)
Jessica (31.10.2009 21:30:58) napsal: Díky Kate za odpověď! Jinak Kačus, je to tam asi proto, aby to bylo co nejvíc po ruce :-) nejspíš....8-}
Díky Kate za odpověď! Jinak Kačus, je to tam asi proto, aby to bylo co nejvíc po ruce :-)
Hafoj, zeď měla být k tomu, aby jste měli snazší přístup k přátelům a viděli novinky na jejich profilech (rozhodně to tedy neznamená větší počet "kliků". Naopak - snáz vidíte, že někdo přidal nové fotky a jaké (aniž byste museli vždy jít do fotogalerie a hledat, která fotka je ta nová a podobně). Rychlost - spuštění "zdi" by nemělo načítání profilů zpomalovat, ale je vás již víc, kdo máte s rychlostí problém, takže to hned zítra začneme řešit s programátorem. Mojzinka (01.11.2009 17:55:56) napsal: Musím napsat "bohužel máš pravdu"!! !! Je fakt,že po vymazání kostičkování klikám jen k přátelům co mi napíší a já odepisuju.A ZEĎ má asi tu funkci jak píšeš.Proto na ni neklikám a je to.Je to zbytečná machrovinka.A pomalý web a z***** stránky?? ?? ?? ?? ?? TO NEVADÍ!! !! !! !! !! !! ;-)
<b>Kate Není zač, já budu ráda, když mi to bude fungovat tak, jak má ;-)
Ahoj, díky, přesně takovéto komentáře potřebujeme! Připomínky k nově spuštěným funkcím, jejich fungování přímo u uživatele je pro nás velmi cenné. Díky za pomoc. Zítra to s programátorem probereme. Amy (03.11.2009 19:00:34) napsal: Asi už budu muset začít s reklamací :-| Předpokládám, že zeď by měla fungovat chronologicky, takže se mi budou nejstarší "záznamy" mazat. Ale alespoň na mojí zdi mi nejstarší záznamy zůstávají a mění se mi jenom ty nejnovější. Takže asi jedna a půl stránky se mění a zbytek (z těch tří) zůstává celou tu dobu, co je zeď spuštěná, stejná. Navíc vím o aktivitách jiných uživatelů a ti tam nejsou! Střídá se mi tam "pár" uživatelů, o kterých mám informace, ale ostatní tam vůbec nejsou. Navíc se mi zdá, že to celé nějak blbne...vysvětlí mi to někdo z adminů? Díky 8-} ;-)
hrozně mi ta zeď připomíná facebook, a tak trochu (vlastně dost!) mi přijde, že je to "okopírovaný"8-}
každá stránka na internetu má určitý "velikostní" požadavek. Logicky mi tedy vychází, že stránka s obrázky má větší nežjen textová atd. Smazání kostičkování ži rodokmenu by mělo logicky zmenšit "požadavek stránky", tady způsovit její rxchlejší načítání. Není tedy zeď podstránkou hlavního profilu ? Pak by eventuelní možnost vypnout si zeď mohla mít vliv na načítání stránek. Nebo je to úplně zcestná myšlenka ?
Asi už budu muset začít s reklamací :-| Předpokládám, že zeď by měla fungovat chronologicky, takže se mi budou nejstarší "záznamy" mazat. Ale alespoň na mojí zdi mi nejstarší záznamy zůstávají a mění se mi jenom ty nejnovější. Takže asi jedna a půl stránky se mění a zbytek (z těch tří) zůstává celou tu dobu, co je zeď spuštěná, stejná. Navíc vím o aktivitách jiných uživatelů a ti tam nejsou! Střídá se mi tam "pár" uživatelů, o kterých mám informace, ale ostatní tam vůbec nejsou. Navíc se mi zdá, že to celé nějak blbne...vysvětlí mi to někdo z adminů? Díky 8-} ;-)
pes Michal (30.10.2009 20:29:33) napsal: zeď má jeden základní úkol - zvýšit sledovanost !! Mnoho profilů má vymazaný klikání na přihlouplý kostičky, a tím klesl počet kliků na portálu, tedy sledovanost. Sledovanost = peníze. Tak je tu zeď, aby ten pokles zmírnila. V tom je celý vtip. Nemám pravdu ? Musím napsat "bohužel máš pravdu"!! !! Je fakt,že po vymazání kostičkování klikám jen k přátelům co mi napíší a já odepisuju.A ZEĎ má asi tu funkci jak píšeš.Proto na ni neklikám a je to.Je to zbytečná machrovinka.A pomalý web a z***** stránky?? ?? ?? ?? ?? TO NEVADÍ!! !! !! !! !! !! ;-)
Kačus (31.10.2009 20:48:03) napsal: no taky to moc nechápu....ale nevadí mi to tu,když nemám co,tak se tam kouku;-) Jinak jsem moc nepochopila proč to dali zrovna "za" profil hafíka...:-| Právě.Musím ale uznat ,že mě by asi nenapadlo kam jinam tu zeď dát;-).
slávka (29.10.2009 21:27:26) napsal: (Nevím jestli jsem tak nevšímavá a jestli to tu je dýl tak pardon.) Vedle ikonky profil je zed když na ní kliknete tak tam můžete napsat něaký blbosti atd.Moc jsem to nepochopila kvůli čemu to jsem dali8-} .Co na to říkáte vy?? no taky to moc nechápu....ale nevadí mi to tu,když nemám co,tak se tam kouku;-) Jinak jsem moc nepochopila proč to dali zrovna "za" profil hafíka...:-|
Ahoj, "Co se ti honí hlavou" je něco jako "status". Můžeš tak své kamarády informovat o tom, co se děje, říct, co si myslíš atp. Uvidí to jen a jen ti uživatelé, jejichž psy a ostatní mazlíčky máš v "Moji přátelé". Ideální na vzkazy jako "Jsem na dovolené, nekostičkuji" :) například ;-) Jessica (31.10.2009 18:39:41) napsal: Kate (nebo Jerry, nebo někdo jiný :-D ), chtěla bych se zeptat na jednu věc ohledně té Zdi. Je tam kolonka "Co se mi právě honí hlavou" (nebo něco podobného) a já se chci zeptat, kde se zobrazí ten text, který tam napíšu? Díky za odp.
Kate (nebo Jerry, nebo někdo jiný :-D ), chtěla bych se zeptat na jednu věc ohledně té Zdi. Je tam kolonka "Co se mi právě honí hlavou" (nebo něco podobného) a já se chci zeptat, kde se zobrazí ten text, který tam napíšu? Díky za odp.
Pořád se tu něco vymýšlí a zbytečně se to tu zatěžuje.Stránky jsou opět zpomalené!!!Než se to tu načte,tak by člověk zešedivěl.A není to mým počítačem.Zkoušela jsem to i na jiných a na různých prohlížečích. Pomalé ale máme ZEĎ-HURÁÁÁÁÁ :-~ !! !! !! !! !! !!
Charleyinka (29.10.2009 22:24:47) napsal: já to taky moc nechápu, ale já tam mám rozpis kdo a kdy(z přátel) přidal nějaký příspěvek do diskuze " Zeď " … Že by pro změnu nová ... jenže teď hafíkovská ??? Myslím … že to je naprostá zbytečnost … takový podstrčený šmírování ... které … pravděpodobně … ještě více zatíží tyto stránky … pokud tedy vezmu v potaz připomínky některých … kteří o špatné funkci píší … přestože nás se to netýká. Nevím jak kdo ... ale já osobně nepotřebuji sledovat „kdo s kým“ a o čem … Pokud mám zájem vědět … co dělá někdo z mých kamarádů … či kdokoliv jiný … o koho se zajímám … obrátím se přímo na jeho profil. Nemusím mít „ tzv. jeho aktivitu“ podstrčenou na tácku přímo pod čenichem. Trošku mi to připomíná estebácké šmírování … a pokud sama nejsem schopna … si „bez strčení čumáčku do loužičky“ … najít cestu k nim … tak pak nevím … co tu ještě mám hledat ?? ?? ??
Aja (30.10.2009 14:38:26) napsal: Možná bude stačit jen jiná barva jména,např. červená nebo větší písmena.Nevím,jaké jsou možnosti techniky...Aja. No barvička nebo dortík:-) Jasně koukám se na narozky na hlavní tabuli, ale u těch nových přátel si nepamatuju data a třeba jméno páníka:-) A tohle by bylo super.
Kate (30.10.2009 14:34:42) napsal: Nevím, jestli blikání je ideální volba, ale jinak se mi ten nápad líbí také ;-) Zařadíme na seznam :D Možná bude stačit jen jiná barva jména,např. červená nebo větší písmena.Nevím,jaké jsou možnosti techniky...Aja.
Nevím, jestli blikání je ideální volba, ale jinak se mi ten nápad líbí také ;-) Zařadíme na seznam :D Aja (30.10.2009 14:23:31) napsal:
Kate (30.10.2009 13:59:13) napsal: Ahoj, k čemu je zeď a jak funguje se dozvíte v novinkách na titulní stránce Hafici.cz O.K.,četla jsem již ráno...Ale tyhle věci u kamarádů sledujeme asi všichni...;-) Ten nápad s narozkami je dobrý,jak píše Adélka...Aja.
Phoebe&Adel (30.10.2009 14:06:46) napsal: napadlo mě, co by bylo dobré, že třeba pejsci, kteří mají narozky a má je člověk v přátelích by třeba blikali, abychom to viděli a nestalo se, že zapomenem popřát:-) Tak to je moc dobrý nápad;-)
napadlo mě, co by bylo dobré, že třeba pejsci, kteří mají narozky a má je člověk v přátelích by třeba blikali, abychom to viděli a nestalo se, že zapomenem popřát:-)
Ahoj, k čemu je zeď a jak funguje se dozvíte v novinkách na titulní stránce Hafici.cz Poupata a Lucka (29.10.2009 22:52:31) napsal: Taky nevím vo co gooo? Já tam napsala co je to ta zeď?
Aja (30.10.2009 11:01:24) napsal: Mám taky Firefox,do 26.10. jsem mohla i měnit videa,vše šlo...;-) PC je odvirovaný,prolezla jsem vše,nikde žádná chyba není.Jinak na youtube mám účet asi 1,5 roku.Internet je vysokorychlostní,PC nový od května tohoto roku...Navíc jsem video měnila 26.10.,vše v pořádku.Nyní to stále nejde...Aja. Tak musi byt uz jedine chyba na strankach kdyz to nejde tolika lidem 8-} taky jsem s pocitacem delala vsechno mozny a porad nic:-~
Štěpán (30.10.2009 08:13:00) napsal: Může ti to jít pomalu protože máš pomalej net a tyhle stránky maj náročnou grafiku tak taky proto jinak na hafiky používám firefox Mám taky Firefox,do 26.10. jsem mohla i měnit videa,vše šlo...;-) PC je odvirovaný,prolezla jsem vše,nikde žádná chyba není.Jinak na youtube mám účet asi 1,5 roku.Internet je vysokorychlostní,PC nový od května tohoto roku...Navíc jsem video měnila 26.10.,vše v pořádku.Nyní to stále nejde...Aja.
Amy (30.10.2009 09:35:43) napsal: Aha, tak to nemůžu posoudit, video jsem přidávala naposled před dlouhou dobrou (ani si nepamatuju kdy). Ale jinak mi ostatní "věci" fungují. I přidávání fotek, naposledy jsem přidávala foto 26.10, což není tak dlouho a bylo to za pár vteřin hotovo. Jj u fotek mi to taky nedela zadny problemy,jen s tema videama a jeste u par profilu,ale vetsinou kdyz je zavru a najedu na ne znova tak uz to jde8-)
Skuste Gogle chrome funguje pefektně.
Veradisia (30.10.2009 08:45:25) napsal: Ja taky pouzivam Firefox a docela mi to blbne,hlavne pridavani videa :-( uz to zkousim asi paty den a nejde mi to 8-} Aha, tak to nemůžu posoudit, video jsem přidávala naposled před dlouhou dobrou (ani si nepamatuju kdy). Ale jinak mi ostatní "věci" fungují. I přidávání fotek, naposledy jsem přidávala foto 26.10, což není tak dlouho a bylo to za pár vteřin hotovo.
Amy (30.10.2009 08:25:56) napsal: Taky musím pochválit novou funkci, je to super nápad ;-) A k poslednímu tématu, používám Firefox a nemám sebemenší problémy...asi to bude tím prohlížečem. Ja taky pouzivam Firefox a docela mi to blbne,hlavne pridavani videa :-( uz to zkousim asi paty den a nejde mi to 8-}
Taky musím pochválit novou funkci, je to super nápad ;-) A k poslednímu tématu, používám Firefox a nemám sebemenší problémy...asi to bude tím prohlížečem.
Může ti to jít pomalu protože máš pomalej net a tyhle stránky maj náročnou grafiku tak taky proto jinak na hafiky používám firefox
Aja (29.10.2009 23:11:08) napsal: Nevím,nerozumím tomu,co se týká PC apod.,ale nemůže ta ,,zedˇ" způsobit,že máme najednou problémy s rychlostí a přidáváním fotek a videa?...;-) Díky...Aja. Už jsem to zjistila v novinkách na hlavní stránce webu! Zeď je fakt dobrá, mě se to líbí, můžete tam vidět veškerou činost vašich kamarádíčků. Přidání nového videa, fotky, zápisu v deníčku, atd. Chvalím :-DD :-DD :-DD Ty Ajo zkoušela jsi třeba změnit prohlížeč? Já třeba chodím na hafíky ve firexoxu a v exploreru se mě to neskutečně zhlemýžďuje.
Aja (29.10.2009 23:11:08) napsal: Nevím,nerozumím tomu,co se týká PC apod.,ale nemůže ta ,,zedˇ" způsobit,že máme najednou problémy s rychlostí a přidáváním fotek a videa?...;-) Díky...Aja. Už vím na hlavní stránce je popis k čemu to slouží. Čtěte tam pod novinkami. :-) No nejsem chytrá chi chi
Poupata a Lucka (29.10.2009 22:52:31) napsal: Taky nevím vo co gooo? Já tam napsala co je to ta zeď? Nevím,nerozumím tomu,co se týká PC apod.,ale nemůže ta ,,zedˇ" způsobit,že máme najednou problémy s rychlostí a přidáváním fotek a videa?...;-) Díky...Aja.
Taky nevím vo co gooo? Já tam napsala co je to ta zeď?
Charleyinka (29.10.2009 22:24:47) napsal: já to taky moc nechápu, ale já tam mám rozpis kdo a kdy(z přátel) přidal nějaký příspěvek do diskuze Do toho rámečku "Co se vám honí hlavou?" jsem dala =), a mají ho taam úplně všichni... 8-|
slávka (29.10.2009 21:27:26) napsal: (Nevím jestli jsem tak nevšímavá a jestli to tu je dýl tak pardon.) Vedle ikonky profil je zed když na ní kliknete tak tam můžete napsat něaký blbosti atd.Moc jsem to nepochopila kvůli čemu to jsem dali8-} .Co na to říkáte vy?? já to taky moc nechápu, ale já tam mám rozpis kdo a kdy(z přátel) přidal nějaký příspěvek do diskuze
(Nevím jestli jsem tak nevšímavá a jestli to tu je dýl tak pardon.) Vedle ikonky profil je zed když na ní kliknete tak tam můžete napsat něaký blbosti atd.Moc jsem to nepochopila kvůli čemu to jsem dali8-} .Co na to říkáte vy??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?