Diskuze změna chování :-(

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost se změnou chování po kastraci je to 5 dni co jsme nechali vykastrovat obě naše miciny a změnili se :-( v chování k nám se nic nezměnilo ale mezi nimi je to špatné, začali po sobe prskat a vudec se k sobě nepřibližuji a drží si odstup. Předtím se měli rády a starali se o sebe. doufám že se to změní zase k normálu :-( má někdo podobné zkušenosti? díky za odpověd Zuzka
Dana (20.05.2012 09:58:40) napsal: Dobrý den. Podobné zkušenosti osobně nemám (měla jsem vždy jen kocourky). Ale když to vezmu selským rozumem, vzhledem k tomu, že kastrace kočičky je převi jen větší zásah než u kocourků, asi je normální, že jsou nevrlé. Ani člověk 5 dní po operaci nebbude stejný jako před ní. A to aspoň chápe, proč mu je b**ě, což zvířátka ne. Je jim b**ě, a nevědí proč. Tak jsem přesvědčená, že se to určitě upraví. Dana Není to pravda ikdyž zásah u kočičky je větší než u kocourka u nás byl nejvíc nevrlý Matýsek,Barča podrážděně nereagovala,myslím si že problém je v tom,že kastrace proběhla u obou najednou a tím na sebe reagují hůř,ale určitě jen teď.
zuzka (18.05.2012 22:15:24) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost se změnou chování po kastraci je to 5 dni co jsme nechali vykastrovat obě naše miciny a změnili se :-( v chování k nám se nic nezměnilo ale mezi nimi je to špatné, začali po sobe prskat a vudec se k sobě nepřibližuji a drží si odstup. Předtím se měli rády a starali se o sebe. doufám že se to změní zase k normálu :-( má někdo podobné zkušenosti? díky za odpověd Zuzka Dobrý den. Podobné zkušenosti osobně nemám (měla jsem vždy jen kocourky). Ale když to vezmu selským rozumem, vzhledem k tomu, že kastrace kočičky je převi jen větší zásah než u kocourků, asi je normální, že jsou nevrlé. Ani člověk 5 dní po operaci nebbude stejný jako před ní. A to aspoň chápe, proč mu je b**ě, což zvířátka ne. Je jim b**ě, a nevědí proč. Tak jsem přesvědčená, že se to určitě upraví. Dana
zuzka (18.05.2012 22:15:24) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost se změnou chování po kastraci je to 5 dni co jsme nechali vykastrovat obě naše miciny a změnili se :-( v chování k nám se nic nezměnilo ale mezi nimi je to špatné, začali po sobe prskat a vudec se k sobě nepřibližuji a drží si odstup. Předtím se měli rády a starali se o sebe. doufám že se to změní zase k normálu :-( má někdo podobné zkušenosti? díky za odpověd Zuzka Dobrý den,mám vykastrovanou kočičku a dva kocourky,ale každý byl kastrovaný zvlášť.Změnu chování jsem u nich v žádném případě nepozorovala v jakémkoliv smyslu,ale je možné jestli jsou čerstvě po kastraci a nejsou ve své kůži,tak na sebe reagují podrážděně.Hned po kstraci samozřejmě reagují jinak než normálně,protože se s nima něco děje,není jim dobře a oni neví proč.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?