4 tipy, jak oslavit Valentýna i se psem

13. února 2019

Valentýn je za rohem a to pro většinu dvounožců znamená aktivní přípravu plánů na den zamilovaných. Pro majitele psů ale nastává zapeklitá situace: Kam se psem? Zabezpečit hlídání, nebo nechat svého psa na svátek lásky o samotě? Vždyť ho taky milujete, tak proč ho nevzít s sebou?

Vědecké studie dokazují, že až 70 % single pejskařů se obává reakce svého potencionálního partnera na jejich vztah ke psům. Tak co místo ztrácení času rovnou své vysněné osobě celou smečku představit? Kdy jindy než na Valentýna? Navíc, pokud má protějšek psa také, je to nejlepší příležitost jak je sblížit a ještě si užít kopu zábavy. Hello Sandy vám přináší několik tipů na dog-friendly rande, které si užijí dvou i čtyřnozí účastníci posádky!

1. Výlet do přírody

Vydejte se na romantickou procházku lesem nebo třeba na horskou stezku. Procházka lesem je nejenom velice zdravou záležitostí, ale může být i romantická, stačí se na internetu poohlédnout po prověřených destinacích. Kromě toho, nejen že své psy na procházce pořádně seznámíte na neutrálním prostředí, ale ještě máte kopu času si skvěle a beze stresu popovídat, jelikož je dávno dokázané, že přítomnost psů rozptyluje stres. To se hodí, že ano?

2. Piknik

Pokud jste zastáncem spíš městské pohody, máme pro vás plán B. Psi se vyvenčit musí a k tomu skvěle poslouží městský psí park. Sbalte piknikový koš, deku a psy a užijte si valentýnský oběd v přírodě, přímo v centru města. Ve většině parků je možné psy pustit na volno a tak se nemusíte bát, že by se některá ze stran nudila. Navíc si můžete prověřit citlivost potencionálního partnera ke psím slinám a pošlapané dece.

Tuto variantu ovšem doporučujeme pouze v případě, že to počasí dovolí a venku jsou spíše předjarní teploty. Jistě nechcete, aby vaše drahá polovička vzpomínala na valentýnské rande s ucpaným nosem či jinou nepříjemností.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

3. Na drink se psem

Pokud venku mrzne a počasí pobytu venku nepřeje, nevěšte hlavu. Naštěstí v dnešní době existuje mnoho kaváren, kam se svým psem můžete a navíc mu obsluha nabídne misku s vodou. Můžete si tak všichni společně zajít na snídani a kávu, nebo třeba klidně na odpolední drink. Je dobré si místo předem prověřit, aby se nestalo, že vás se psem odmítnou a rande se změní na dlouhé hledání dog-friendly kavárny. Jistota je kulomet!

4. Večerní film se psem

Naplánujte pro svého nápadníka večeři a kino přímo v pohodlí domova. Je to levná a velice efektivní alternativa, pokud venku třeba prší a vám se nechce tahat mokrého psa městem. Zapalte svíčky, psímu kámošovi kupte něco dobrého na zub a vyberte vhodný film. Teď už jen čekat na reakci svého ctitele na psí chlupy všude kolem. Nevadí, stejně by na to jednou došlo.

Ať už se rozhodnete trávit svátek všech zamilovaných ve dvojici, nebo se svým chlupatým mazlíkem, užijte si tento den a mějte se krásně!

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?