5 věcí, které vaše kočka nikdy nepochopí. Ani v novém roce.

11. ledna 2016

Kočky moc dobře vědí, co chtějí. My lidé také, ale občas nás ty šelmy mají prostě víte kde. Jsou hranice, které by ale neměla překračovat žádná kočka. No i když…

Škrabadlo pro kočky

Ano, bylo pořízeno na broušení drápků. Neslouží ani ke koukání, ani k chytání prachu a už vůbec ne k močení. Bylo by fajn, kdyby vaše gauče a pohovky dostaly konečně příležitost plnohodnotně a v klidu dožít a nebýt drancovány.

 

Kočičí chlupy

Je těžce nepochopitelné, jak se může kočka neustále omývat a umývat a přitom produkovat tolik chlupů všude kolem! Zřejmě byla obdarována rychlopřírůstem srsti, který vás deptá. Asi byste ji měli ostříhat dohola.

 

Drápy alias žiletky

Vaše kočka je už dost stará na to, aby pochopila, že zatínání drápů při drbání není vůbec příjemné a že odčervení se dá provést i v klidu a ne jako v texaském masakru motorovou pilou. Možná byste jí měli napsat písemnou upomínku, že na držení podobné zbraně, jako jsou drápy, nemá povolení.

 

Záchod pro kočky

Jde o posvátné místo, kde má kočka vykonat svou potřebu, zahrabat a jít pryč. Neslouží k rozpustilému hýření podestýlky bytem, už vůbec není k vystavování stvořených produktů bez zahrabání a snaha prokopat se až k protinožcům je rovněž zbytečná. Leč – tohle kočka nikdy nepochopí.

 

Naprostá ignorace

Následuje výčet všeho, co prostě vaše kočka odmítá pochopit, ale inteligentní je na to dost – kytky nejsou k zahradničení, složené a vyprané prádlo neslouží jako pelech, po nábytku se zásadně nešplhá, u kuchyňské linky nikdy na zem nic nespadne a batohy jsou na nošení ven, ne na spaní. Nicméně je zbytečné si neustálým vztekáním zkracovat život. Je to zkrátka vaše kočka a stejně ji budete milovat, i kdyby vám přesadila celý skleník…

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?