Diskuze Zmeny v profile

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojte, asi pred týždňom som vykonal zmeny v profile. Od tej doby mi to tam stále píše "Změny provedené na profilu se projeví během několika minut. Děkujeme za pochopení." Chcel som upraviť umiestnenie na mape, túto možnosť mi ale systém neponúkol tak som dal profily vysťahovať z mapy že ich následne pridám na nové umiestnenie. Žiaľ možnosť nasťahovať na mapu sa mi nezobrazuje kvôli uvedenej hláške. Zrejme nejaký BUG ??
u me to v editaci profilu vypada takle... nahore jak pises, a uplne dole nad patickou pod celou spravou profilu mapa - tu tam teda nemas? :-(https://ctrlv.cz/xebV
Mapa sa mi na profile nezobrazuje. Ak chcem editovať profil tak mi tam stále píše "Změny provedené na profilu se projeví během několika minut. Děkujeme za pochopení." a možnosť nasťahovať na mapu tam nemám. Uživatel79441 (26.08.2015 11:30:22) napsal: a mapa dole pod profilem se ti vubec nezobrazi? Nebo jen nejde kliknutim pridat spendlik?
a mapa dole pod profilem se ti vubec nezobrazi? Nebo jen nejde kliknutim pridat spendlik?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?