Diskuze Zoubky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já našla skoro všechny, vzhledem k tomu, že kocourkova nejoblíbenější hra je ta, že ho mám věčně zubama přišpendleného na ruce :)
gratuluji, já říkala, hlavně žádnou paniku:-) my koukali po celém bytě, jestli najdeme zoubek (pro štěstí), ale jsou tak maličké, že jsme nakonec nenašli ani jeden, prostě nenápadně vypadaly:-)
No jo, nakonec nám řekli, že máme počkat tak do 10 měsíců..přirozeně by se měl nerv zubu pak přerušit a vypadnout ten starý...a když ne, tak je vyndají v narkóze malé :-) zato nám tam hned vypadla stolička z tlamičky :))
jj, někdy se to při přezubování stává, nám se to sice nestalo, schválně jsem při přezubování dávala pozor, jestli horní špičáky vypadly. pokud už kotě úplně! přezubilo a staré špičáky mu skutečně nevypadly (nám to taky trvalo déle, nejdřív skoro dorostly nové, takže jsme měly dlouho dvoje horní špičáky, pak ty staré teprve najednou vypadly), měl by je odstranit veterinář, aby pak kocourek neměl problémy s chrupem a potravou. hodně štěstí a žádnou paniku:-) iva
Není to ani nemoc, ale neměla jsem to kam jinam zařadit. Zajímá mě, jestli se vám to stalo někomu také. Našemu kocourkovi už je něco málo přes 5 měsíců, úspěšně vypadli a narostli spodní špičáky, ale! Horní špičáky drží nebo mi přijdou ne úplně venku a jsou pevné a hned před nimi mu rostou ty nové přední špičáky nalepené na těch starých, které mu nevypadly a nejsou zrovna nejmenší...všimla jsem si toho dnes, protože mu zoubky hlídám. Zítra jdeme k veterináři, tak se poptáme, ale zajímá mě, jestli se to někomu stalo, že staré nevypadly a asi se ani padat nechystají a přitom rostou nové...Asi by mu je u veterináře vytrhli? Netuším...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?