Diskuze Zlý kocour útočí na našeho- Pomoc!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dejte si na útoky jiných kocourů pozor,hlavně pokud ten váš není vykastrovaný. Měli jsme nádherného kocourka Mikiho a doplatil právě na souboje,dostal tzv.kočičí ejc,který roznášejí toulaví kocouři,když mezi sebou bojují.U vykastrovaných to neplatí,ty se údajně neperou. Tuto informaci mám od veterináře.Mějte se,zdarvím.Alča
drak321 (15.09.2014 16:11:38) napsal: U nás byl taky takový kocour a vždycky když jsem ho viděla tak jsem ho trochu postříkala vodou a jak jsem to dělala +- měsíc tak se na to vykašlal a šel po svých a mího kocourka nechal bejt:-)
U nás byl taky takový kocour a vždycky když jsem ho viděla tak jsem ho trochu postříkala vodou a jak jsem to dělala +- měsíc tak se na to vykašlal a šel po svých a mího kocourka nechal bejt:-)
U nás byl taky takový kocour a vždycky když jsem ho viděla tak jsem ho postříkala vodou a jak jsem to dělala +- měsíc tak se na to vykašlal a šel po svých a mího kocourka nechal bejt;-D
eles (08.07.2014 19:11:52) napsal: Ahoj všichni! Potřebovala bych od vás radu...Mám venkovního obyčejného (2 letého)kocourka. Je to náš miláček a bambula zároveň. Vůbec se neumí prát. To tolik nevadilo do doby, než na něj (už je to tak cca měsíc) začal útočit zlý a starý kocour od sousedů ob jeden barák. Je to strašná bestie, náš si v klidu leží na parapetu a spinká a tenhle na něj v noci i přes den klidně vyskočí a hryže ho, rve a ubližuje mu a ten náš se mu prostě neubrání. Už měl díky němu zlomený ocásek a teď mu tekla krev z packy. Prosím poraďte co s tím zlým kocourem. Našeho do domu vzít nemůžu a když řeknu sousedům co ten jejich dělá, tak se ho asi stejně nebudou chtít zbavit. :_( Kocouři si zkrátka brání své území a myslím není možné jim v tom nějak zabrání. Spíš mě napadá, že je důležité, aby ten váš bambulka měl nějaké útočiště kam se může schovat, když bude prohrávat. Předpokládám, že má někde pelech, třeba ve stodole, ve sklepě apod.., takže bych mu dala do dveří kočičí dvířka na zamykání. To znamená, že vášemu kocourkovi dáte obojek na kterém bude čip, který ty dveře otevře, ale cizí kocour se za ním nedostane, tak bude mít své bezpečné místo. Taková dvířka koupíte tuším kolem tisícovky.
<blockquote>eles (08.07.2014 19:11:52) napsal: Ahoj všichni! Potřebovala bych od vás radu...Mám venkovního obyčejného (2 letého)kocourka. Je to náš miláček a bambula zároveň. Vůbec se neumí prát... > až toho zlýho kocourka nekdy zase uvidíš na vaší zahradě, tak ho zkus prostě nějak hodně vystrašit :) třeba se proti němu s něčím rozběhni nebo po něm (ne na něho- ale kousek od něj) hod třeba botu prostě něco takovýho :-D :-D :-D :-D :-D
Ahoj všichni! Potřebovala bych od vás radu...Mám venkovního obyčejného (2 letého)kocourka. Je to náš miláček a bambula zároveň. Vůbec se neumí prát. To tolik nevadilo do doby, než na něj (už je to tak cca měsíc) začal útočit zlý a starý kocour od sousedů ob jeden barák. Je to strašná bestie, náš si v klidu leží na parapetu a spinká a tenhle na něj v noci i přes den klidně vyskočí a hryže ho, rve a ubližuje mu a ten náš se mu prostě neubrání. Už měl díky němu zlomený ocásek a teď mu tekla krev z packy. Prosím poraďte co s tím zlým kocourem. Našeho do domu vzít nemůžu a když řeknu sousedům co ten jejich dělá, tak se ho asi stejně nebudou chtít zbavit. :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?