3 tipy jak ušetřit za granule pro psy

24. listopadu 2014

Mnoho z nás brzy po pořízení prvního psího mazlíčka zjistilo, že granule jsou poměrně významnou finanční položkou v domácím rozpočtu. Je jedno, jestli máte čivavu nebo vlkodava – každý pes sní měsíčně několik kilogramů granulí, pamlsků a další potravy. V tomto článku vám představíme několik možností, jak ušetřit.

Rozhodně vám ale nebudeme doporučovat, abyste přešli na méně kvalitní produkty od neznámých značek. Naše tipy jsou následující:

  • Nákup granulí přes internet
  • Objednávání větších množství najednou
  • Volba správného druhu granulí

 

Kde levně nakoupit granule?

Přes internet si můžete nakoupit levněji snad vše, granule pro psy nevyjímaje. Je tomu tak díky tomu, že e-shopy nemusí zaměstnávat personál kamenných prodejen a také se vyhnou placení drahých nájmů za obchodní prostory.

Obchodů s granulemi je na internetu hodně, my vám doporučujeme nakupovat na prověřeném webu www.pytelgranuli.cz, který veškeré zboží nabízí za velice nízké ceny.

 

Objednejte víc a ušetříte

Při nákupu granulí na pytelgranuli.cz můžete kromě nízkých cen zboží profitovat i z levné dopravy za 49 korun. V rámci aktuálně probíhající akce navíc dopravu získáte zcela zdarma, pokud bude hodnota vašeho nákupu alespoň 700 korun. Zaplatíte si pouze nízkou částku za granule a navíc nic neplatíte.

Za takových podmínek se vám vyplatí nakoupit naráz větší množství granulí. Požadavek na nákup zboží za 700 korun odpovídá přibližně 12 až 15 kilogramům granulí. Kromě peněz si navíc ušetříte i čas, který byste museli jinak vynakládat na časté objednávání. Nákup krmiva pro psy přes internet se vám tak vyplatí.

 

Jak správně vybrat granule?

Nejdříve se zaměřte na velikost a věk vašeho psa. Granule mohou být totiž různých velikostí, a je vhodné vybrat ty správné, aby pes neměl problém s pozřením. Jestliže máte štěně, kupujte granule pro štěňata, jež jsou menší. Granule také vyberte podle velikosti plemene. Vašeho miláčka tak ochráníte před rizikem udušení se. U psího seniora zvažte fyzický stav, tedy zda je schopen tvrdé granule pozřít. Pokud by měl problém i s granulemi přímo určenými starším psům, můžete mu granule smíchat s mokrým krmivem, nebo jej krmte pouze mokrým krmivem.

Jelikož jsou psi především masožravci, zaměřujte se i na složení granulí. Granule by měly obsahovat určitý podíl masa, který je většinou uveden v procentech. Příliš velké množství obilovin může psům uškodit, proto by granule neměly mít větší podíl obilovin jak masa.

V e-shopu PytelGranulí.cz si můžete vybírat granule jak pro dospělé psy, tak i pro štěňata nebo seniory. Kromě toho lze zúžit výběr také podle jednotlivých velikostí plemen, která se dělí na malá, střední a velká. Kromě klasických granulí na tomto e-shopu naleznete také speciální krmiva pro alergické psy, březí feny, kastrované psy nebo superprémiová krmiva.

 

Kromě granulí si zde můžete objednat i mokrá krmiva a pamlsky, jež potěší každého chlupáče. V nabídce jsou konzervy, paštiky a kapsičky hned od několika výrobců.

K dispozici je vám několik cenových kategorií granulí. Vybrat si totiž můžete z produktů od mnoha výrobců. V nabídce jsou také různé velikosti balení, přičemž platí, že čím větší koupíte, tím více ušetříte. Nákup tak můžete přizpůsobit stavu vaší peněženky.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?