Diskuze Změna profilového obrázku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, ve dvou galeriích svých pejsků mám v každé okolo 10 fotek a u každého profilu bych chtěla změnit profilový obrázek. Bohužel mi ale požadovaný obrázek nejde přesunout na první místo v galerii, jak píše návod. Nevíte, co s tím? ?? :)
Nejdou vám posunout v editaci fotogalerie? Teď jsem to zkoušela přímo na vašem profilu a šlo mi to. Zkuste to, prosím, ještě jednou, případně použijte jiný prohlížeč. Jaký používáte? Elvika (03.05.2014 12:16:05) napsal: Dobrý den, ve dvou galeriích svých pejsků mám v každé okolo 10 fotek a u každého profilu bych chtěla změnit profilový obrázek. Bohužel mi ale požadovaný obrázek nejde přesunout na první místo v galerii, jak píše návod. Nevíte, co s tím? ?? :)
I v IE mi to funguje.. zkuste to v jiném prohlížeči, jestli není chyba jinde. Případně vám mohu fotky přehodit já, jestli na to spěcháte. Elvika (05.05.2014 16:44:52) napsal: Bohužel, nějak mi to nejde... Používám Internet Explorer. :(
Radka (04.05.2014 22:05:40) napsal: Nejdou vám posunout v editaci fotogalerie? Teď jsem to zkoušela přímo na vašem profilu a šlo mi to. Zkuste to, prosím, ještě jednou, případně použijte jiný prohlížeč. Jaký používáte? Bohužel, nějak mi to nejde... Používám Internet Explorer. :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?