5 magických důvodů, proč mít kočku!

12. dubna 2017

O léčebných vlastnostech kočky toho bylo již řečeno mnoho, v Americe nejen mluví, ale i konají – kočky zde mohou provozovat v nemocnicích felinoterapii. Jenže každá kočka, i ta, kterou máte doma, toho umí mnohem více!

Šestý smysl kočky

Již v dávnověku byly kočky považovány za magické stvoření, které bylo označováno za původce zla. Bezesporu však lze potvrdit, že dokáží vycítit mnohé katastrofy a neštěstí. Poznají, má – li přijít zemětřesení, bouře nebo výbuch sopky. A již nejednou kočka zachránila životy lidí, například před výbuchem sicilské sopky!

 

Silnější než doktor

O blahodárném vlivu kočičí přítomnosti a jejího předení pojednává felinoterapie, nedávno zrozený obor, který dosud má, co prozkoumávat. V léčitelství navíc podle místa, které na vás vaši kočku nejvíce přitahuje, můžete poznat, jaké máte zdravotní problémy. Ležíte-li na břiše a kočka si vám okamžitě lehne na bedra, lze předpokládat, že máte slabší ledviny. Na problémy s vysokým tlakem naopak poukazuje, když se vaše kočka zdržuje kolem vaší hlavy. Nízký tlak oproti tomu signalizují vaše nohy, stanou-li se středem kočičího zájmu.

kocka1.jpg

Jak prodlužuje kočka život?

Prokazatelně má kočka několik pozitivních vlivů na délku lidského života – snižuje krevní tlak, když hladíte její kožíšek, svým předením v náručí napomáhá s bojem proti dušnosti, snižuje stres. Nízká frekvence, na které kočka vylučuje předení je také považováno za frekvenci, která napomáhá hojení a léčení kostí, snižování otoků. Studie také prokázaly, že majitelé koček mají až o 40% nižší pravděpodobnost infarktu.

Černá nebo bílá magie?

Kočka prý funguje jako biorezonátor a vstřebává negativní energii. Proto na místech, kde nejraději tráví svůj čas, je největší koncentrace negativní energie. S člověkem kráčí světem již 8000 let. Říká se, že čarodějky občas balancují na hranici bílé a černé magie, tato hranice je tenká a někdy ji nelze poznat. Kočka ale pozná, blíží-li se na majitele astrální útok a včas jej dokáže varovat. Dokáže vyléčit i přivolat nemoci. Pohybuje se na rozhraní světa živých a světa mrtvých a dokáže mezi těmito světy přenášet informace. Dovede přinést štěstí i smůlu, když přeběhne přes cestu. Je zosobněním neochočitelné moci a magické entity.

kočka2.jpg

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?