4 věci, které učiní vaši kočku šťastnou

7. září 2015

Aby byl každý kočičí den dokonalý, je potřeba dlouho se vyspat, chvíli si pohrát a dobře se najíst. Máme pro vás tip na 4 věci, díky kterým bude každý den vaší kočky perfektní.

1 Škrabadlo

Kočičí život je těžká dřina. Proto kočka prospí v průměru až dvě třetiny dne. V té zbylé třetině, kdy je vzhůru, buď postává u misky, hraje si, nebo odpočívá na škrabadle. Ono škrabadlo je velmi důležitá součást kočičího života a slouží mnohdy jako doplněk či náhrada pelíšku a hračky v jednom. Atraktivní model škrabadla Tamara má plyšový potah a rozměry 35 x 35 x 103 cm.

Škrabadlo pro kočky

 

2 Granule

Zdravé zoubky, lesklou srst, dobré trávení a celkovou vitalitu kočky zajistí kvalitní komplexní krmivo s velkým obsahem živin. My doporučujeme sledovat složení a vybírat granule pro kočku s vysokým obsahem masa.

Granule pro kočky

 

3 Hračky

Kočky si potřebují hrát každý den svého života, a to zejména ty, které jsou celý den zavřené v bytě. Jaké jsou hlavní benefity hraní?

  • Rozvoj inteligence. Kočka si pomocí různých výzev trénuje základní instinkty.
  • Odolnost proti úzkosti. Kočka v důsledku nudy dokáže upadnout i do depresí.
  • Fantastická relaxace. Kočka zůstane v kondici a bude mít kvalitnější spánek.
  • Pouto s člověkem. Čím více času budete s kočkou trávit, tím lépe k vám přilne. Věnujte se jí a ona se vám odvděčí věrností a láskou.

 

4 Stelivo

Jedna z největších výhod oproti pejskům - kočky se nemusí venčit. O to ale větší důraz byste měli klást na kvalitu podestýlky v kočičím záchůdku. Na trhu můžete vybírat mezi kamennými, silikagelovými nebo dřevitými a kukuřicovitými. Vyzkoušejte kočkolit Proficat s příjemnou levandulovou vůní. Pohltí tekutinu do několika sekund, je šetrný k životnímu prostředí a neulpívá na srsti kočky.

Stelivo pro kočky

 

Dělají si co, chtějí, jsou rozmazlené a mnohdy nás budí v nepochopitelné hodiny, ale stejně je milujeme.

5 pravidel pro kočku

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?