Adventní umisťovací výstava opuštěných koček v Praze

1. prosince 2016

Již tuto sobotu 3. prosince 2016 se v Praze 1 koná umisťovací výstava kočiček, které nemají své páníčky. Udělejte si výlet, třeba i s dětmi, a přijďte podrbat kočičky, pomazlit se a třeba si i nějakou odnesete domů.

Kde se umisťovací výstava opuštěných koček koná?

V sobotu 3. prosince 2016 pořádá Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko Adventní umisťovací výstavu opuštěných kočiček. Akce se koná v kavárně U Chlupatýho ducha, Praha 1, Konviktská 6. Vstup je zdarma.

 

Pořadatelé výstavy doufají, že i tato výstava bude mít stejný úspěch jako v předchozích letech a podaří se umístit spoustu kočiček do jejich nových domovů.

 

Zdravotní stav opuštěných koček

Všechny kočky v jsou plně očkované a odčervené. Dospělé kočky a kocouři jsou kastrovaní. (Kastrací dospělých koček se snaží organizace zajistit snížení počtu opuštěných koček.)

Vždy před spuštěním výstavy jsou všechny kočky prohlédnuty veterinářem a veterinář je přítomen i po dobu konání akce. Každá kočička tak má svůj očkovací průkaz a v něm potvrzení o jejích zdravotním stavu.

 

Přijďte se seznámit a třeba budete mít již na Vánoce nového člena rodiny!

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?