Diskuze Ztracené dárky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mimišák (24.07.2009 07:49:03) napsal: Habka (24.07.2009 06:33:03) napsal: Ahoj, jen bych chtěla podotknout, tráva za plotem je vždycky lepší a zelenější než ta co je v ohradě. Po nějaké době dárečky na portálu zevšední a pak pochopitelně pokukujeme po těch, které nemůžeme mít. Proč to nenechat na lidech, které dárečky chtějí mít. Určitě nedám pesanovi uzdu, ale podkovička nebo čtyřlístek pro štěstí? Z hafíků např. zmizela pusa jako dárek, spousta uživatelů by ji chtěla mít na profilu. Zkuste anketu o dárečkách a výsledku se určitě většina podvolí bez reptání. Hezký denKate (23.07.2009 23:14:42) napsal: Ahoj, za poslední 2 měsíce přišel jediný námět na konkrétní nové dárečky pro Hafiky. Ten jsme do 3 dnů realizovali. Proto také teď mají Hafici nové dárečky – sluneční brýle, letní osvěžení a sluníčko. Jestliže navrhnete nějaké další, opět je po nějaké době realizujeme. Myslím, že je zbytečné je opravdu složitým způsobem brát z Micin nebo Koní. Hafici přece mohou mít své vlastní dárečky (které zase nemohou mít koně a kočky) – v tom je přece výjimečnost každého toho portálu.Habka (23.07.2009 22:36:34) napsal: na příspěvek Kate. Zřejmě admin. Takže, nejdříve ocituji slovník : Podvod je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení. Typicky jde o vylákání peněz pod nějakou záminkou. Tak si myslím, že tvrdá slova o podvádění, nebyla asi pronesena s rozmyslem. Když mi kamarád pošle dáreček, můj profil je obohacen, ale kamarád za něj zaplatil piškotky. Můžu Kate ujistit, že jsem obohacena o přátelství a pak o ten dáreček. Nikdo tady nekrade, jen jsme si našli cestu, jak neustále držet své přátele ve střehu a především jim dělat radost. Mimochodem, co není zakázáno, je dovoleno a nikde jsem zde nenašla, že by se zakazovalo dávat dárečky. A z kterého portálu? To je snad jedno. Komu, kromě adminů vadí, že dostal dáreček od koníků nebo od micin? Zase jen adminům. Ale ptám se proč? Místo aby čerpali od nás pejskařů náměty, či snažili se plnit naše přání (ruce na srdce, copak by jste bez nás byli?). Mluvit tady s námi s pozice síly je sice po určitou dobu zřejmě účinné, ale každý diktát jednoho dne skončí vzpourou. My, kteří jsme tu od začátku, jsme tu navázali přátelství a určitě bude pokračovat i když tento portál opustíme. Kdykoli jsem napsala nějaký dotaz či připomínku, zapadla do víru dějin a nikdo se nenamáhal napsat nebo snad dokonce odpovědět. Takže místo výhružek zkuste se raději zaposlouchat do hlasu lidu, možná že by to bylo ku prospěchu všem. Mimochodem nechápu, proč by můj pes nemohl dostat jako dárek myš nebo klubíčko, oboje miluje. Klubíčka vlny zpracovává téměř okamžitě. Habka to napsala přesně – přenesené dárečky vadily jen adminům! Na co jsou pak „pravidla portálu?“ Když se jimi neřídí ani admini – co není zakázané, je povolené. Ta arogantní reakce na můj první dotaz byla tou pověstnou poslední kapkou. Takže sen šoupnu něco jako výzvu (nemůžu napsat inzerát, na to jsou jiné rubriky:-D) : Hledám admina, který je ochoten diskutovat (tedy vést rozhovor) a slušně reagovat na příspěvky nejen v diskusi, ale i přes „napište nám“. Najde se? mimišák :-D :-D URČITĚ SE NAJDE,ALE NE ZDE :-D :-D „MÍSTNÍ“ ADMINI SI JEŠTĚ NEUVĚDOMILI,KDO JE TADY PRO KOHO:-D :-D JESTLI ONI PRO NÁS NEBO MY PRO NĚ?? ??
Habka (24.07.2009 06:33:03) napsal: Ahoj, jen bych chtěla podotknout, tráva za plotem je vždycky lepší a zelenější než ta co je v ohradě. Po nějaké době dárečky na portálu zevšední a pak pochopitelně pokukujeme po těch, které nemůžeme mít. Proč to nenechat na lidech, které dárečky chtějí mít. Určitě nedám pesanovi uzdu, ale podkovička nebo čtyřlístek pro štěstí? Z hafíků např. zmizela pusa jako dárek, spousta uživatelů by ji chtěla mít na profilu. Zkuste anketu o dárečkách a výsledku se určitě většina podvolí bez reptání. Hezký denKate (23.07.2009 23:14:42) napsal: Ahoj, za poslední 2 měsíce přišel jediný námět na konkrétní nové dárečky pro Hafiky. Ten jsme do 3 dnů realizovali. Proto také teď mají Hafici nové dárečky – sluneční brýle, letní osvěžení a sluníčko. Jestliže navrhnete nějaké další, opět je po nějaké době realizujeme. Myslím, že je zbytečné je opravdu složitým způsobem brát z Micin nebo Koní. Hafici přece mohou mít své vlastní dárečky (které zase nemohou mít koně a kočky) – v tom je přece výjimečnost každého toho portálu.Habka (23.07.2009 22:36:34) napsal: na příspěvek Kate. Zřejmě admin. Takže, nejdříve ocituji slovník : Podvod je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení. Typicky jde o vylákání peněz pod nějakou záminkou. Tak si myslím, že tvrdá slova o podvádění, nebyla asi pronesena s rozmyslem. Když mi kamarád pošle dáreček, můj profil je obohacen, ale kamarád za něj zaplatil piškotky. Můžu Kate ujistit, že jsem obohacena o přátelství a pak o ten dáreček. Nikdo tady nekrade, jen jsme si našli cestu, jak neustále držet své přátele ve střehu a především jim dělat radost. Mimochodem, co není zakázáno, je dovoleno a nikde jsem zde nenašla, že by se zakazovalo dávat dárečky. A z kterého portálu? To je snad jedno. Komu, kromě adminů vadí, že dostal dáreček od koníků nebo od micin? Zase jen adminům. Ale ptám se proč? Místo aby čerpali od nás pejskařů náměty, či snažili se plnit naše přání (ruce na srdce, copak by jste bez nás byli?). Mluvit tady s námi s pozice síly je sice po určitou dobu zřejmě účinné, ale každý diktát jednoho dne skončí vzpourou. My, kteří jsme tu od začátku, jsme tu navázali přátelství a určitě bude pokračovat i když tento portál opustíme. Kdykoli jsem napsala nějaký dotaz či připomínku, zapadla do víru dějin a nikdo se nenamáhal napsat nebo snad dokonce odpovědět. Takže místo výhružek zkuste se raději zaposlouchat do hlasu lidu, možná že by to bylo ku prospěchu všem. Mimochodem nechápu, proč by můj pes nemohl dostat jako dárek myš nebo klubíčko, oboje miluje. Klubíčka vlny zpracovává téměř okamžitě. Habka to napsala přesně – přenesené dárečky vadily jen adminům! Na co jsou pak „pravidla portálu?“ Když se jimi neřídí ani admini – co není zakázané, je povolené. Ta arogantní reakce na můj první dotaz byla tou pověstnou poslední kapkou. Takže sen šoupnu něco jako výzvu (nemůžu napsat inzerát, na to jsou jiné rubriky:-D) : Hledám admina, který je ochoten diskutovat (tedy vést rozhovor) a slušně reagovat na příspěvky nejen v diskusi, ale i přes „napište nám“. Najde se? mimišák
Ahoj, jen bych chtěla podotknout, tráva za plotem je vždycky lepší a zelenější než ta co je v ohradě. Po nějaké době dárečky na portálu zevšední a pak pochopitelně pokukujeme po těch, které nemůžeme mít. Proč to nenechat na lidech, které dárečky chtějí mít. Určitě nedám pesanovi uzdu, ale podkovička nebo čtyřlístek pro štěstí? Z hafíků např. zmizela pusa jako dárek, spousta uživatelů by ji chtěla mít na profilu. Zkuste anketu o dárečkách a výsledku se určitě většina podvolí bez reptání. Hezký den Kate (23.07.2009 23:14:42) napsal: Ahoj, za poslední 2 měsíce přišel jediný námět na konkrétní nové dárečky pro Hafiky. Ten jsme do 3 dnů realizovali. Proto také teď mají Hafici nové dárečky – sluneční brýle, letní osvěžení a sluníčko. Jestliže navrhnete nějaké další, opět je po nějaké době realizujeme. Myslím, že je zbytečné je opravdu složitým způsobem brát z Micin nebo Koní. Hafici přece mohou mít své vlastní dárečky (které zase nemohou mít koně a kočky) – v tom je přece výjimečnost každého toho portálu.Habka (23.07.2009 22:36:34) napsal: na příspěvek Kate. Zřejmě admin. Takže, nejdříve ocituji slovník : Podvod je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení. Typicky jde o vylákání peněz pod nějakou záminkou. Tak si myslím, že tvrdá slova o podvádění, nebyla asi pronesena s rozmyslem. Když mi kamarád pošle dáreček, můj profil je obohacen, ale kamarád za něj zaplatil piškotky. Můžu Kate ujistit, že jsem obohacena o přátelství a pak o ten dáreček. Nikdo tady nekrade, jen jsme si našli cestu, jak neustále držet své přátele ve střehu a především jim dělat radost. Mimochodem, co není zakázáno, je dovoleno a nikde jsem zde nenašla, že by se zakazovalo dávat dárečky. A z kterého portálu? To je snad jedno. Komu, kromě adminů vadí, že dostal dáreček od koníků nebo od micin? Zase jen adminům. Ale ptám se proč? Místo aby čerpali od nás pejskařů náměty, či snažili se plnit naše přání (ruce na srdce, copak by jste bez nás byli?). Mluvit tady s námi s pozice síly je sice po určitou dobu zřejmě účinné, ale každý diktát jednoho dne skončí vzpourou. My, kteří jsme tu od začátku, jsme tu navázali přátelství a určitě bude pokračovat i když tento portál opustíme. Kdykoli jsem napsala nějaký dotaz či připomínku, zapadla do víru dějin a nikdo se nenamáhal napsat nebo snad dokonce odpovědět. Takže místo výhružek zkuste se raději zaposlouchat do hlasu lidu, možná že by to bylo ku prospěchu všem. Mimochodem nechápu, proč by můj pes nemohl dostat jako dárek myš nebo klubíčko, oboje miluje. Klubíčka vlny zpracovává téměř okamžitě.
Ahoj, za poslední 2 měsíce přišel jediný námět na konkrétní nové dárečky pro Hafiky. Ten jsme do 3 dnů realizovali. Proto také teď mají Hafici nové dárečky – sluneční brýle, letní osvěžení a sluníčko. Jestliže navrhnete nějaké další, opět je po nějaké době realizujeme. Myslím, že je zbytečné je opravdu složitým způsobem brát z Micin nebo Koní. Hafici přece mohou mít své vlastní dárečky (které zase nemohou mít koně a kočky) – v tom je přece výjimečnost každého toho portálu. Habka (23.07.2009 22:36:34) napsal: na příspěvek Kate. Zřejmě admin. Takže, nejdříve ocituji slovník : Podvod je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení. Typicky jde o vylákání peněz pod nějakou záminkou. Tak si myslím, že tvrdá slova o podvádění, nebyla asi pronesena s rozmyslem. Když mi kamarád pošle dáreček, můj profil je obohacen, ale kamarád za něj zaplatil piškotky. Můžu Kate ujistit, že jsem obohacena o přátelství a pak o ten dáreček. Nikdo tady nekrade, jen jsme si našli cestu, jak neustále držet své přátele ve střehu a především jim dělat radost. Mimochodem, co není zakázáno, je dovoleno a nikde jsem zde nenašla, že by se zakazovalo dávat dárečky. A z kterého portálu? To je snad jedno. Komu, kromě adminů vadí, že dostal dáreček od koníků nebo od micin? Zase jen adminům. Ale ptám se proč? Místo aby čerpali od nás pejskařů náměty, či snažili se plnit naše přání (ruce na srdce, copak by jste bez nás byli?). Mluvit tady s námi s pozice síly je sice po určitou dobu zřejmě účinné, ale každý diktát jednoho dne skončí vzpourou. My, kteří jsme tu od začátku, jsme tu navázali přátelství a určitě bude pokračovat i když tento portál opustíme. Kdykoli jsem napsala nějaký dotaz či připomínku, zapadla do víru dějin a nikdo se nenamáhal napsat nebo snad dokonce odpovědět. Takže místo výhružek zkuste se raději zaposlouchat do hlasu lidu, možná že by to bylo ku prospěchu všem. Mimochodem nechápu, proč by můj pes nemohl dostat jako dárek myš nebo klubíčko, oboje miluje. Klubíčka vlny zpracovává téměř okamžitě.
mimišák (24.07.2009 11:43:03) napsal: Tak se podivuju ještě jedné věci: pokud je podvodem posílání dárků z portálu na portál, co je potom sbírání piškotových dárků a jiných portálech, než mám profil?! Taky podvod? Nebo rovnou krádež? Sakra admini, pojďte se sem – tady to začíná být zajímavé! mimišák :-D :-D :-D :-D :-D :-D Super, to je na hození ručníku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Tak se podivuju ještě jedné věci: pokud je podvodem posílání dárků z portálu na portál, co je potom sbírání piškotových dárků a jiných portálech, než mám profil?! Taky podvod? Nebo rovnou krádež? Sakra admini, pojďte se sem – tady to začíná být zajímavé! mimišák
po květnových příspěvcích do diskuze a po několikerém útoku ze strany některých uživatelů jsme se rozhodli, že se již žádné diskuze nezúčastníme, bohužel nás předevčírem naše „adminky“ donutily tento závazek zrušit, museli jsme totiž našemu uplakanému jorkšírskému bojovníku vrátit jeho pravé a celé jméno.Trhači z Krupky dostali každý po čtyřlístku a my toho, kdo nám je obdaroval rozhodně za podvodníka nepovažovali, naopak nás taková pozornost nesmírně potěšila.Sami, pokud odměňujeme některého mazlíka dárkem, tak koukáme, který že z dárečků ještě nemá a o který mu jeho sbírku rozšíříme a o to tu šlo i těm, které vy Velké vládkyně portálu nazýváte zloději a podvodníky. Myslím, že vám dámy asi ušlo, že jsme tu my uživatelé komu máte sloužit a zajišťovat perfektní servis, že ne vy, ale my uživatelé bombardováni reklamami co na nás vyskakují z našich stránek jim nakonec podlehnem a na některý z odkazů kliknem a dokonce si i některý z anoncovaných produktů koupíme, poslední dobou se množí případy, kdy místo služby a pomoci nám uživatelům, přichází šikana a arogance, výsměch a pohrdání, urážky a nazývání nás podvodníky a zloději.Chápeme, že být dvě na tři portály o zvířátkách je málo a že každý člověk má právo na nedokonalost a omyl, ale to nás, uživatele a konzumenty vašich služeb, to nás přeci vůbec nezajímá, nebo snad, například při jízdě MHD myslíte na toho řidiče, který vám slouží tím, že vás převáží z místa „A“ do místa „B“, na to, jak mu asi je, jakou má za cestující zodpovědnost a že by jste mu mohly jít pomoci????Ksakru ne!!!! Sedíte na zadku nebo se držíte tyče a jeho službu berete jako samozřejmou věc, stejně tak on vás bere jako klienty, kterým musí sloužit, neboť si tuto práci vybral!!!!Takže nám vážená Kate a Jerry služte, poskytujte perfektní servis a přestaňte nás šikanovat, přestaňte nám nadávat do zlodějů a podvodníků, zloděje a podvodníky hledejte mezi jinými a ne mezi těmi, kteří chtěli druhým jen projevit přízeň, udělat jiným radost, potěšit je a odměnit jejich mazlíčky a v rámci slušnosti jim vraťte piškoty za dárky, které za tyto piškoty nakoupili, nikoliv ukradli a obdarovaným byly tyto dárky odebrány…
mimišák (24.07.2009 22:14:04) napsal: mimišák (24.07.2009 11:43:03) napsal: Tak se podivuju ještě jedné věci: pokud je podvodem posílání dárků z portálu na portál, co je potom sbírání piškotových dárků a jiných portálech, než mám profil?! Taky podvod? Nebo rovnou krádež? Sakra admini, pojďte se sem – tady to začíná být zajímavé! mimišák Tak tohle je třetí pokus o odpověď.. admini prostě nereagují. no tak ručník můžeš použít jak chceš – já navrhuju změnit autobus. mimišák
mimišák (24.07.2009 11:43:03) napsal: Tak se podivuju ještě jedné věci: pokud je podvodem posílání dárků z portálu na portál, co je potom sbírání piškotových dárků a jiných portálech, než mám profil?! Taky podvod? Nebo rovnou krádež? Sakra admini, pojďte se sem – tady to začíná být zajímavé! mimišák Tak tohle je třetí pokus o odpověď.. admini prostě nereagují. no tak ručník můžeš použít jak chceš – já navrhuju změnit autobus. mimišák
presne moja rec!!, nechcem spat piskoty, ale DARCEKY, co som poslala kamaratom a aj tie, co oni poslali mojim zvieratkam !! !! !!
:_( PŘEJU VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ.JE ŠKODA,ŽE ODCHÁZÍTE. ACH JO:-( ZLATEJ RIVAL
Uživatel Jana (23.07.2009 17:00:35) napsal: Jaromíra (23.07.2009 15:59:20) napsal: To se my snad zdá.Tady se pouze využila možnost přesunutí dárečků8-} Jaký podvod??? Vždyť to přeci nebylo nikde zakázáno !!! Jak se říká – Co není zakázáno-je dovoleno !!!Co je na tom špatného dát pejskovi čtyřlístek, nebo podkovičku pro štěstí.???? Rozhodně odmítám nařčení,že šlo o podvod!!! 8-} 8-} tak to s tebou souhlasím!;-)
VÍŠ,KDYŽ TI ODCHÁZÍ NEJLEPŠÍ KÁMOŠI,JE TŘEBA JE PRONÁSLEDOVAT :-D :-D BOHUŽEL,I KDYŽ SE SNAŽÍME,ABY SI MILÁ KATE UVĚDOMILA,CO UDĚLALA A OMLUVILA SE TĚM,KTERÉ URAZILA,NAJDE SE NĚJAKÝ PRIMITIV,KTERÝ SI MUSÍ RÝPNOUT,VIĎ BÓBI?? TAKY TAM MÁTE TAKOVÉ EXOTY?? ?? Jo, chápu.. a kde je vůbec Rival?8-| ten byl fajn, co si pamatuju. Exoti zatím nejsou, ale myslím, že se časem objeví. Teda je tam jeden prudič, ale není to taková hrůza:-)
(25.07.2009 17:12:04) napsal: Cathy (25.07.2009 16:36:39) napsal: a divím se, že tady mají admini „úřední hodiny“…:D Já když jsem něco potřebovala, tak neměli úřední hodiny asi 14 dnů..ale to je jedno. Jen bych chtěla upozornit – „konkurence“ .net není konkurencí k tomuto portálu. Jak už „náš“ admin napsal, jiné názvy nebyly volné. Je to jako spřátelený web s rybičkama (které byly první), terárkama a kočkama.;-) Ale klidně pojďte, já žádné úření hodiny nemám a odpovídám hned:D VÍŠ,KDYŽ TI ODCHÁZÍ NEJLEPŠÍ KÁMOŠI,JE TŘEBA JE PRONÁSLEDOVAT :-D :-D BOHUŽEL,I KDYŽ SE SNAŽÍME,ABY SI MILÁ KATE UVĚDOMILA,CO UDĚLALA A OMLUVILA SE TĚM,KTERÉ URAZILA,NAJDE SE NĚJAKÝ PRIMITIV,KTERÝ SI MUSÍ RÝPNOUT,VIĎ BÓBI?? TAKY TAM MÁTE TAKOVÉ EXOTY?? ?? Milá uštěkaná Petruško,jelikož vím,že si neodpustíš kouknout se na náš „zahnojený“ portál(poněvadž ty bys jinak snad ani neusnula :-D ),chci ti dodatečně poděkovat za ukázku tvé velikánské geniality,co se týče vyjadřování k druhým.Přehlídka nadávek byla opravdu úctyhodná,ale chybět nám tu fakt nebude.Takže si ty náš Einsteine :-D ,spravedlivý z nejspravedli­vějších a nejslušnějších užívej zase jinde s grácií tobě vlastní.Doufám,že nevadí,že nebudu plakat,ale věř mi,že tvůj odchod je balzámem…Odpovídám až teď,protože kromě hafíků virtuálních mám jednoho živého a svůj čas raději věnuju (na rozdíl od tebe) především jemu.Sbohem „primitiv“ Bóbi;-)
TAK JSME TO TAK DOPRACOVALI S BOJEM ZA LEPŠÍ PORTÁL,ŽE NĚKTEŘÍ DOBŘÍ KAMARÁDI MIZÍ NA JINÝ PORTÁL!! !! PROČ NAZÝVAT „ZLODĚJEM“NĚKOHO KDO NĚCO ZAPLATÍ(PIŠKOTKY) KOUPÍ A DÁ DÁREK KAMARÁDOVI ?? ?? TO NECHÁPU A ŽE POUŽILY DÁREČKY TŘEBA Z MICIN ?? ?? NIKOMU TO NEVADÍ.O TO JE TO ZAJÍMAVĚJŠÍ A NIKOHO TÍM NEURAZILI !! BA NAOPAK.CHTĚLI UDĚLAT RADOST ALE TO JE ASI ŠPATNÉÉÉÉÉÉÉÉ.JSME TU PŘECE JEDNA VELKÁ RODINA.AŤ SE JEDNÁ O KOČKU,KONÍKA ČI KANÁRKA.NEBO SNAD,NE?? PAK TEDY NECHÁPU O CO TADY VLASTNĚ JDE.COPAK JE ZDE V PRAVIDLECH NAPSÁNO"NEDÁVEJ DÁREK KOČIČÍ PEJSKOVI"?? RADĚJI SE ZAMĚŘTE ADMINI NA ŠPATNÉ A FALEŠNÉ PROFILY KTERÉ SEM TEDY NEPATŘÍ !! !! A U MĚ JE ZLODĚJ TEN KTERÝ SI ZTÁHNE OBRÁZEK NĚKOHO JINÉHO A PAK ZVÍŘÁTKO VYDÁVÁ ZA SVÉ >:-( >:-( TO JE ZDE PRAVÝ ZLODĚJ !! !! CO MYSLÍTE.ALE TAKOVÝ BOJ KVŮLI DAROVANÝM DÁREČKŮM,URÁŽENÍ A POTÉ ODCHÁZENÍ NAŠICH KAMARÁDŮ.....TO JE NESMYSL CO VY NA TO ?? ?? ?? ?? ?? MOJZINKA. JE TO DOST SMUTNÉÉÉÉÉÉÉÉ­ÉÉÉÉÉÉÉÉ.
Pokud jde o reálné ceny, tak ty jsem začala všechny také kontrolovat. Jelikož jsem byla bohužel až moc důvěřivá, ale vy se to snažíte obejít, kde se dá. Takže objednávky od uživatele, který má jen velkou spoustu falešných profilů ruším, převážně byly body získané za přidání se na mapu. Z toho důvodu byl také počet bodů snížen. Účet uživatele je smazán a zablokován! Bóbika (25.07.2009 14:59:21) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.07.2009 07:37:00) napsal: MaB (25.07.2009 01:32:33) napsal: Jo, jóóó. 8-| Koukám, že tady začalo velké stěhování národů. :-DD :-DD :-DD Takhle to asi Kate chce,poslední dobou se o to tolik snaží!! Udělá ze slušných uživatelů podvodníky a zloděje,potom klasika – mrtvý brouk!! !! Když se podívám do pravidel,není tam jediné slovo o tom,že se nesmí posílat dárky z jiných portálů!! Pokud je někdo podvodník,ale možná bych ani tohle slovo nepoužila,tak je to ten uživatel,který zde má profil bez fotek,bez řádného vyplnění,deníčky s nesmyslem a vesele si sbírá piškoty,pak si ještě objedná dárky. To je fér?? ?? Lidičky,kteří svůj profil mají vyplnění,věnují se mu,deníčky baví spoustu lidí – TO JSOU PODVODNÍCI?? ?? Prostě Kate to přehnala a jako vždy,zneužila svého postavení. Její arogantní přístup odrazuje i takové skalní hafíkáře,jako je Mimišák!! !! Ráda bych,aby se už konečně lidem,které urazila,omluvila. A protože je pro ní těžké,najít v diskuzi,co se zrovna probírá,přepošlu toto i na mail,aby nemohla opět oponovat,že nemůže hlídat diskuze a tudíž neví,co se děje. Odpověď,kterou nám dá,to bude zase perla arogance. No,uvidíme.Ty brďo,ty jsi pořád ale velká rafanka:-D .A copak,že stále „hniješ“ mezi sebrankou,když jsi před 2 měsíci halekala něco o lepším a odchodu?? Že by se ti přece jen líbilo vrtat se v „hnojišti“??
Máš pravdu byl víkend! Zajímalo by mě, jestli Ty pracuješ NONSTOP! A představ si, že mám své mazlíčky, rodinu, kamarády, koníčky, … kterým chci věnovat svůj volný čas!!! Jdu třeba na Hafiky i o víkendu, ale za zábavou a ne se tady s váma neustále dohadovat. Jelikož to je totiž vaše zábava. Myslím, že se k tomuto temátu už Káťa vyjádřila. Na vaše přání byly udělány nové letní dárečky, tak nevidím důvod, proč to obcházet! Vznikal pak také problém, že někteří uživatelé psali, že se jim zobrazují dva stejné dárky a chtěli jeden smazat. To bylo způsobené právě tím, že si nějaký dárek třeba pro hafíka poslali z Micin a přitom byl v nabídce i u Hafiků. Přišly nám nové návrhy na dárečky, tak se časem zase mohou zrealizovat. mimišák (24.07.2009 23:25:49) napsal: Jaromíra (24.07.2009 23:21:22) napsal: TAK HALOOO !! !! ADMÍNI PROBUĎTE SE UŽ KONEČNĚ.TADY VÁM HOUFNĚ ODCHÁZEJÍ LIDIČKY KE KONKURENCI.SMUT­NÝ,MOC SMUTNÝ KDYŽ VÁM TO NEVADÍ.HLAVNĚ,ŽE MÁTE DÁREČKY NA SVÉM MÍSTĚ. No neblbni! Vždyť je víkend – a prázdniny k tomu! A admini jsou taky jen lidi – určitě teď někde venčí svoje mazlíčky.. Takže na odpověď můžeš čekat tak do pondělka po desáté. Můžeš – tak doufej! Hezkou noc pa mimišák:-D
Cathy (25.07.2009 16:36:39) napsal: a divím se, že tady mají admini „úřední hodiny“…:D Já když jsem něco potřebovala, tak neměli úřední hodiny asi 14 dnů..ale to je jedno. Jen bych chtěla upozornit – „konkurence“ .net není konkurencí k tomuto portálu. Jak už „náš“ admin napsal, jiné názvy nebyly volné. Je to jako spřátelený web s rybičkama (které byly první), terárkama a kočkama.;-) Ale klidně pojďte, já žádné úření hodiny nemám a odpovídám hned:D VÍŠ,KDYŽ TI ODCHÁZÍ NEJLEPŠÍ KÁMOŠI,JE TŘEBA JE PRONÁSLEDOVAT :-D :-D BOHUŽEL,I KDYŽ SE SNAŽÍME,ABY SI MILÁ KATE UVĚDOMILA,CO UDĚLALA A OMLUVILA SE TĚM,KTERÉ URAZILA,NAJDE SE NĚJAKÝ PRIMITIV,KTERÝ SI MUSÍ RÝPNOUT,VIĎ BÓBI?? TAKY TAM MÁTE TAKOVÉ EXOTY?? ??
a divím se, že tady mají admini „úřední hodiny“…:D Já když jsem něco potřebovala, tak neměli úřední hodiny asi 14 dnů..ale to je jedno. Jen bych chtěla upozornit – „konkurence“ .net není konkurencí k tomuto portálu. Jak už „náš“ admin napsal, jiné názvy nebyly volné. Je to jako spřátelený web s rybičkama (které byly první), terárkama a kočkama.;-) Ale klidně pojďte, já žádné úření hodiny nemám a odpovídám hned:D
MATÝSEK A PETRA (25.07.2009 07:37:00) napsal: MaB (25.07.2009 01:32:33) napsal: Jo, jóóó. 8-| Koukám, že tady začalo velké stěhování národů. :-DD :-DD :-DD Takhle to asi Kate chce,poslední dobou se o to tolik snaží!! Udělá ze slušných uživatelů podvodníky a zloděje,potom klasika – mrtvý brouk!! !! Když se podívám do pravidel,není tam jediné slovo o tom,že se nesmí posílat dárky z jiných portálů!! Pokud je někdo podvodník,ale možná bych ani tohle slovo nepoužila,tak je to ten uživatel,který zde má profil bez fotek,bez řádného vyplnění,deníčky s nesmyslem a vesele si sbírá piškoty,pak si ještě objedná dárky. To je fér?? ?? Lidičky,kteří svůj profil mají vyplnění,věnují se mu,deníčky baví spoustu lidí – TO JSOU PODVODNÍCI?? ?? Prostě Kate to přehnala a jako vždy,zneužila svého postavení. Její arogantní přístup odrazuje i takové skalní hafíkáře,jako je Mimišák!! !! Ráda bych,aby se už konečně lidem,které urazila,omluvila. A protože je pro ní těžké,najít v diskuzi,co se zrovna probírá,přepošlu toto i na mail,aby nemohla opět oponovat,že nemůže hlídat diskuze a tudíž neví,co se děje. Odpověď,kterou nám dá,to bude zase perla arogance. No,uvidíme. JOJO,ALE ABY HO NAŠLA V TÉ SPOUSTĚ MAILŮ :-D TO UŽ TADY TOTIŽ TAKY BYLO:-(
MATÝSEK A PETRA (25.07.2009 07:37:00) napsal: MaB (25.07.2009 01:32:33) napsal: Jo, jóóó. 8-| Koukám, že tady začalo velké stěhování národů. :-DD :-DD :-DD Takhle to asi Kate chce,poslední dobou se o to tolik snaží!! Udělá ze slušných uživatelů podvodníky a zloděje,potom klasika – mrtvý brouk!! !! Když se podívám do pravidel,není tam jediné slovo o tom,že se nesmí posílat dárky z jiných portálů!! Pokud je někdo podvodník,ale možná bych ani tohle slovo nepoužila,tak je to ten uživatel,který zde má profil bez fotek,bez řádného vyplnění,deníčky s nesmyslem a vesele si sbírá piškoty,pak si ještě objedná dárky. To je fér?? ?? Lidičky,kteří svůj profil mají vyplnění,věnují se mu,deníčky baví spoustu lidí – TO JSOU PODVODNÍCI?? ?? Prostě Kate to přehnala a jako vždy,zneužila svého postavení. Její arogantní přístup odrazuje i takové skalní hafíkáře,jako je Mimišák!! !! Ráda bych,aby se už konečně lidem,které urazila,omluvila. A protože je pro ní těžké,najít v diskuzi,co se zrovna probírá,přepošlu toto i na mail,aby nemohla opět oponovat,že nemůže hlídat diskuze a tudíž neví,co se děje. Odpověď,kterou nám dá,to bude zase perla arogance. No,uvidíme. Ty brďo,ty jsi pořád ale velká rafanka:-D .A copak,že stále „hniješ“ mezi sebrankou,když jsi před 2 měsíci halekala něco o lepším a odchodu?? Že by se ti přece jen líbilo vrtat se v „hnojišti“??
MaB (25.07.2009 01:32:33) napsal: Jo, jóóó. 8-| Koukám, že tady začalo velké stěhování národů. :-DD :-DD :-DD Takhle to asi Kate chce,poslední dobou se o to tolik snaží!! Udělá ze slušných uživatelů podvodníky a zloděje,potom klasika – mrtvý brouk!! !! Když se podívám do pravidel,není tam jediné slovo o tom,že se nesmí posílat dárky z jiných portálů!! Pokud je někdo podvodník,ale možná bych ani tohle slovo nepoužila,tak je to ten uživatel,který zde má profil bez fotek,bez řádného vyplnění,deníčky s nesmyslem a vesele si sbírá piškoty,pak si ještě objedná dárky. To je fér?? ?? Lidičky,kteří svůj profil mají vyplnění,věnují se mu,deníčky baví spoustu lidí – TO JSOU PODVODNÍCI?? ?? Prostě Kate to přehnala a jako vždy,zneužila svého postavení. Její arogantní přístup odrazuje i takové skalní hafíkáře,jako je Mimišák!! !! Ráda bych,aby se už konečně lidem,které urazila,omluvila. A protože je pro ní těžké,najít v diskuzi,co se zrovna probírá,přepošlu toto i na mail,aby nemohla opět oponovat,že nemůže hlídat diskuze a tudíž neví,co se děje. Odpověď,kterou nám dá,to bude zase perla arogance. No,uvidíme.
Jo, jóóó. 8-| Koukám, že tady začalo velké stěhování národů. :-DD :-DD :-DD
ADMINI NEJSOU NONSTOP:-D :-D TAKŽE KLÍD A TICHO,JAK UŽ NĚKDO PSAL – V PONDĚLÍ PO DESÁTÉ:-D :-D ALE NÁM UŽ TO TAKY BUDE ŠUMÁK,PÁČ I MY MÁME MÍSTENKU 8-| V JINÉM BUSU
mimišák (24.07.2009 22:14:04) napsal: mimišák (24.07.2009 11:43:03) napsal: Tak se podivuju ještě jedné věci: pokud je podvodem posílání dárků z portálu na portál, co je potom sbírání piškotových dárků a jiných portálech, než mám profil?! Taky podvod? Nebo rovnou krádež? Sakra admini, pojďte se sem – tady to začíná být zajímavé! mimišák Tak tohle je třetí pokus o odpověď.. admini prostě nereagují. no tak ručník můžeš použít jak chceš – já navrhuju změnit autobus. mimišák Už jsme si koupili místenku a akorát včas, bo byly ještě volný místa u okýnka:-D :-D :-D To, že jsme zloději a podvodníci bylo asi to poslední co jsme chtěli od zdejších „adminek“ slyšet8-}
Jaromíra (24.07.2009 23:21:22) napsal: TAK HALOOO !! !! ADMÍNI PROBUĎTE SE UŽ KONEČNĚ.TADY VÁM HOUFNĚ ODCHÁZEJÍ LIDIČKY KE KONKURENCI.SMUT­NÝ,MOC SMUTNÝ KDYŽ VÁM TO NEVADÍ.HLAVNĚ,ŽE MÁTE DÁREČKY NA SVÉM MÍSTĚ. No neblbni! Vždyť je víkend – a prázdniny k tomu! A admini jsou taky jen lidi – určitě teď někde venčí svoje mazlíčky.. Takže na odpověď můžeš čekat tak do pondělka po desáté. Můžeš – tak doufej! Hezkou noc pa mimišák:-D
TAK HALOOO !! !! ADMÍNI PROBUĎTE SE UŽ KONEČNĚ.TADY VÁM HOUFNĚ ODCHÁZEJÍ LIDIČKY KE KONKURENCI.SMUT­NÝ,MOC SMUTNÝ KDYŽ VÁM TO NEVADÍ.HLAVNĚ,ŽE MÁTE DÁREČKY NA SVÉM MÍSTĚ.
Jedu s tebou, která je to linka? Mám toho tady tak akorát. Admini něco udělají a pak se chovají jak malé děti a začnou se schovávat a neodpovídají. Neplatí snad „kdo si hraje nezlobí“? Kdyby nás nechali si hrát, tak je taky necháme na pokoji, začíná mi stoupat adrenalin. Protože mi přijde, že tu štěkáme do zdi a odpoví nám leda ozvěna. I když, je fakt, Kate se alespoň dvakrát ozvala. Jenže by to chtělo dořešit. A tak volám jako hrom, ať je dárků milióóóń. mimišák (24.07.2009 22:14:04) napsal: mimišák (24.07.2009 11:43:03) napsal: Tak se podivuju ještě jedné věci: pokud je podvodem posílání dárků z portálu na portál, co je potom sbírání piškotových dárků a jiných portálech, než mám profil?! Taky podvod? Nebo rovnou krádež? Sakra admini, pojďte se sem – tady to začíná být zajímavé! mimišák Tak tohle je třetí pokus o odpověď.. admini prostě nereagují. no tak ručník můžeš použít jak chceš – já navrhuju změnit autobus. mimišák
Sněhurka a Puppi (24.07.2009 11:17:46) napsal: po květnových příspěvcích do diskuze a po několikerém útoku ze strany některých uživatelů jsme se rozhodli, že se již žádné diskuze nezúčastníme, bohužel nás předevčírem naše „adminky“ donutily tento závazek zrušit, museli jsme totiž našemu uplakanému jorkšírskému bojovníku vrátit jeho pravé a celé jméno.Trhači z Krupky dostali každý po čtyřlístku a my toho, kdo nám je obdaroval rozhodně za podvodníka nepovažovali, naopak nás taková pozornost nesmírně potěšila.Sami, pokud odměňujeme některého mazlíka dárkem, tak koukáme, který že z dárečků ještě nemá a o který mu jeho sbírku rozšíříme a o to tu šlo i těm, které vy Velké vládkyně portálu nazýváte zloději a podvodníky. Myslím, že vám dámy asi ušlo, že jsme tu my uživatelé komu máte sloužit a zajišťovat perfektní servis, že ne vy, ale my uživatelé bombardováni reklamami co na nás vyskakují z našich stránek jim nakonec podlehnem a na některý z odkazů kliknem a dokonce si i některý z anoncovaných produktů koupíme, poslední dobou se množí případy, kdy místo služby a pomoci nám uživatelům, přichází šikana a arogance, výsměch a pohrdání, urážky a nazývání nás podvodníky a zloději.Chápeme, že být dvě na tři portály o zvířátkách je málo a že každý člověk má právo na nedokonalost a omyl, ale to nás, uživatele a konzumenty vašich služeb, to nás přeci vůbec nezajímá, nebo snad, například při jízdě MHD myslíte na toho řidiče, který vám slouží tím, že vás převáží z místa „A“ do místa „B“, na to, jak mu asi je, jakou má za cestující zodpovědnost a že by jste mu mohly jít pomoci????Ksakru ne!!!! Sedíte na zadku nebo se držíte tyče a jeho službu berete jako samozřejmou věc, stejně tak on vás bere jako klienty, kterým musí sloužit, neboť si tuto práci vybral!!!!Takže nám vážená Kate a Jerry služte, poskytujte perfektní servis a přestaňte nás šikanovat, přestaňte nám nadávat do zlodějů a podvodníků, zloděje a podvodníky hledejte mezi jinými a ne mezi těmi, kteří chtěli druhým jen projevit přízeň, udělat jiným radost, potěšit je a odměnit jejich mazlíčky a v rámci slušnosti jim vraťte piškoty za dárky, které za tyto piškoty nakoupili, nikoliv ukradli a obdarovaným byly tyto dárky odebrány… Jindro,souhlasím s tebou až na jedno…nechci vrátit piškotky,chci vrátit dárky kamarádům.Mirka
ale vecna. Souhlasim se vsemi zde vystupujicimi, kteri se brani za darecky a jejich rozesilanim nezavazne po celem spektru ZOA. Nechapu, o co Kate jde? Ze se bavime a jsme k sobe pozorni je spatne? Od ceho darecky a piskoty jsou? Kradez a podvod jsou silna slova, to jsme si jako uzivatele zaslouzili pekne veci…obcas to hlava nebere, silene! Drzim palce a verim, ze to urcitym lidem dojde, ze jde jen o to dobre!
Habka (23.07.2009 22:36:34) napsal: na příspěvek Kate. Zřejmě admin. Takže, nejdříve ocituji slovník : Podvod je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení. Typicky jde o vylákání peněz pod nějakou záminkou. Tak si myslím, že tvrdá slova o podvádění, nebyla asi pronesena s rozmyslem. Když mi kamarád pošle dáreček, můj profil je obohacen, ale kamarád za něj zaplatil piškotky. Můžu Kate ujistit, že jsem obohacena o přátelství a pak o ten dáreček. Nikdo tady nekrade, jen jsme si našli cestu, jak neustále držet své přátele ve střehu a především jim dělat radost. Mimochodem, co není zakázáno, je dovoleno a nikde jsem zde nenašla, že by se zakazovalo dávat dárečky. A z kterého portálu? To je snad jedno. Komu, kromě adminů vadí, že dostal dáreček od koníků nebo od micin? Zase jen adminům. Ale ptám se proč? Místo aby čerpali od nás pejskařů náměty, či snažili se plnit naše přání (ruce na srdce, copak by jste bez nás byli?). Mluvit tady s námi s pozice síly je sice po určitou dobu zřejmě účinné, ale každý diktát jednoho dne skončí vzpourou. My, kteří jsme tu od začátku, jsme tu navázali přátelství a určitě bude pokračovat i když tento portál opustíme. Kdykoli jsem napsala nějaký dotaz či připomínku, zapadla do víru dějin a nikdo se nenamáhal napsat nebo snad dokonce odpovědět. Takže místo výhružek zkuste se raději zaposlouchat do hlasu lidu, možná že by to bylo ku prospěchu všem. Mimochodem nechápu, proč by můj pes nemohl dostat jako dárek myš nebo klubíčko, oboje miluje. Klubíčka vlny zpracovává téměř okamžitě. presne moje slova,lepsie by som to nenapisala:-) Tak som strasne nahnevana na Adminov,ze sa to neda vobec vyslovit>:-(
na příspěvek Kate. Zřejmě admin. Takže, nejdříve ocituji slovník : Podvod je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení. Typicky jde o vylákání peněz pod nějakou záminkou. Tak si myslím, že tvrdá slova o podvádění, nebyla asi pronesena s rozmyslem. Když mi kamarád pošle dáreček, můj profil je obohacen, ale kamarád za něj zaplatil piškotky. Můžu Kate ujistit, že jsem obohacena o přátelství a pak o ten dáreček. Nikdo tady nekrade, jen jsme si našli cestu, jak neustále držet své přátele ve střehu a především jim dělat radost. Mimochodem, co není zakázáno, je dovoleno a nikde jsem zde nenašla, že by se zakazovalo dávat dárečky. A z kterého portálu? To je snad jedno. Komu, kromě adminů vadí, že dostal dáreček od koníků nebo od micin? Zase jen adminům. Ale ptám se proč? Místo aby čerpali od nás pejskařů náměty, či snažili se plnit naše přání (ruce na srdce, copak by jste bez nás byli?). Mluvit tady s námi s pozice síly je sice po určitou dobu zřejmě účinné, ale každý diktát jednoho dne skončí vzpourou. My, kteří jsme tu od začátku, jsme tu navázali přátelství a určitě bude pokračovat i když tento portál opustíme. Kdykoli jsem napsala nějaký dotaz či připomínku, zapadla do víru dějin a nikdo se nenamáhal napsat nebo snad dokonce odpovědět. Takže místo výhružek zkuste se raději zaposlouchat do hlasu lidu, možná že by to bylo ku prospěchu všem. Mimochodem nechápu, proč by můj pes nemohl dostat jako dárek myš nebo klubíčko, oboje miluje. Klubíčka vlny zpracovává téměř okamžitě.
no tak dnes som velmi nemilo prekvapena zmazanim darcekov, ktore som poslala a dostala na mojich profiloch. neviem preco niekomu vadi, ze poslem havinkovi ci macicke 4-listok, ci konikovi misku s vodou. uz davnejsie som pisala, ci by nebolo mozne castejsie menit darceky a najma ich preposielat aj medzi portalmi. takze som si myslela, ze sa to konecne spojazdnilo?! moje nasetrene piskotiky som cela stastna davala za darceky pre kamaratov a teraz su zmazane… som velmi sklamana a smutna. :_( martina
Tak teraz ste ma pobavili uplne:ha ha:D :D :D Takze vam vadi,ze niekto dosiel na to,ze si mozme davat darceky aj z micin aj konikov,no ste trapny,je to tu cele na nic,odkedy sa zmenil portal,ze to tu nezvladate a hlavne problemy,neri­esite,tak to je ok,zaujimave ako rychlo ste riesili virtualne darceky,kde si mi ako ucastnici tohto portalu,robime radost.To vam vadilo,ze sme narusili vas system,ked som sa pytala ci nebudete obmienat darceky kazdy mesiac ,ze tak to to je nuda ,tak,ziadnu odpoved som nedostala,ale zmazanie na mojom profile darcekov od ostatnych uzivatelov ste si dali na cas aj tie co som ja poslala.Takze vam ironicky tlieskam k uspechu tohto portalu ako ho vediete.Aj co sa tyka toho ,ze tu drzo opravujete mena,tak ste fakt trapny.Takze zacnite sa hlavne starat o profily co tu nemaju co hladat a nas trosku chranit ako uzivatelov a hlavne nech to zacne uz konecne normalne fungovat,lebo tieto kiksy co tu predvadzate a potom sa pripominate ako tym,ze prave opravujete mena a mazete darceky,ze vy ste na tom to portale panmi ste trapny.Zamyslite sa nad sebou nerobite to zadarmo,tak aby vam vsetci uzivatelia nepresli ku konkurencii. S pozdravom Monika.
Jaromíra (23.07.2009 15:59:20) napsal: To se my snad zdá.Tady se pouze využila možnost přesunutí dárečků 8-} Jaký podvod??? Vždyť to přeci nebylo nikde zakázáno !!! Jak se říká – Co není zakázáno-je dovoleno !!!Co je na tom špatného dát pejskovi čtyřlístek, nebo podkovičku pro štěstí.???? Rozhodně odmítám nařčení,že šlo o podvod!!! 8-} 8-}
To se my snad zdá.Tady se pouze využila možnost přesunutí dárečků
Ahoj, obrázek se ti zobrazí na profilu na portále, kde sis ho přidal, ale na „mateřském“, kde ani v nabídce daný obrázek nebyl, se ti nezobrazí. Podvádění tu trpět nebudem. A jestli budeme vracet body? Nebudeme. Proč? Protože se jedná o podvod. Kate mimišák (23.07.2009 07:44:53) napsal: Marně tu hledám vysvětlení adminů ohledně odebrání dárků z jiných portálů! Zajímalo by mně, jestli dárci dostali zpět svoje piškoty a jestli se k tomu adminstvo vůbec vyjádřilo! To, že uživatelé našli díru pro propojení všech tří portálů by si zasloužilo ne potrestání, ale mohutnou pochvalu. Co máte proti využití piškotů napříč celým „mým zoo“? Prosím o vyjádření. mimišák
Marně tu hledám vysvětlení adminů ohledně odebrání dárků z jiných portálů! Zajímalo by mně, jestli dárci dostali zpět svoje piškoty a jestli se k tomu adminstvo vůbec vyjádřilo! To, že uživatelé našli díru pro propojení všech tří portálů by si zasloužilo ne potrestání, ale mohutnou pochvalu. Co máte proti využití piškotů napříč celým „mým zoo“? Prosím o vyjádření. mimišák
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?