Diskuze Zvedání zadních nohou

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Díkec vyzkouším to a pak napíšu , jak jsem dopadla ;-)
A není to třeba tím, že má nějaký problém? Podlomy, nebo něco takového?Erna je má a zadní zvedá jenom vyjímečně a čistit musím opravdu rychle...Podlomy jí mažu speciální antibakteriální mastičkou, snad to do jara sleze... :-( Tak nevím, zkus tam kouknout, se zadním nohama jsme právě vždycky měly největší problémy... Držím palce ;-)
Pardon, nevšimla jsem si (ne)aktuálnosti příspěvku...asipíšu pozdě, že...? ;-D
Berina (26.05.2011 11:27:46) napsal: Ahoj všichni.Potřebovala bych radu.Koupila jsem 12 ti letého valáška, který byl jen zavřený v boxe a neznal pomalu lidskou ruku.Za 2.měsíce si krásně navykl na veškeré ošetřování,vodění atd.Je velice vnímaví a kamarádský nato ,co si prožil.Chodí za mnou jako pejsek.Jedinné co mu dělá problém je zvedání zadních nohou.Přední mi zvedá na slovo,ale zadníí ani náhodou.Zkoušela jsem přes lano,v kruhovce,vedle koní a nic.Stoupne si, kouká na mě a když už by jí aj chtěl zvednout, tak kopne.Příjde mi to, že ho celej život buď svazovali, nebo uspávali což se mi zdá zbytečné.Prosím o jakoukoli radu děkuji moc všem Víš,že já mám uplně stejný problém?Akorát mám klisnu(5-ti letou)
Berina (26.05.2011 11:27:46) napsal: Ahoj všichni.Potřebovala bych radu.Koupila jsem 12 ti letého valáška, který byl jen zavřený v boxe a neznal pomalu lidskou ruku.Za 2.měsíce si krásně navykl na veškeré ošetřování,vodění atd.Je velice vnímaví a kamarádský nato ,co si prožil.Chodí za mnou jako pejsek.Jedinné co mu dělá problém je zvedání zadních nohou.Přední mi zvedá na slovo,ale zadníí ani náhodou.Zkoušela jsem přes lano,v kruhovce,vedle koní a nic.Stoupne si, kouká na mě a když už by jí aj chtěl zvednout, tak kopne.Příjde mi to, že ho celej život buď svazovali, nebo uspávali což se mi zdá zbytečné.Prosím o jakoukoli radu děkuji moc všem zkus mu je nejdřív zvedat na druhou stranu ... pomalu jeď po noze a pak mu ji pomalinku a lehce zvedni směrem pod břicho, drž mu ji jen krátce, ale takhle tě nekopne ... a pak dobu držení jen protahuj ;-) .. snad ti to pomůže ;-)
Ahoj všichni.Potřebovala bych radu.Koupila jsem 12 ti letého valáška, který byl jen zavřený v boxe a neznal pomalu lidskou ruku.Za 2.měsíce si krásně navykl na veškeré ošetřování,vodění atd.Je velice vnímaví a kamarádský nato ,co si prožil.Chodí za mnou jako pejsek.Jedinné co mu dělá problém je zvedání zadních nohou.Přední mi zvedá na slovo,ale zadníí ani náhodou.Zkoušela jsem přes lano,v kruhovce,vedle koní a nic.Stoupne si, kouká na mě a když už by jí aj chtěl zvednout, tak kopne.Příjde mi to, že ho celej život buď svazovali, nebo uspávali což se mi zdá zbytečné.Prosím o jakoukoli radu děkuji moc všem
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?