10 nejroztomilejších psích plemen

26. prosince 2015

S příchodem nevlídného počasí začíná řada z nás vyhledávat nejrůznější způsoby, jak se zahřát. A co třeba přitulit se k nějakému pejskovi?

Roztomilí mopsíci

Jsou to všeobecně roztomilá zvířátka. Pokud s nimi budete sdílet postel, určitě se k vám rádi přitulí. Jen nezapomeňte na špunty do uší – mopsíci jsou totiž šampióny v chrápání!

 

Boxeří chůvy

Nenechte se zmást jejich utrápenými výrazy. Je to milující plemeno, jehož zástupci obecně rádi tráví čas tulením ke svému majiteli. Je to aktivní plemeno, které má rádo dlouhé procházky a hru stejně jako válení se na gauči.

 

Welsh Springer Spaniel

Tento pes se na vás bude lepit jako suchý zip. Je to láskyplné plemeno zaměřené na svou rodinu. To ovšem neznamená, že jsou to psi líní! Potřebují každodenní cvičení a řadu duševní stimulace.

 

Líný Greyhound

Velmi oblíbenou činností zástupců tohoto plemene je nicnedělání. Neuvěřitelné vzhledem k tomu, že ze sebe dokážou dostat rychlost až 70 kilometrů za hodinu. Když mu poskytnete měkké, příjemné místo k odpočinku, bude vás milovat.

 

Bišon frisé

Trávit čas s tímto psem znamená nikdy se nenudit. Většina z nich se rychle naučí nejrůznější triky. A po hře se vždy rád schoulí do vašeho klína. Naštěstí jeho kudrnatá srst příliš nelíná. Ale i tak potřebuje každodenní péči.

 

Těžký, ale milující Anglický mastif

Tohle je opravdu obrovský a těžký klínový pes – váží 70 až 160 kg. Nenechte se zaskočit, když ho najdete schouleného do klubíčka u vašich nohou. Buďte však připraveni i na to, že jsou díky nadýmání schopni okamžitě vylidnit celou místnost.

 

Mexický naháč zahání zlé duchy

Protože postrádá srst, rád se tulí ke svým lidským společníkům. Jak jinak by se mohl zahřát za chladných nocí? Navíc podle legend mazlení s mexickým naháčem zahání zlé duchy a také léčí bolest zubů nebo nespavost.

 

Temperamentní Novofundlandský pes

Poslušný temperament, nadýchaná srst, přátelský obličej prosící o to, abyste jej objali a přitulili se k němu. Tito jemní obři se domnívají, že jsou ideálními klínovými psy. Mazlení s nimi je fajn, ale nezapomínejte na bryndáček – neuvěřitelně slintají.

 

King Charles Španěl

Toto malé plemeno miluje být s lidmi – pořád. Spokojení s místem vedle vás, kde si vychutná vaši přítomnost. Ovšem není to ideální volba, pokud nemáte opravdu hodně času, který s ním můžete trávit – je neuvěřitelně fixovaný na svého majitele.

 

Obří Německá doga

I když váš gauč není dost velký na to, aby ubytoval vás i tohoto obra, určitě si místo najde a jednoduše se k vám přitulí. Dokonce rád přenechá kousek prostoru dalším zvířatům, pokud se sám vejde.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?