Diskuze ztracena kocka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

utekl mi koucourek:( jeto sice zatim jen 3dny ale mam o nej strach volam a nic..byl zvyklej loudat se venku i v noci ale nikdy se nestalo aby se nevratil doma mel lasku a rozmazlovani i na pejska byl zvyklej..a najednou ho neni nikde ma necelj rok venku je hnusne pocasi a jemi po nem smutno a bojim se o nej vrati se mi ??jak dloouho byvaj pryc nez se vrati domu??:((
Prosím o pomoc! moje 3 měsíční koťátko mi uteklo! Nemohla jsem ani vylepit plakáty protože jsem za půl hodiny odlétala do zahradničí! :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_( :_(
ewis22 (25.08.2013 21:23:27) napsal: utekl mi koucourek:( jeto sice zatim jen 3dny ale mam o nej strach volam a nic..byl zvyklej loudat se venku i v noci ale nikdy se nestalo aby se nevratil doma mel lasku a rozmazlovani i na pejska byl zvyklej..a najednou ho neni nikde ma necelj rok venku je hnusne pocasi a jemi po nem smutno a bojim se o nej vrati se mi ??jak dloouho byvaj pryc nez se vrati domu??:(( Je kastrovaný?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?