Diskuze zubní sklovina

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Averys (09.05.2012 22:36:30) napsal: Dobrý den, dnes jsem byla u veterináře na kontrole s kočkou (asi 4 roky). Paní doktorka říkala, že má trochu zarudlé části dásní kolem zůbu. Máme jí je čistit, ale že to může být i alergie na vlastní sklovinu a že je pak nejlepší kočce všechny zuby vytrhat, že je stejně nepotřebuje. Prý granule stejně polykají (naše kočky je tedy kouší). Tak bych se chtěla zeptat, co si o tom myslíte a co je dobré na čištění zubů. Díky ;-) Kupte vaši kočičce nějaké granulky na čištění zubů nebo jsem se dívala na internetu na pasty pro kočky8-} 8-} 8-} A co se týče granulek můžete je namočit nebo krmit mokrou stravou;-) ;-) to jsou moje zkušenosti;-D
Dobrý den, dnes jsem byla u veterináře na kontrole s kočkou (asi 4 roky). Paní doktorka říkala, že má trochu zarudlé části dásní kolem zůbu. Máme jí je čistit, ale že to může být i alergie na vlastní sklovinu a že je pak nejlepší kočce všechny zuby vytrhat, že je stejně nepotřebuje. Prý granule stejně polykají (naše kočky je tedy kouší). Tak bych se chtěla zeptat, co si o tom myslíte a co je dobré na čištění zubů. Díky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?