Abych na něj nespadla, obětovala jsem se!;)

21. ledna 2014

Ahojky, dneska bych se s Váma chtěla podělit o zážitek z minulého léta.

Byla jsem se sestřenicí (stejně stará jako já) u babičky na vesnici a chtěli jsme se jít s našimi psy projít. Já mám Pudla a ona křížence Pudla x Kniráč . 
No a tak jsme šli. Když jsme se vraceli šli jsme asfaltovanou cestou, která byla spíše menším kopečkem. A nudili jsme se a tak jsme beželi. Bylo horké léto a tak jsme měli krátké oblečení. Oba dva psi byli na vodítku, ale můj Dasty byl v té době ještě štěně a tak měl to krátké vodítko. Ale to nevadí. Všichni jsme běželi stejným tempem ale já jsem běžela jakoby kousek za Šmudlou (pes od sestřenky) a on se zničeho nic zastavil. A já abych na něj nespadla tak sem prudce zabrzdila a jela sem z toho kopce po břichu,(na okrajích cesty byl štěrk) a já jela přímo po tom okraji. Vstala jsem, Dasty mi kupodivu neutekl a myslela jsem, že to nedojdu. Naštěstí jsme nebyly daleko od chalupy.
Měla jsem trochu roztrhnuté tričko, ale co bylo horší. Měla jsem uplně sedřené lokty, kolena a břicho. :D Ted se tomu směju, ale byla to bolest. Hlavně když mi to babička desinfikovala :D Hlavně že se Šmudlovi nic nestalo :D Vážně nechápu proč zastavoval.
A proto říkám, že bych pro psí záchranu udělala cokoliv. Jizvy mám dodnes a tomu psovi je to asi jedno :D :D :D
Barča

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?