Diskuze zvracení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojda, můj Matýsek je sice krátkosrstý, ale když byl koťátko, tak dva dny v kuse jenom zvracel šťávu a dávil se. Veterinář mi tehdá řekl, že má žaludek plný bezoárů. Tehdá mu pomohla pasta na trávení. Kupuju mu Malt Soft a dávám mu ji tak 2x týdně. Teď je mu pět let a zvrací jednou tak do půl roku. Samozdřejmě je dobré od těch chlupů ulevovat vyčesáváním, aby si jich tolik neslízal do žaludku.
Ahoj mám dotaz jestli je normální, když kocour zvrací skoro 2x za týden. Žije v bytě a taky neokusuje ani trávu ani květiny k ním se nahoru nedostane. To že zvracel po přinesené trávě je normální, ale takhle? Může to být přejídáním? Rodiče dávaji kocourovi i kočce pořád něco. U každého vaření syrové maso a pořád něco. Máme ještě kočku ale ta nezvrací, ona taky nesní všechno co se jí dá na talíř. to sní víc Mikeš. To zvracení je nepravidelné, ale časté. Když jsem je krmil já, když byli rodiče na 14 dní pryč tak vůbec nezvracel.
Ppajinka (14.10.2010 06:36:16) napsal: Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli je normální,že naše 6ti měsíční kočička zvrací jen po ránu,když se nažere. Je to tím,že přes noc nejedla a slupla to rychle? Nebo bych měla zajít k doktorovi??? Podotýkám,že zvrací jen občas a po ránu, nikdy nezvracela odpoledne. Děkuji Jestli zvrací častěji než je obvyklé a jestli vyzvrací jídlo, doporučoval bych pro jistotu návštěvu veterináře.
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli je normální,že naše 6ti měsíční kočička zvrací jen po ránu,když se nažere. Je to tím,že přes noc nejedla a slupla to rychle? Nebo bych měla zajít k doktorovi??? Podotýkám,že zvrací jen občas a po ránu, nikdy nezvracela odpoledne. Děkuji
čau, mám podobný problém. Naše kočka zvracela velmi zřídka, ovšem teď zvrací prakticky každý den. Je dlouhosrstá a hodně se líže ale tak moc nikdy nezvracela. Chvíli je v pohodě nezvrací a další den se pozvrací a na několika místech. Někdy začne zvracet a někdy dělá úplně stejný reflex a nepozvrací se. Už opravdu nevíme co s ní může být. předem díky za jakou koliv radu
Záleží na tom, co tvoje kočička zvrací, jakého je plemene (dlouhosrstá či krátko..). Kočičky zvrací bezoáry – to jsou slízané kočičí chlupyy, které se dostanou kočce do žaludku při očistě a dále už ne. Když se nahromadí, kočička je jednoduše vyvrhne.
zdravím, moje kočička 1× zvracela v březnu, potom až teď v květnu zato už 2× se 14 denním rozestupem. To je moje první kočka a tak nevím jestli je to normální, taky váží „jen“ 2,6kg, věk 10měs. Může mi někdo poradit jestli je třeba nutná návštěva veterináře? děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?