5 věcí, které vaši kočku zaručeně vytočí

23. srpna 2016

Napočítali jsme asi milion věcí, kterými je kočka schopná nás vytočit. My jsme ale v téměř všech případech schopni jí to odpustit. Čím však zaručeně vytočíte kočku? Takových atributů je taky asi milion, vaše kočka vám je ale hned tak neodpustí. Vybrali jsme pět nejžhavějších!

Láska prochází žaludkem. Kočka miluje "své" jídlo!

Zásadně neměňte stravovací návyky vaší kočky! Anebo změňte, pokud ji chcete naštvat. Uvidíte ten nevěřícný výraz a tón raněného kotěte pokud se rozhodnete naservírovat jí svačinu v jinou denní dobu nebo, nedejbože, jinou značku masa či granulí. Pokud svou chybu nenapravíte, kočka s vámi ukončí veškerou komunikaci a raději alarmem zajistěte ostatní domácí živočichy jako rybičky či andulky

 

Není nad žárlivou kočičí scénu!

A co teprve, když si domů přitáhnete další kočku, protože… prostě proto. Žádný váš důvod pro tento počin z pohledu stávající kočky není pochopitelný, z každé strany je to podvod a nesmírná křivda a obvykle to pomstou odnese nábytek. Nejlépe váš oblíbený. Vymazlenější jedinci možná na čas přestanou jíst, především v případě, má-li ta druhá kočka hezčí kožíšek!

 

Rozčísnutí kožíšku? Kdo by z toho neměl infarkt!

Už jste někdy vyzkoušeli přijít k ležící kočce, která se už tak půl dne v kuse intenzivně olizuje a čistí, strašně se soustředí a dává si záležet a vy ji najednou zuřivě podrbete v uhlazeném kožíšku? Většina fintilek se v ten okamžik tváří, že dostala infarkt, pak se nadechne, obejme vás předními packami a chce vás rozdrásat a sežrat. Upřímně, to by vytočilo každého…

 

Kdo si hraje, nezlobí

Většina koček si celkem ráda hraje. Nezkoušejte ale v žádném případě podlosti. Pokud vyzkoušíte silonovou tašku, rozevřenou na zemi, za níž kočka tuší nepřítele v podobě lidské ruky a tak do ní střemhlav vběhne a vy uhnete a ona nabourá o nábytek, dost možná už si s vámi nikdy nebude hrát! To bych neriskovala, jelikož pak si bude chtít hrát se vším kolem – s morčetem, s vaším šatníkem, se záclonami, s klíčem.

 

Koupat kočku? Nenávist zaručena!

Pokud z jakéhokoliv důvodu dojdete k závěru, že vaše kočka potřebuje vykoupat, měli byste ji na to připravit s dostatečně časovým předstihem. Drtivá většina koček má z vody paniku (pokud nevlastníte výjimku) a dává to dostatečně najevo, takže doporučujeme obléci se před koupelí kočky do ringa, využívaného na obrany v kynologii. Jedině tak přežijete vy a možná i vaše kočka. A když vyberete správný kondicionér, snad vám jednou, na sklonku života i odpustí!

 

Aneb nic není jednoduché. A určitě vás napadnou desítky dalších důvodů, čím vším se vám povedlo vaši kočku naštvat. Máte i video? Pošlete nám své zážitky a zkušenosti do redakce nebo je napište do komentářů pod článek! Abychom my ostatní věděli, co rozhodně na kočku nezkoušet!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?