Diskuze Zmizely fotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak ADMINI, dočkám se odpovědi, co se vlastně stalo?? Trvalo to skoro půl dne, takže by přinejmenším bylo od vás slušné vysvětlit, co se událo!! Na místě by byla i omluva všem uživatelům (za to, že web bez fotek byl vlastně nefunkční), ale tu od vás nečekám... Amy: Tak to jsi asi nebyla půl dne na Hafíkách :-DD
Aja (12.06.2010 09:35:08) napsal: Vážení admini,:-( dnes ráno čtu vzkaz od kamaráda Tondy,pro ty,co nevědí,profil Bagi,m.j. pejsek Tonda žije s handicapem ,má 3 nožky a má velmi laskavé majitele!;-) Proč vadila někomu fotka,která prý neodpovídá pravidlům portálu???8-| >:-( Už to,že je někdo zde a stará se vzorně nejen o Tondu,ale o další zvířátka,zaslouží pochvalu a ne smazání fotky!!!:-( Je mně velmi líto toho,co se stalo...Aja. Vždyť fotky pejska nezmizely!!!! Zmizela pouze profilová fotka uživatele - nevím jaká byla, profil jsem neviděla, ale pejsek Tonda má svůj profil naprosto v pořádku..
Aja (12.06.2010 16:11:21) napsal: M.jiné čtu,že paní je důchodkyně a bude čekat na p*****,zda jí s obrázkem pomůže...;-) Bohužel,nejsme všichni znalí trestního a autorského práva,takže stačí je ntrocha rady a pomoci!;-) Aja. P.S.Na p.ř.í.b.u.z.n.o.u.!!!;-) Vulgární bych nikdy nebyla,je to web o pejscích...
Aja (12.06.2010 16:07:31) napsal: P.S.Opět nelze přidat příspěvek,takže píši krátce.Stačí snad rada uživateli,jak a co udělat!!!;-) Aja. M.jiné čtu,že paní je důchodkyně a bude čekat na p*****,zda jí s obrázkem pomůže...;-) Bohužel,nejsme všichni znalí trestního a autorského práva,takže stačí je ntrocha rady a pomoci!;-) Aja.
Aja (12.06.2010 09:35:08) napsal: Vážení admini,:-( dnes ráno čtu vzkaz od kamaráda Tondy,pro ty,co nevědí,profil Bagi,m.j. pejsek Tonda žije s handicapem ,má 3 nožky a má velmi laskavé majitele!;-) Proč vadila někomu fotka,která prý neodpovídá pravidlům portálu???8-| >:-( Už to,že je někdo zde a stará se vzorně nejen o Tondu,ale o další zvířátka,zaslouží pochvalu a ne smazání fotky!!!:-( Je mně velmi líto toho,co se stalo...Aja. P.S.Opět nelze přidat příspěvek,takže píši krátce.Stačí snad rada uživateli,jak a co udělat!!!;-) Aja.
Aja (13.06.2010 10:10:13) napsal: Nevidím již od včera večer u nikoho z vás žádný obrázek,na svém profilu také,rovněž problém potvrzují kamarádi.Mají tutéž poruchu!8-} Prosím,zda se někdo k tomu vyjádří!:-( Aja. Ajinka ani my nič nevidíme tiež nemáme to v poriadku asi je tým že už nás je vela a server nestačí tu totiž je kvantita a nie kvalita hlavne že peniaze niekomu do vačku plynú
Tom (13.06.2010 07:25:11) napsal: Opět se nezobrazují u profilů uživatelů i pejsků obrázky. Admini, jaké změny neustále provádíte? Je mi trochu podezřelé, že se to děje i o víkendu... Ani moji kamarádi nevidí ty fotky, takže poskytovatelem internetu to určitě není. Volala jsem synovce,PC i sítím,apod.,rozumí.Také vylučuje poskytovatele internetu,nebotˇ asi každý z nás může mít jiného...Stálo by za to alespon vysvětlení...;-) Aja.
supík (13.06.2010 14:35:17) napsal: 8-} 8-} nám taky nešly fotky otevřít, kamarádi se zobrazovali tak každý druhý a dárečky připomínaly šachovnici.Stejně i dnes ráno, teď už v pořádku.Ale načítání některých profilů trvá a trvá jako ta ledová chuť jisté nejmenované žvýkačky. :_( Nám se nyní již fotky také zobrazily,ale včera i dnes ráno nebylo nikde nic...;-) Snad web vydrží...;-) Aja.
8-} 8-} nám taky nešly fotky otevřít, kamarádi se zobrazovali tak každý druhý a dárečky připomínaly šachovnici.Stejně i dnes ráno, teď už v pořádku.Ale načítání některých profilů trvá a trvá jako ta ledová chuť jisté nejmenované žvýkačky. :_(
nám taky nešly fotky otevřít, kamarádi se zobrazovali tak každý druhý a dárečky připomínaly šachvnici.Stejně i dnes ráno, teď už v pořádku.Ale načítání některých profilů trvá a trvá jano ta ledová chuť jisté nejmenované žvýkačky.:_(
Jerry (14.06.2010 08:21:15) napsal: Bohužel se vyskytl problém na obrázkových serverech. Už by to mělo být v pořádku. Nic není v pořádku, zmizely mi také některé fotky a nevidím žádný důvod proč by měly byt smazány, když jen já!! !! !! !! !! jsem autorem fotografií, které mám na své sim kartě. Take si dopisuji ohledně otevření a posílání dárečku, a také se to ještě nevyřešilo. Tak doufám že se to admin. povede vysvětlit bez neodůvodněných vytáčkách. Opravdu více kvality.8-}
Souhlasím s Tebou. více kvality. Já jsem dodnes nedostala odpověď na můj příspěvek "Smazaný profil". Nejspíš se žádná data vůbec nezálohují. Nic není v pořádku, zmizely mi také některé fotky a nevidím žádný důvod proč by měly byt smazány, když jen já!! !! !! !! !! jsem autorem fotografií, které mám na své sim kartě. Take si dopisuji ohledně otevření a posílání dárečku, a také se to ještě nevyřešilo. Tak doufám že se to admin. povede vysvětlit bez neodůvodněných vytáčkách. Opravdu více kvality.8-} </blockquote>
Bohužel se vyskytl problém na obrázkových serverech. Už by to mělo být v pořádku. Tom (13.06.2010 07:25:11) napsal: Opět se nezobrazují u profilů uživatelů i pejsků obrázky. Admini, jaké změny neustále provádíte? Je mi trochu podezřelé, že se to děje i o víkendu... Ani moji kamarádi nevidí ty fotky, takže poskytovatelem internetu to určitě není.
Ahoj, bohužel uživatelka měla staženou fotku, na kterou neměla povolení. Uživatelů, kterým byla fotka smazána bylo více. Agentura, která vlastní licenci k těmto fotografiím se nám ozvala. Naštěstí byl problém vyřešen pouze tím, že fotky smažeme. Uživatelé byli upozorněni a mohou si nahrát jinou svou fotečku. *Verulinka* (12.06.2010 12:14:13) napsal: Vždyť fotky pejska nezmizely!!!! Zmizela pouze profilová fotka uživatele - nevím jaká byla, profil jsem neviděla, ale pejsek Tonda má svůj profil naprosto v pořádku.. Aja (12.06.2010 09:35:08) napsal: Vážení admini, dnes ráno čtu vzkaz od kamaráda Tondy,pro ty,co nevědí,profil Bagi,m.j. pejsek Tonda žije s handicapem ,má 3 nožky a má velmi laskavé majitele! Proč vadila někomu fotka,která prý neodpovídá pravidlům portálu? Už to,že je někdo zde a stará se vzorně nejen o Tondu,ale o další zvířátka,zaslouží pochvalu a ne smazání fotky! Je mně velmi líto toho,co se stalo...Aja.
Aja (13.06.2010 10:10:13) napsal: Nevidím již od včera večer u nikoho z vás žádný obrázek,na svém profilu také,rovněž problém potvrzují kamarádi.Mají tutéž poruchu!8-} Prosím,zda se někdo k tomu vyjádří!:-( Aja. méně inovací a více kvality, to by nás potěšilo všechny...pejsci za to stojí ...
Deny a Janča (13.06.2010 10:05:04) napsal: já taky ne,už od rána Nevidím již od včera večer u nikoho z vás žádný obrázek,na svém profilu také,rovněž problém potvrzují kamarádi.Mají tutéž poruchu!8-} Prosím,zda se někdo k tomu vyjádří!:-( Aja.
Ačkoli jsem minule neměla problém, teď už nevidím fotky ani já. :-|
ha ha ha,portál o psech a ani jedna fotka ani v hafobázi.
Opět se nezobrazují u profilů uživatelů i pejsků obrázky. Admini, jaké změny neustále provádíte? Je mi trochu podezřelé, že se to děje i o víkendu... Ani moji kamarádi nevidí ty fotky, takže poskytovatelem internetu to určitě není.
Jerry (10.06.2010 07:06:45) napsal: Ahoj, byla provedena změna, která někomu způsobila, že se mu fotky nezobrazovaly. Bohužel nebylo v našich silách toto ovlivnit, záleželo na vašem poskytovateli internetu, za jak dlouho změnu zaktualizoval. Opět se nezobrazují u profilů uživatelů i pejsků obrázky. Jaké změny neustále provádíte? Je mi trochu podezřelé, že se to děje i o víkendu... Ani moji kamarádi nevidí ty fotky, takže poskytovatelem internetu to určitě není.
Vážení admini,:-( dnes ráno čtu vzkaz od kamaráda Tondy,pro ty,co nevědí,profil Bagi,m.j. pejsek Tonda žije s handicapem ,má 3 nožky a má velmi laskavé majitele!;-) Proč vadila někomu fotka,která prý neodpovídá pravidlům portálu???8-| >:-( Už to,že je někdo zde a stará se vzorně nejen o Tondu,ale o další zvířátka,zaslouží pochvalu a ne smazání fotky!!!:-( Je mně velmi líto toho,co se stalo...Aja.
Jerry (10.06.2010 07:06:45) napsal: Ahoj, byla provedena změna, která někomu způsobila, že se mu fotky nezobrazovaly. Bohužel nebylo v našich silách toto ovlivnit, záleželo na vašem poskytovateli internetu, za jak dlouho změnu zaktualizoval. Díky za odpověď. V čem ta změna spočívala?? Ničeho nového jsem si nevšiml...
Ahoj, byla provedena změna, která někomu způsobila, že se mu fotky nezobrazovaly. Bohužel nebylo v našich silách toto ovlivnit, záleželo na vašem poskytovateli internetu, za jak dlouho změnu zaktualizoval. Tom (07.06.2010 22:39:58) napsal: Tak ADMINI, dočkám se odpovědi, co se vlastně stalo?? Trvalo to skoro půl dne, takže by přinejmenším bylo od vás slušné vysvětlit, co se událo!! Na místě by byla i omluva všem uživatelům (za to, že web bez fotek byl vlastně nefunkční), ale tu od vás nečekám... Amy: Tak to jsi asi nebyla půl dne na Hafíkách :-DD
Je tu vůbec někdo z adminů, nebo mají všichni dovolenou? :-DD
Mně nic nemizí, i včera to bylo OK.
i já tu hledám odpověď na záhadné zmizení obrázků...zatím jsem nic nenašla 8-}
Ahoj, kam zmizely všechny fotky pejsků?? V profilech, na titulce, u uživatelů, prostě všude!! Co se stalo? Proč to trvá tak dlouho? !! >:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?