Diskuze Zprávy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

OTKAZ JSEM ČETLA TEN KDO TE MA V PROFILU ROZESILAT NEMUSIŠ PŘEČTE SI TO PŘES -ZEŤ-
Tak děkuju za odpovědi.Chtěla jsem rozeslat ten odkaz na pomoc fence z profilu Peťule, aby se to dozvěděl každej, i ten kdo například nekostičkuje nebo tak. Ale řekla bych že do teď to vídám na různejch profilech /ty stejné zprávy/. Nevím jistě, jak je to teď, ale nebývalo to. Kvůli tomu, aby se aspoň částečně zabránilo žebrání o hlasy v soutěži. Takhle by to ten dotyčný měl mnohem jednodušší, jelikož by všem rozeslal žádost o hlas a někdo, kdo na to odpoví, se vždycky najde. A jelikož je tu přes 58 000 uživatelů...dopočítej sama ;-) </blockquote>
Markéta a Lery (20.10.2010 11:47:28) napsal: Chci se zeptat - dá se nějak napsat zpráva a odeslat všem nebo třeba jen kamarádům nebo prostě více uživatelům stejná nebo se to musí odesílat po jednom a třeba kopírovat? Často vidím stejné zprávy od jednoho uživatele na více profilech a nikde jsem nenašla možnost takto to odeslat. Díky za odpověď. Nevím jistě, jak je to teď, ale nebývalo to. Kvůli tomu, aby se aspoň částečně zabránilo žebrání o hlasy v soutěži. Takhle by to ten dotyčný měl mnohem jednodušší, jelikož by všem rozeslal žádost o hlas a někdo, kdo na to odpoví, se vždycky najde. A jelikož je tu přes 58 000 uživatelů...dopočítej sama ;-)
Chci se zeptat - dá se nějak napsat zpráva a odeslat všem nebo třeba jen kamarádům nebo prostě více uživatelům stejná nebo se to musí odesílat po jednom a třeba kopírovat? Často vidím stejné zprávy od jednoho uživatele na více profilech a nikde jsem nenašla možnost takto to odeslat. Díky za odpověď.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?