Diskuze ???...Změna??,

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Deny a Janča (09.01.2010 12:28:23) napsal: ale jiné profily tuto změnu mají tak nevím...8-| Opravdu? Tak to tedy nevím, to možná udělali admini, ale pokud vím, tak my si to nijak udělat nemůžeme, ale taky bych to uvítala...
Lucík K. (09.01.2010 11:48:41) napsal: Ahojky, bohužel to asi nejde... ale jiné profily tuto změnu mají tak nevím...8-|
Deny a Janča (09.01.2010 11:02:29) napsal: poradil by mi prosím někdo,jak bych dala Denyho na první místo před profil Pepík(jak je přesunout)moc děkuju za odpověď Ahojky, bohužel to asi nejde...
poradil by mi prosím někdo,jak bych dala Denyho na první místo před profil Pepík(jak je přesunout)moc děkuju za odpověď
Deny a Janča (09.01.2010 11:02:29) napsal: poradil by mi prosím někdo,jak bych dala Denyho na první místo před profil Pepík(jak je přesunout)moc děkuju za odpověď stačí napsat adminům a oni ti to přehodí.. Taky jsem to psala v nějaké diskuzi jestli by mi nedali Nera prvního a fakt mi ho tam šoupli..;-)
já bych taky chtěla Denyho jako prvního prosím
Ahoj,nevím jestli se to už tady probíralo ,ale nejsou profili přesunuté??...A mohla bych poprosit ,aby byl Bonny jako 1??...Díky..:-D :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?