A takhle to začalo

5. září 2013

Jednoho dne, když jsem byl ještě malé kotě a hrál si ve starém domově s maminkou a sourozenci, k nám do domu přišli neznámí lidé. Ti, kteří se o nás do té doby starali, mě vyndali z pelíšku a odnesli mě do obýváku, kde jsem poprvé uviděl svoji budoucí rodinku.

Jednoho dne, když jsem byl ještě malé kotě a hrál si ve starém domově s maminkou a sourozenci, k nám do domu přišli neznámí lidé. Ti, kteří se o nás do té doby starali, mě vyndali z pelíšku a odnesli mě do obýváku, kde jsem poprvé uviděl svoji budoucí rodinku. Tehdy jsem ještě nevěděl, proč tam jsou a chtěl jsem co nejrychleji utéct. Ta nejmenší z nich mě však drapsla a položila si mě na klín. Hladila mě a snažila se se mnou skamarádit. Já však jen škrábal a snažil se od ní dostat pryč. Nějakou dobu spolu všichni mluvili a ta tříčlenná rodinka odjela.
Za několik týdnů se u nás objevili podruhé. Tentokrát mě vzala do náručí moje stará panička.Potichu jsem zamňoukal na maminku a ta se na mě smutně podívala. Od poslední návštěvy té rodinky mi už nezbyli žádní sourozenci. Všechny ostatní odvezli už jiní lidé a já věděl, že tentokrát půjdu i já. Najednou jsem se ocitli v škaredé krabici, která mě děsila. O to víc, když začala mručet a dala se do pohybu. Vyskočil jsem té malé holčičce na klín a zabořil jí hlavu pod ruku. Vážně jsem se bál a i když jsem ji neměl rád, prostě jsem se k ní schoval.
U nich doma to bylo moc pěkné. Koupili mi krásný pelíšek, škrabadlo, prolízačku. Učili mě chodit na záchod, snažili se mě skamarádit s jejich psem, což se povedlo. Dávali mi pravidelně najíst, hráli si se mnou a já si hodně zamiloval maminku té holčičky. Holčičku jsem tehdy moc rád neměl.
Asi po 1 měsíci v novém domě mě pustili ven. Všechno jsem zkoumal. Hrál jsem si se psem, lovil motýly a taky jsem poprvé vylezl na strom. Byl jsem sice ještě kotě, ale lezení mi šlo. Jenže....dolů už to bylo horší. Dostal jsem takový strach, že jsem se nehnul a zůstal jsem skoro na nejvyšší větvi stromu. Za chvíli zapadlo sluníčko a ochladilo se. Začaly mě zebat packy a chtěl jsem domů, do teplíčka. Slyšel jsem volání malé holčičky. Volala moje jméno a nejspíš chtěla, abych se vrátil domů. Chtěl jsem, ale nevěděl jsem jak. A tak jsem jen mňoukl nejhlasitěji jak jsem uměl. Neslyšela to, zavřela dveře a mě tam nechala. Bylo mi vážně smutno.
Po hodně dlouhé době, se dveře domu znovu otevřely. Byla stále ještě noc a zima. Opět se ozvalo mé jméno. Opět jsem mňoukl. Dveře se opět zavřely, ale tentokrát se ta malá holčička vydala na zahradu, chodila všude možně a stále volala moje jméno a já stále mňoukal. A pak mě konečně uslyšela. Uviděla, kde až jsem a bez váhání začala lézt na strom. Za chvíli už byla u mě, chytla mě do náručí a opatrně se mnou lezla dolů a odnesla mě domů.
Tu noc jsem s ní spal poprvé v posteli a konečně jsem se cítil jako s mojí maminkou. V ten den jsem začal mít svoji paničku doopravdy rád. Teď už to není malá holčička, ale normální puberťačka, která si na mě vždycky najde čas, stále se se mnou mazlí a každou noc spolu spíme v posteli. A hlavně, máme se oba nepředstavitelně rádi...

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?