Diskuze Zobrazování denníčku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Upravili jsme, linky už teď nebudou aktivní ani na detailu, ani v náhledu deníčku, ale nebudou se už zobrazovat html znaky. Ronne Alder Nurian (25.06.2014 12:14:19) napsal: Já jsem právě nejprve psala ty úvahy tam, ale jsou dosti dlouhé, tak mě přišlo jednodušší odkazovat na blog. Tak jako tak tam samozřejmě pisnu i nějaké ty každodenní postřehy a příběhy, ale krom toho tam hodím občas i ten link ;-) Každopádně děkuji moc za ochotu :D
Radka (25.06.2014 12:10:54) napsal: Deníček není primárně určen k odkazování jinam, ale k psaní jednoduchých příběhů všedního dne.. Každopádně ale předám výš a uvidíme ;-) Já jsem právě nejprve psala ty úvahy tam, ale jsou dosti dlouhé, tak mě přišlo jednodušší odkazovat na blog. Tak jako tak tam samozřejmě pisnu i nějaké ty každodenní postřehy a příběhy, ale krom toho tam hodím občas i ten link ;-) Každopádně děkuji moc za ochotu :D
Deníček není primárně určen k odkazování jinam, ale k psaní jednoduchých příběhů všedního dne.. Každopádně ale předám výš a uvidíme ;-) Ronne Alder Nurian (25.06.2014 10:29:41) napsal: Zdravím. Chtěla jsem se zeptat, jestli by nešlo nějak změnit zobrazení denníčku? Dávám tam třeba odkazy na svůj blog, ale když dám do denníčku jakéholi HTML znaky, tak se zobrazí viditelně. Až potom, co se klikne na "Zobrazit denníček", tak se ukáže aktivní odkaz, kuríva v textu apod. Nešlo by s tím něco udělat? Nejsem si jistá, jestli vůbec někdo někdy něco na mém blogu četl, ale kdyby náhodou chtěl, tak v HTML luštit odkaz je celkem quest :D
Zdravím. Chtěla jsem se zeptat, jestli by nešlo nějak změnit zobrazení denníčku? Dávám tam třeba odkazy na svůj blog, ale když dám do denníčku jakéholi HTML znaky, tak se zobrazí viditelně. Až potom, co se klikne na "Zobrazit denníček", tak se ukáže aktivní odkaz, kuríva v textu apod. Nešlo by s tím něco udělat? Nejsem si jistá, jestli vůbec někdo někdy něco na mém blogu četl, ale kdyby náhodou chtěl, tak v HTML luštit odkaz je celkem quest :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?