Diskuze Zmizely nejen fotky pejsků, ale i dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Také nemáme fotky!!! Minule když tady někdo psal že je nemá tak nám portál normálně fungoval, dnes už taky nevidíme nic:( Doufám že brzo bude vše v pořádku. Je to divný že zrovna o víkendu by se stránkama něco dělali....:( :( :(
paní Barneyová (13.06.2010 11:23:07) napsal: Většinu kamarádu už znám podle fotek, tak a to asi skončilo...........nemám ani vlastní fotky, to je děs>:) Takže pejsci a kočičky...........mám v tom teď pěkný bordel...........a zřejmě na někoho zapomenu. Barney / jsem pískové barvy, takový zmuchlaný.......větší hlava, no snad si mě někdo pamatuje/ Ahoj,také v tom mam zmatek a určitě také na někoho zapomenu,pak to napravím,jestli se ty fotky vůbec objevý.Barney tebe si pamatuju podle jména.:D
Většinu kamarádu už znám podle fotek, tak a to asi skončilo...........nemám ani vlastní fotky, to je děs>:) Takže pejsci a kočičky...........mám v tom teď pěkný bordel...........a zřejmě na někoho zapomenu. Barney / jsem pískové barvy, takový zmuchlaný.......větší hlava, no snad si mě někdo pamatuje/
Rexíkova panička (13.06.2010 07:44:59) napsal: Můžete mi admini vysvětlit, co se to děje, že pořád něco mizí? Moc děkuji. Nemáme též nic,žádná fota,ani nevidíme u kamarádů,kteří píší totéž!!!Už 2.den,včera večer to začalo!:-Dnes situace stejná...( Aja.
Můžete mi admini vysvětlit, co se to děje, že pořád něco mizí? Moc děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?