Diskuze znamenaji

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kocka je hodna,mila,hrava atd,ale muze me ji nahradit proc by se rikalo ze je pes nejlepsim pritelem cloveka?
Také je mi bližší kočičí, nezávislá přítomnost a láska, než pomalu rodičovský vztah se psem, ale asi jednoho bych nedal ;-D
Pes a kočka se nedá vůbec srovnávat. Vztah s kočkou je o něčem úplně jiném, než se psem. Pes je parťák do nepohody, tvor, který Vás podrží, pomůže, zastne se Vás, je-li to potřeba. Kočka je jako hypnotické fluidum, i když Vás miluje, vymýšlí, jak Vás přechytračit a podfouknout a upravit běh událostí ve svůj prospěch. Hodně zjednodušeně řečeno: Pes patří Vám, ale Vy patříte kočce:-DD
Luk (06.10.2011 14:59:22) napsal: Také je mi bližší kočičí, nezávislá přítomnost a láska, než pomalu rodičovský vztah se psem, ale asi jednoho bych nedal ;-D Mě taky. I když psy mám taky moc ráda :D
Dana (10.07.2012 17:42:40) napsal: :-) :-) Měla jsem za život hodně pejsků, a celkem 5 vlastních koček a spoustu adoptivních. Mám úplně stejný názor jako vy. Super je, když si člověk může dovolit pejska i kočičku. Přesně tak!!! Mněla jsem kdysi pejska byl to jezevčík hládkosrstý a jmenoval se Benny, ale jednou nám ho někdo otrávil přes plot byl nějaký agresivní a nemohl se postavit na nohy hned jsme volali veterinářovi aby rychle přijel, protože kdyby jsme k němu jeli už by bylo pozdě. Veterinář, ale řekl, že ho už nejde zachránit a museli jsme ho utratit:( :( :( :( ted si už psa nemůžem dovolit8-} 8-} 8-} No škoda:_( :_( :_(
Claudia (19.02.2012 12:41:23) napsal: Pes a kočka se nedá vůbec srovnávat. Vztah s kočkou je o něčem úplně jiném, než se psem. Pes je parťák do nepohody, tvor, který Vás podrží, pomůže, zastne se Vás, je-li to potřeba. Kočka je jako hypnotické fluidum, i když Vás miluje, vymýšlí, jak Vás přechytračit a podfouknout a upravit běh událostí ve svůj prospěch. Hodně zjednodušeně řečeno: Pes patří Vám, ale Vy patříte kočce:-DD :-) :-) Měla jsem za život hodně pejsků, a celkem 5 vlastních koček a spoustu adoptivních. Mám úplně stejný názor jako vy. Super je, když si člověk může dovolit pejska i kočičku.
MIKOTI (09.07.2012 15:50:23) napsal: Přikláním se k tomu,co píše Claudia.I ta nejmazlivější a nejpřátelštější kočka zůstane nezávislou...udělá to,co chceme,ale pouze tehdy,chce-li to současně také ona.Měla jsem postupně dva psy,nyní mám již čtvrtou kočku,mám možnost porovnávat.Milovala jsem své psy,nyní miluji své kočky,každého z nich právě pro jejich jedinečnost.A co se týče pokousání psem...moje dcera málem přišla o nohu po pokousání kocourem,který ucítil kočku v říji a stal se náhle zcela neovladatelným.Ale to všechno jsou jistě extrémní situace...milujme naše mazlíčky takové,jací jsou...ať už je to pes,kočka,či cokoliv jiného:-) :-D :-) Souhlasím s vámi;-) ;-) ;-) všichni milujeme naše domácí myzlíčky a je jedno jestli je to pes nebo kočka atd.:-D :-D
Přikláním se k tomu,co píše Claudia.I ta nejmazlivější a nejpřátelštější kočka zůstane nezávislou...udělá to,co chceme,ale pouze tehdy,chce-li to současně také ona.Měla jsem postupně dva psy,nyní mám již čtvrtou kočku,mám možnost porovnávat.Milovala jsem své psy,nyní miluji své kočky,každého z nich právě pro jejich jedinečnost.A co se týče pokousání psem...moje dcera málem přišla o nohu po pokousání kocourem,který ucítil kočku v říji a stal se náhle zcela neovladatelným.Ale to všechno jsou jistě extrémní situace...milujme naše mazlíčky takové,jací jsou...ať už je to pes,kočka,či cokoliv jiného:-) :-D :-) aniora (08.07.2012 14:44:18) napsal: To není pravda>:-( kočka je taky hodně přátelské zvíře já např. psa nemám, ale moje kočka nahrazuje toho PSA!! Kočka není žádné hypnotické fluidum, ale zase veelmi roztomilý mazlíček;-) ;-) Např. někteři psi můžou klidně člověka silně pokousat8-} 8-} nic proti psům:-~ :-~ mám je taky hodně ráda:-D :-D :-D taky jsem mněla psa:-DD :-DD Kočky nejsou zas tak jen NĚCO!!! Kočky vám zase uloví nějakou myš
Claudia (19.02.2012 12:41:23) napsal: Pes a kočka se nedá vůbec srovnávat. Vztah s kočkou je o něčem úplně jiném, než se psem. Pes je parťák do nepohody, tvor, který Vás podrží, pomůže, zastne se Vás, je-li to potřeba. Kočka je jako hypnotické fluidum, i když Vás miluje, vymýšlí, jak Vás přechytračit a podfouknout a upravit běh událostí ve svůj prospěch. Hodně zjednodušeně řečeno: Pes patří Vám, ale Vy patříte kočce:-DD To není pravda>:-( kočka je taky hodně přátelské zvíře já např. psa nemám, ale moje kočka nahrazuje toho PSA!! Kočka není žádné hypnotické fluidum, ale zase veelmi roztomilý mazlíček;-) ;-) Např. někteři psi můžou klidně člověka silně pokousat8-} 8-} nic proti psům:-~ :-~ mám je taky hodně ráda:-D :-D :-D taky jsem mněla psa:-DD :-DD Kočky nejsou zas tak jen NĚCO!!! Kočky vám zase uloví nějakou myš
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?