Adélka - Jak jsem se k mé rodině dostala

18. ledna 2013

Ahoj všichni! Budu vám vyprávět příběh, jak jsem se dostala jednou k mé rodině, se kterou žiji až do teď. Jednoho dne si pro mě přijeli nějací lidé! Vzali i mou sestřičku. Vezli nás v autě. Pak nás tam nechali.

 

 

Moje panička stála vevnitř v jejím domu a bavily se tam. A pak nás jeden pán dal za dveře! Čekaly jsme tam a čekaly až ten pán řekl paničce: "Někdo zazvonil!" A moje panička: "já jsem nic neslyšela." A oni: "tak já tam jdu." Ale panička hned zběsile vyhrkla, že tam půjde. Když otevřela dveře, byly tam dvě malinkatá roztomilá štěňátka jezevčíka hladkosrstého. Moje panička se na mě zahleděla a řekla: "jéé, mami, tati, tady jsou štěňata."

 

A měla si jedno vybrat. Řekla a ukázala na tu druhou, ale když mě pak viděla v náruči u její maminky, řekla: "vezmeme si tuhle," a ukázala na mě. Bohužel jsem nemohla už vidět sestřičku, ta paní s tím pánem, co mě vezli, těm moje panička říkala: "teto a strejdo". No a pak ta její teta podávala inzerát, že moji sestřičku někomu dá, protože sami mají dva pejsky a takovou farmu. A pak, když si jí nikdo nevzal, si jí teta nechala a vídáme se dodnes! A nazvali mě Adélkou.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?