Diskuze Změna chování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, a nezměnilo se u Vás něco v rodině? Vztahy nebo tak něco? Třeba jestli to nedělá naschvál? Umístěním záchodku mě také napadlo. Třeba ji místo nevyhovovalo, ale pokud to dělá stále, tak mě napadá jen psychyická porucha, pže věkem to být snad ještě nemůže, není ji tolik. A nebo pak zkuste ty odpuzovací spreje. Já je používala proti škrábání, ale tba by to zabralo i na tohle. Zkuste nastříkat sprejem místa na která chodí nejvíce a uvidíte. A naopka můžete posítříkat přitahovacím sprej záchodek. Já mám doma sprej oba a opravdu fungují.
Ahoj,zdravím všechny milovníky koček a prosím o radu.Mám doma perskou černě želvovinovou van,její něco přes 12 let a začala si ulevovat kde se jí zamane. V obyváku na koberci v kuchyni,na chodbě.Nejdříve začala s hromádkama a teď dělá i loužičky .Přitom má toaletu na chodbě a jednu v koupelně.Každý den ji je čistím .Když ji načapám okamžitě ví ,že něco provedla ,stáhne uši a uteče.Dostala jsem radu ,že se jí nelíbí místo s toaletou ,tak jsem ho už přemístila na různá místa ,ale dělá to stále a čím dál častěji spíše každý den.Je to neúnosné ,koberec je cítit i když ho hned vyčistím a vydesinfikuji.Děkuji předem za každou radu.IVA
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?