Diskuze Zplsnatělá srst

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, máme doma 2 ročního kocourka plemene Perské kočky, ale rodiče nedovili, aby sme měli kocourka jménem Jerry doma. Jelikož pobývá venku a dlouhá srst perských koček se sněhem moc dohromady nejde, tak nám celý zplsnatěl. Chtěla bych vědět radu co s tím, když ho teď ani nemůžu ostříhat, aby nám venku neprochladnul. Prosím o radu, jsem zoufalá :(
Doufám, že jste nemyslela, že jsem na Vás byla nepříjemná. To bych nechtěla. Psala jste, že rodiče nechtějí, aby byl doma, myslela jsem, že je Vám méně a že kocourek bude venku stále :-~ Ale teď píšete, že se chcete osamostatnit, to jsem ráda. Navíc jste doplnila, že se k Vám kocourek zatoulal, to také mění mnoho. Je zvyklý být venku, ale nejspíš ještě nezažil zimu... Pokud je to tedy takhle, tak to bude muset brouček vydržet, ale ve splstnatělé srsti se zdržují parazité (i svrab) takže je třeba ho hlídat a alespoň vyšetřit u lékaře, aby neměl kožní problémy ;-) Přeji Vám i kocourkovi pěkné přečkání zimy ;-D PS: Nechcete na profil kocourka dát nějaké fotečky a víc informací? Takový profil pak nemá smysl hodnotit ;-) pá Nikča (23.02.2013 20:11:15) napsal: Nemusela jste být hnedka takhle nepříjemná. Kocourka sme nikde nekupovali, kocourek se k nám zatoulal, vyhládlej, hubenej tak sme mu dali najíst a on už tady zůstal, kdyby mu tady bylo tak hrozně myslím, že by tu nebyl :) Jde pouze o tuhle zimu, nemůžeme ho mít doma kvůli tomu, že máme doma psa, kterej by to neustál, ale po létě se budu stěhovat a kocourek půjde semnou do bytu :) Jedná se pouze o to, co s nim udělat tuto zimu :) Ale řekla sem si, že teď to asi ještě vydrží a na léto ho oholíme a pak už by to neměl být žádný problém :) :-) :-) :-) :-) ;-)
Nemusela jste být hnedka takhle nepříjemná. Kocourka sme nikde nekupovali, kocourek se k nám zatoulal, vyhládlej, hubenej tak sme mu dali najíst a on už tady zůstal, kdyby mu tady bylo tak hrozně myslím, že by tu nebyl :) Jde pouze o tuhle zimu, nemůžeme ho mít doma kvůli tomu, že máme doma psa, kterej by to neustál, ale po létě se budu stěhovat a kocourek půjde semnou do bytu :) Jedná se pouze o to, co s nim udělat tuto zimu :) Ale řekla sem si, že teď to asi ještě vydrží a na léto ho oholíme a pak už by to neměl být žádný problém :)
Nikča (22.02.2013 14:49:26) napsal: Dobrý den, máme doma 2 ročního kocourka plemene Perské kočky, ale rodiče nedovili, aby sme měli kocourka jménem Jerry doma. Jelikož pobývá venku a dlouhá srst perských koček se sněhem moc dohromady nejde, tak nám celý zplsnatěl. Chtěla bych vědět radu co s tím, když ho teď ani nemůžu ostříhat, aby nám venku neprochladnul. Prosím o radu, jsem zoufalá :( Tak proč jste si ho vůbec pořizovali? Když Vám ho rodiče nedovolí mít doma? Měli jste si pořídit klasickou kočku, která má kratkou srst. Chudák kočka8-| Zašla bych raději za veterinářem, jen on Vám řekne co s tím, teda pokud k nějakému chodíte8-} No nevím, buď ho vykoupat nebo já nevím, no8-} Jen člověk, který nemá rozum, by domácí kočku, která má dlouhou srst vypustil ven... Chudák kocour, je mi ho líto8-} Možná i v tom útulku mu bude líp:_/
Perská kočka není venkovní kočka!! !! Než si člověk pořídí kočičku, měl by si zjistit, co dané plemeno obnáší. Nevyčítám to tobě, ale rodiče si měli uvědomit dřív, že nebudou chtít mít kočičku v domě. Proběhnout se venku to ano, ale žít tam je holý nesmysl. Takže nezbývá Vám nic jiného, než nechat kocourka celého ostříhat u zvěrolékaře, nebo v kosmetickém salonu pro zvířátka a vysvětlit rodičům, že tento kocourek musí být doma, nebo mu najít jinou rodinu a pořídit si venkovní kočičku (klasickou vesnickou micku). Také by bylo dobré aby veterinář zjistil, jestli nemá nějaké parazity. Jo a mimochodem Perská kočka se musí česat minimálně jednou denně. Nikča (22.02.2013 14:49:26) napsal: Dobrý den, máme doma 2 ročního kocourka plemene Perské kočky, ale rodiče nedovili, aby sme měli kocourka jménem Jerry doma. Jelikož pobývá venku a dlouhá srst perských koček se sněhem moc dohromady nejde, tak nám celý zplsnatěl. Chtěla bych vědět radu co s tím, když ho teď ani nemůžu ostříhat, aby nám venku neprochladnul. Prosím o radu, jsem zoufalá :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?