Diskuze Změny

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Proč se pořád snažíte měnit vzhled stránky.Je to čím dál nepřehlednější a roztáhanější.Navíc fotkama v galerií se nedá hýbat.Dříve to bylo jednoduché a jasné.Člověk si mohl fotky měnit.Teď se s něma nedá hýbat,popsat ani vymazat a vůbec je ta galérie nepěkná.Jediná změna která je velmi praktická jsou malé profilky v pravém horném rohu.
Uživatel11052Eva (01.01.2011 14:48:22) napsal: Proč se pořád snažíte měnit vzhled stránky.Je to čím dál nepřehlednější a roztáhanější.Navíc fotkama v galerií se nedá hýbat.Dříve to bylo jednoduché a jasné.Člověk si mohl fotky měnit.Teď se s něma nedá hýbat,popsat ani vymazat a vůbec je ta galérie nepěkná.Jediná změna která je velmi praktická jsou malé profilky v pravém horném rohu. Hýbat,popisovat a mazat,to všechno jde,jen se na to musí přijít ale taky se mi to více líbilo předtím :)
Prosím jak se dá změnit teď hlavní foto pejska na jeho profilu? Můžete mi poradit? Děkuji
Lenka (09.01.2011 19:55:45) napsal: Prosím jak se dá změnit teď hlavní foto pejska na jeho profilu? Můžete mi poradit? Děkuji Zajeď do galerie -- editace galerie -- nahraj foto, nebo použij již vložené a přesuň ho tahem myší na první místo, před všechny fotky, tíms se stane fotka hlavní
Lenka (09.01.2011 19:55:45) napsal: Prosím jak se dá změnit teď hlavní foto pejska na jeho profilu? Můžete mi poradit? Děkuji Vložíš normálně fotku do galerie a přetáhneš ji na první místo, tím se změní na hlavní foto ;-)
Uživatel11052Eva (01.01.2011 14:48:22) napsal: Proč se pořád snažíte měnit vzhled stránky.Je to čím dál nepřehlednější a roztáhanější.Navíc fotkama v galerií se nedá hýbat.Dříve to bylo jednoduché a jasné.Člověk si mohl fotky měnit.Teď se s něma nedá hýbat,popsat ani vymazat a vůbec je ta galérie nepěkná.Jediná změna která je velmi praktická jsou malé profilky v pravém horném rohu. Když byla první změna tak jsem si na ní zvykla, ted když je zase změna tak se na to zase b**ě zvyklá, pořád něco nového..8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?