Diskuze Zrušení účtu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Teď jsem zjistila, že k zrušení účtu potřebujeme heslo na e-mail, jenže já mám takový problém, že mám e-mail nový a ten, co ho používám na hafici.cz už nevím. Jde to nějak nasměrovat na e-mail jiný?
Pokud chci zrušit účet, potřebuji se dostat na můj e-mail kam mi pošlou kód. E-mail jsem si zakládala před rokem a půl, teď vím z toho dotazníku na zapomenuté heslo jen kdy jsem se narodila:-DD
Vidim, že zrušení účtu se už stalo:-)
Deuska (18.07.2010 20:11:01) napsal: nenene, to heslo co mám na hafikách vím, ale ten na mejlu ne8-} No vždyť jo, tak jsem to myslela ;-) A pokud je to na seznamu, tak by jsi tam měla mít možnost zjistit zapomenuté heslo pomocí otázky, kterou jsi zodpovídala při jeho zakládání.
Deuska (18.07.2010 16:25:05) napsal: Teď jsem zjistila, že k zrušení účtu potřebujeme heslo na e-mail, jenže já mám takový problém, že mám e-mail nový a ten, co ho používám na hafici.cz už nevím. Jde to nějak nasměrovat na e-mail jiný? Myslíš,na naše osobní email.adresy?...To je divné,nikde to nechtějí...;-) Vím,že dáváme email.adr. a heslo ZDE...;-) Aja.
Amy (18.07.2010 18:19:36) napsal: Myslíš, že jsi zapomněla heslo na ten mail, co se s ním přihlašuješ na hafíky? Tam ale byla nějaká otázka pro případ, že bys heslo zapomněla, ne? nenene, to heslo co mám na hafikách vím, ale ten na mejlu ne8-}
Deuska (18.07.2010 16:25:05) napsal: Teď jsem zjistila, že k zrušení účtu potřebujeme heslo na e-mail, jenže já mám takový problém, že mám e-mail nový a ten, co ho používám na hafici.cz už nevím. Jde to nějak nasměrovat na e-mail jiný? Myslíš, že jsi zapomněla heslo na ten mail, co se s ním přihlašuješ na hafíky? Tam ale byla nějaká otázka pro případ, že bys heslo zapomněla, ne?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?