Diskuze Zvracení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych se optat, jak mam postupovat, když můj kocourek už druhý den zvrací. Snědl pozlátko na balení dárků - vyzvracel ho, ale nejspíš má rozdrážděný žaludek a tak zvrací i nadále. Mam mu nasadit nějakou dietu, nebo není nějaký prášek na zklidnění žaludku pro kočky ? Měla bych spíše zajet na veterinu ? Jinak kocourek je stále hravý, nic ho očividně nebolí a baští též s chutí. Předem všem velice děkuji za odpověď.
Dobrý den ;-) Radši bych s ním jela na veterinu, aby ho prohlédl a pro jistotu mu vypumpoval žaludek.
Dobrý den, potřeboval bych radu. Máme 4 měsíční koťe které jsme dovezli domů před 3 týdnama, ale poslední dva týdny nám každý druhý den zvrací. Jídlo má stejné jako u starých majitelů. Chovat se chová normálně, hraje si už minutu po tom co se vyzvrací. Nemůžeme přijít čím to je, veterinář zatím taky neuspěl. Nesetkal se s tímto problémem již někdo? Předem děkuji za rady.
Dobrý den, mám kocora asi už 3 až 4 roky a tet mi zvrací růžovou barvu byla jsem sním i u doktora a dával mu iněkci na uklidnění žaludku myslím si že to jsou ty chlupy dávám mu i pastičku jednou tydně ale tet mu jí dávam jednou za den a zvrací mi každý měsíc přítel mu dal sirové maso a asi zhruba za 2 až 3 hodiny začal zvracet vyzvracel chlupy a zas zvrací růžovou šťávu ve stolici nemá nic. Takhle to je každý měsíc. Chci mu pomoci ale nevím jak poraďte ?? Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?