Diskuze Znovu sa pýtam!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

V pravidlech je uvedeno: „Účastníkem soutěže může být pouze uživatel Hafici.cz z České republiky, který odpoví na otázky/vloží fotografie/video a uvede kontaktní údaje.“ Trhači z Krupky (14.05.2009 13:49:28) napsal: Jerry (14.05.2009 10:38:25) napsal: Hafoj, po zkušenostech s poštou bych určitě tričko obyčejnou zásilkou neposlala, museli bychom to poslat doporučeně nebo jako balík. A doporučená zásilka trička by stála kolem 100,– Kč. A i obyčejná zásilka by nestála 17,– Kč, jelikož váha trička (v obálce) je 0,150 kg, tudíž cena by byla 65,– Kč.Kaya (13.05.2009 20:00:20) napsal: Dobrý deň, mám našetrených dosť piškótov ale bohužiaľ si nemôžem nič objednať nakoľko na slovensko nič neposielate…môžem vedieť dôvod? Veď keď to pošlete ako list stojí to len 17Kč! A do listu sa dá aj to tričko, už som totiž tak kamarátke posielala darček k narodeninám v Prahe… JE 17KČ VEĽA?!! A tak slovenští bratři a sestry, soutěží se zúčastnit můžete, můžete i vyhrát, ale nedostanete nic!!!! Ono by těch 65 korun totiž Miton finančně zruinovalo…Tedy Jerry povím Ti , skvělý marketing, báječný přístup a navíc vyčerpávající odpověď8-} OPRAVDU BÁJEČNÁ REKLAMA:-D :-D :-D Vždyť kolik je v soutěžích výherců ze zahraničí???? Proč tedy nenastavíte jasná pravidla, že ze soutěží jsou vyloučeny všechny příspěvky soutěžících co nemají trvalý pobyt v České republice?! Kaya svou otázku pokládala již od začátku května, nyní se tedy dočkala odpovědi8-| 8-| 8-| Milá Kayo, smím li Ti poradit, tak se tedy domluv s někým kdo Ti ono tričko na Slovensko přepošle raději než naši báječní a vstřícní administrátoři. :-D :-D :-D :-D Tvá odpověď Jerry vážně nemá chybu, mohu se zeptat, kdo Tě naučil těmto skvělým marketingovým tahům????:-D :-D :-D :-D Jindra/Puppi
Aha, mne to tricko poslat islo za 17Kč ale Vám to nejde…sranda.­.... :D
Kate napsal(a): V pravidlech je uvedeno: „Účastníkem soutěže může být pouze uživatel Hafici.cz z České republiky, který odpoví na otázky/vloží fotografie/video a uvede kontaktní údaje.“ Aj aj aj:_/ :_/ i mistr tesař se někdy utne:-D :-D Jistě, tentokráte máš pravdu Kate, ale nemysli si, že si zas něco nenajdu;-) Jindra/Puppi8-)
Jerry (14.05.2009 10:38:25) napsal: Hafoj, po zkušenostech s poštou bych určitě tričko obyčejnou zásilkou neposlala, museli bychom to poslat doporučeně nebo jako balík. A doporučená zásilka trička by stála kolem 100,– Kč. A i obyčejná zásilka by nestála 17,– Kč, jelikož váha trička (v obálce) je 0,150 kg, tudíž cena by byla 65,– Kč.Kaya (13.05.2009 20:00:20) napsal: Dobrý deň, mám našetrených dosť piškótov ale bohužiaľ si nemôžem nič objednať nakoľko na slovensko nič neposielate…môžem vedieť dôvod? Veď keď to pošlete ako list stojí to len 17Kč! A do listu sa dá aj to tričko, už som totiž tak kamarátke posielala darček k narodeninám v Prahe… JE 17KČ VEĽA?!! A tak slovenští bratři a sestry, soutěží se zúčastnit můžete, můžete i vyhrát, ale nedostanete nic!!!! Ono by těch 65 korun totiž Miton finančně zruinovalo…Tedy Jerry povím Ti , skvělý marketing, báječný přístup a navíc vyčerpávající odpověď8-} OPRAVDU BÁJEČNÁ REKLAMA:-D :-D :-D Vždyť kolik je v soutěžích výherců ze zahraničí???? Proč tedy nenastavíte jasná pravidla, že ze soutěží jsou vyloučeny všechny příspěvky soutěžících co nemají trvalý pobyt v České republice?! Kaya svou otázku pokládala již od začátku května, nyní se tedy dočkala odpovědi8-| 8-| 8-| Milá Kayo, smím li Ti poradit, tak se tedy domluv s někým kdo Ti ono tričko na Slovensko přepošle raději než naši báječní a vstřícní administrátoři. :-D :-D :-D :-D Tvá odpověď Jerry vážně nemá chybu, mohu se zeptat, kdo Tě naučil těmto skvělým marketingovým tahům????:-D :-D :-D :-D Jindra/Puppi
Hafoj, po zkušenostech s poštou bych určitě tričko obyčejnou zásilkou neposlala, museli bychom to poslat doporučeně nebo jako balík. A doporučená zásilka trička by stála kolem 100,– Kč. A i obyčejná zásilka by nestála 17,– Kč, jelikož váha trička (v obálce) je 0,150 kg, tudíž cena by byla 65,– Kč. Kaya (13.05.2009 20:00:20) napsal: Dobrý deň, mám našetrených dosť piškótov ale bohužiaľ si nemôžem nič objednať nakoľko na slovensko nič neposielate…môžem vedieť dôvod? Veď keď to pošlete ako list stojí to len 17Kč! A do listu sa dá aj to tričko, už som totiž tak kamarátke posielala darček k narodeninám v Prahe… JE 17KČ VEĽA?!!
Dobrý deň, mám našetrených dosť piškótov ale bohužiaľ si nemôžem nič objednať nakoľko na slovensko nič neposielate…môžem vedieť dôvod? Veď keď to pošlete ako list stojí to len 17Kč! A do listu sa dá aj to tričko, už som totiž tak kamarátke posielala darček k narodeninám v Prahe… JE 17KČ VEĽA?!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?