Diskuze Změna povahy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

také bych řekla, že můj kocourek se po kastraci nijak moc nezměnil. To že zkouší moje nervy bude asi věkem:D
Dasty (13.12.2009 12:23:15) napsal: Pozorovali jste po kastraci u kočičky nebo kocourka změnu povahy? Jak dlouho se po kastraci se to projevilo? U Natálky se projevila jen jediná změna, víc žere. A se změnilo prakticky okamžitě, takže je to nějaké podezřelé. Možná se jen bojí, že ji zas necháme dva dny bez jídla, jak před kastrací, kdy nedostala jíst kvůli operaci. U mé kočičky se nic nezměnilo.A to že víc žere je u kastrovaných koček normální určitě se nebojí že ji necháte o hladu.Ale pozor kočičky mají po kastraci mnohem větší sklon k tloustnouti tak že pozor ať zní není velkej cvalík:D :D
Natálka má dva měsíce po kastraci. Přibírá asi 20g týdně, to si myslím, že to zatím ještě jde. Její hlad se trochu zmenšil, dáváme jí dvě dávky granulek denně, rozhodně nemůže mít plnou misku pořád, to by baštila a baštila :-) Jestli se jí změnila povaha vlivem kastrace je těžko říct. Trošku se uklidnila. Ne že by byla mazlivější, ale když ji držíme na rukách, tak už nekouše a nedrží nás kolem rukou drápkama. Prostě sklopí uši a počká až ji pustíme. Ale tohle se mohla jednoduše naučit, hormony nehormony. Jinak nepozoruju žádnou změnu v ničem :-)
Dasty (13.12.2009 12:23:15) napsal: Pozorovali jste po kastraci u kočičky nebo kocourka změnu povahy? Jak dlouho se po kastraci se to projevilo? U Natálky se projevila jen jediná změna, víc žere. A se změnilo prakticky okamžitě, takže je to nějaké podezřelé. Možná se jen bojí, že ji zas necháme dva dny bez jídla, jak před kastrací, kdy nedostala jíst kvůli operaci. Ahojky, nemusíš se bát, to, že kočka po kastraci bude hodně jíst, je normální, asi i přibere, tak kdyžtak kupuj speciální granulky pro kastrované kočky, sní toho málo, a bude mít pocit nasycení, takže nepřibere;-)
Mám čtyři kočičáky, dvě holky a dva kluky, všichni byli vykastrovaní a u žádné se neprojevila žádná změna v chování. Jsou ale všichni mazílci a jedlíci odjakživa. Po kastraci samozřejmě víc spali, ale to bylo narkózou. Jinak se nic nezměnilo...
Pozorovali jste po kastraci u kočičky nebo kocourka změnu povahy? Jak dlouho se po kastraci se to projevilo? U Natálky se projevila jen jediná změna, víc žere. A se změnilo prakticky okamžitě, takže je to nějaké podezřelé. Možná se jen bojí, že ji zas necháme dva dny bez jídla, jak před kastrací, kdy nedostala jíst kvůli operaci.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?