19.3.2012 - podvečer s mýma kočičkama

19. března 2012

V neděli bylo celý den teplo a svítilo sluníčko. Naše kočičky si to užívaly, válely se na sluníčku nebo se s námi mazlily. K večeru si ale začali doopravdy hrát.

 

 

Bylo už skoro ke stmívání a já jsem vyšla ven, tam jsem na zemi našla provázek a tak jsem si trochu pohrála s Bigouškem a Igim. Jako splašení lítali po zahradě ve snaze provázek chytit. A když jeden z nich náhodou přestal mít chuť na hraní, jakmile se kolem něj přehnal ten druhý, hned taky utíkal za provázkem.

 

Nějakou dobu jsme se bavili tím, že já jsem běhala po zahradě a před dvůr, vláčela jsem za sebou provázek, na které byli naše kočičí kluci témeř nalepení. Běžela jsem jak nejrychleji jsem mohla, ale přesto mě kocourci doháněli a chňapali po provázku.

 

Největší radost měli když mohli provázek ulovit a držet ho v tlapičce. Musela jsem jim ho dundávat z drápků. Pak to ale Bigieho i Igiho omrzelo a raději si sedli na okraj chodníku a sledovali, jak si hraju s Mickou. Přinesla jsem z domu vábničku, kluci se o ni zatím moc nezajímali, hráli si s ní přes den.

 

Zato Micka poskakovala jako šílená. Nechtělo se jí honit peříčka na gumičce po zahradě jako to dělali kocourci, ale když jsem jí pírka pustila proti obličeji, vyskoila do vzduchu a chňapala po nich. Uspořádala mě i ostatním kočkám skvělou podívanou na kočičí skokovou show.

 

Skákala nagoru a dopadala na tlapky, občas uskakovala do strany, dělala otočky dozadu nebo na bok atd. Myslím, že jsme se obě dobře bavily. Micka neúnavně skákala skoro čtvrt hodiny, samozřejmě ne nepřetržitě, vždycky jsem se s ní chvíli pomazlila a pohladila ji a pak jsme si šli zase hrát.

 

Nakonec to Micku přestalo bavit a odešla někam pryč, aby se už asi uložila někde k spánku. Igi a Bigoušek ještě zůstali na dvoře, chvilku jsem si hrála s Igínkem, taky začal trochu vyskakovat. Pak to ale i jeho přešlo, já se s ním i s Bigouškem rozloučila a šla jsem domů... Kluci se buď ještě někam vypravili, nebo si šli někam lehnout...

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?