A už pomáháme (Lissy a její sen) II. Díl

5. března 2013

Hned toho dne jsme to domluvili doma, abychom mohli chodit na statek. Večer jsme se ještě sešli a domluvili se, že se sejdeme zítra ráno v 7.00 u starého dubu. A tak se taky stalo radostí jsme byli takové nevyspalé a nemohli jsme se dočkat.

 

 

Šli jsme opravdu rychle a vesele jsme si i zpívali. když jsme tam došli paní, která statek vlastnila a všechna zvířata už byla venku. Už zezhora z kopce jsme naní s Kamilou mávali a ona už onás taky věděla. Byli jsme připravené měli jsme holinky a pracovní oblečení, ale taky v batůžkách svačiny a tenisky na ježdění. Když jsme sešli dolů, paní už nás netrpělivě vítala: "Ahoj holky už na vás čekám."

 

Pronesla s úsměvem."Dobrý den," jsme paní opětovali. Ona nás hned odsekla: "Jakýpak Dobrý den? Snad ahoj, né? Jsem Tereza a vy?" "Já jsem Lissy a já Kamila." "Máme spoustu práce, holky měly bycgom začít. Vemte si támhle kolečka a jeďte do stáje, hned tam za vámi přijdu a ukážu vám, co a jak.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?