Diskuze Zveřejnění příběhu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A už úplně naposledy, slibuju :D Jak zjistím ,kolik mám bodů v "Poznej plemeno"? Tea (29.08.2012 00:44:55) napsal: A ještě... bude kromě fotosoutěží i nějaká kreativní nebo vědomostní? Ty by mě bavily víc :) A kdy se změní věci v nabídce bonusového programu? Chtěla bych si něco objednat, ale ne z toho, co tam je teď. Díky za odpovědi, Tea
Ahoj, posílala jsem příběh, asi před dvěma týdny, a ještě ho nezveřejnili, ani mě nekontaktovali, zda je špatný nebo já nevím co. A asi o pět dní později jsem poslala další, ale taky nic. Co jsem udělala špatně? o mám dělat, nebo kam mám napsat? Díky, Tea
A ještě... bude kromě fotosoutěží i nějaká kreativní nebo vědomostní? Ty by mě bavily víc :) A kdy se změní věci v nabídce bonusového programu? Chtěla bych si něco objednat, ale ne z toho, co tam je teď. Díky za odpovědi, Tea Tea (28.08.2012 22:35:44) napsal: Ahoj, posílala jsem příběh, asi před dvěma týdny, a ještě ho nezveřejnili, ani mě nekontaktovali, zda je špatný nebo já nevím co. A asi o pět dní později jsem poslala další, ale taky nic. Co jsem udělala špatně? o mám dělat, nebo kam mám napsat? Díky, Tea
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?